Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birşey daha merak ediyorum ben testi akşama doğru hiç sıkışık olmadığımda yaptım onunda etkisi oluyor mu yapılması gereken saatler sıkışıklık filan varmı ?

yok kuzum 5’ten aşağa negatifse negatiftir istediğimiz kadar yüksek olsun valla :mad:
Ha hcg hormonu anca geçtiyse kana orası mucize artık :KK24:
:) umarım yukselır hayırlısı olsun

Birşey daha merak ediyorum ben testi akşama doğru hiç sıkışık olmadığımda yaptım onunda etkisi oluyor mu yapılması gereken saatler sıkışıklık filan varmı ?

Sabah ilk idrarınla yap daha iyi olur

yok kuzum 5’ten aşağa negatifse negatiftir istediğimiz kadar yüksek olsun valla :mad:
Ha hcg hormonu anca geçtiyse kana orası mucize artık :KK24:
Öyle demeyin kardeşim adeti gecikti test yaptırdı 0.65 çıktı doktor adet söktürücü verdi ben de laboratuar işim dedim sıfır değilse yok denemez sonra içmedi ilacı bir hafta sonra yine olmayınca farklı bir yere gitti sonuç çok çok yüksek ve bir kaç haftalık hamile idi o yüzden temkinli olmakta fayda var geç döllenme olur belli olmaz benim geçen adetten beri 43. Günüm bitiyor bu gün sabah test yaptim negatif ama yine de yok diyemem 22 Şubat felan yumurtlama idi daha onun üzerinden 8-9 gün geçti 14 gün geçmeli deniyor en az sonuç pozitif çıkması için

Yeni tarihin ne canım
Kızlar selammmm☺️ Bayadır giremedim. 15 Mart bat. Dr a gittim bu arada. 5 aydır deniyoruz olmadı diye. Genel bir muayeneden geçtim. Hamile kalmam için herhangi bir problem yokmuş çok şükür. Yine de hormonları kontrol etmek için kan tahlili, amh değeri vs. için kan testi yaptırdım. Eşim de sperm testi yaptırdı. Bakalım bekliyoruz. Bu dönem yumurtlama dönemim olduğunu söyledi dr, gün aşırı ilişki olsun dedi. Şimdilerde değerlendiriyoruz yine bu ay’ı, sonuçları beklerken😃

Öyle demeyin kardeşim adeti gecikti test yaptırdı 0.65 çıktı doktor adet söktürücü verdi ben de laboratuar işim dedim sıfır değilse yok denemez sonra içmedi ilacı bir hafta sonra yine olmayınca farklı bir yere gitti sonuç çok çok yüksek ve bir kaç haftalık hamile idi o yüzden temkinli olmakta fayda var geç döllenme olur belli olmaz benim geçen adetten beri 43. Günüm bitiyor bu gün sabah test yaptim negatif ama yine de yok diyemem 22 Şubat felan yumurtlama idi daha onun üzerinden 8-9 gün geçti 14 gün geçmeli deniyor en az sonuç pozitif çıkması için
Ben ayın 11inde ultrasonda çatlamayı gördüm 15 gün sonra kan verdim negatifdi 😞 ve hala adet yok.. pazartesi test yapcam bakalım inşallah bi umut 🙁
Bende adet söktürücüye başlicaktım doktorum bekle dedi

Kızlar selammmm☺️ Bayadır giremedim. 15 Mart bat. Dr a gittim bu arada. 5 aydır deniyoruz olmadı diye. Genel bir muayeneden geçtim. Hamile kalmam için herhangi bir problem yokmuş çok şükür. Yine de hormonları kontrol etmek için kan tahlili, amh değeri vs. için kan testi yaptırdım. Eşim de sperm testi yaptırdı. Bakalım bekliyoruz. Bu dönem yumurtlama dönemim olduğunu söyledi dr, gün aşırı ilişki olsun dedi. Şimdilerde değerlendiriyoruz yine bu ay’ı, sonuçları beklerken😃
Selammm canım 🙌 Hayırlısıyla olsun inşallah bu ay 😊 benimde 4 5 ay kadar oldu korunmayı bırakalı, regl bekliyorum muayene için sana sormak istediğim klomen kullanımızdan söz etti mi doktor hiiç, ben bu ay kullanmak istiyorum ama doktor ne der hiç bilemiyorum

Selammm canım 🙌 Hayırlısıyla olsun inşallah bu ay 😊 benimde 4 5 ay kadar oldu korunmayı bırakalı, regl bekliyorum muayene için sana sormak istediğim klomen kullanımızdan söz etti mi doktor hiiç, ben bu ay kullanmak istiyorum ama doktor ne der hiç bilemiyorum
Selam canım, bana herhangi bir ilaç önermedi, bakalım belki çıkacak sonuçlara göre verir birşeyler ☺️

Kızlar bu gün adet gecikmesinin 10. Günü yumurtlamanın da 8. Günü akşam ilk defa köyü beyaz sarı gibi kremsi akıntı geldi baya bol idi göbeğimin altında iki kaşığın tam ortasından kendini hissettiren bir his var ağrı gibi değil ama garip bişey bir gebenin günlüğü Ebru abla ilegorustuk yumurtlamanın 17 . Günü en erken ogrenebilirsin gebeliği adet olmaz isen dedi bekliycem bakalım daha bu gün 8. Günü

Ben kendimi muayeneye ayarlamış hsg klomane falan düşünürken bu sabah yaptığım kaset testte bir gölge gördüm ama kuruma çizgisi midir acaba?

1saati aşkın, ama daha önce yaptığım testlerde saatler sonrasında dahi çıkmıyordu
Ya benımde bata 2 gun kala yaptıgım aynı oldu ilk 10 dk da cıkmayınca koydum kenara yaklasık 2-3 saat soknra bı baktım ıkıncı cızgı :/ ınsallah vardır ben baya arastırdım ınternette bu sekılde hamıle olanda cok olmayanda :/ ne kadar süre gecti bat

X