Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya benımde bata 2 gun kala yaptıgım aynı oldu ilk 10 dk da cıkmayınca koydum kenara yaklasık 2-3 saat soknra bı baktım ıkıncı cızgı :/ ınsallah vardır ben baya arastırdım ınternette bu sekılde hamıle olanda cok olmayanda :/ ne kadar süre gecti bat
Ovulasyona göre 15.günüm bu ay erken yumurtlama gördüm, ama normalde 5 mart beklenen

Ya benımde bata 2 gun kala yaptıgım aynı oldu ilk 10 dk da cıkmayınca koydum kenara yaklasık 2-3 saat soknra bı baktım ıkıncı cızgı :/ ınsallah vardır ben baya arastırdım ınternette bu sekılde hamıle olanda cok olmayanda :/ ne kadar süre gecti bat
Senün bat geçti mi canım? Sonrasında tekrar test yaptın mı?

Ovulasyona göre 15.günüm bu ay erken yumurtlama gördüm, ama normalde 5 mart beklenen

Senün bat geçti mi canım? Sonrasında tekrar test yaptın mı?
Sonrasında yakın olan 2 eczaneden test aldım biri internette hıc yorum gormedım bat gunu yaptım test bpzuk cıktı. Batı 2 gun gecınce yaptıgım test negatıf oda ınternette taklıt test dıyo. Bugun 5 gun gecıktı cumartesiye kadar gelmezse bu saatler sonra silik cıkanı tekrar alıcam freely marka ıyı dıyorlae onu :) yani aslında baya karıstı benım bu test işi

Sonrasında yakın olan 2 eczaneden test aldım biri internette hıc yorum gormedım bat gunu yaptım test bpzuk cıktı. Batı 2 gun gecınce yaptıgım test negatıf oda ınternette taklıt test dıyo. Bugun 5 gun gecıktı cumartesiye kadar gelmezse bu saatler sonra silik cıkanı tekrar alıcam freely marka ıyı dıyorlae onu :) yani aslında baya karıstı benım bu test işi
Evet canım benim şimdilik işler o kadar karışmadı bat geçmediği için ama her an karışabilir 🙈

Kızlar bu gün adet gecikmesinin 10. Günü yumurtlamanın da 8. Günü akşam ilk defa köyü beyaz sarı gibi kremsi akıntı geldi baya bol idi göbeğimin altında iki kaşığın tam ortasından kendini hissettiren bir his var ağrı gibi değil ama garip bişey bir gebenin günlüğü Ebru abla ilegorustuk yumurtlamanın 17 . Günü en erken ogrenebilirsin gebeliği adet olmaz isen dedi bekliycem bakalım daha bu gün 8. Günü
Ben bunu hissettigimde hamileymisim

Hala olmadım 🤦🏼‍♀️Ya ben eve stok yaptım gözümün önünde durunca direnmek çok zor oluyo allahtan gün içinde işteyimde gözüm görmüyo 😂😂
O kadar yürüdüm gittim test aldım sonuc negatif 😐umarım bir an önce gelir bari ☹️ bir tanede yedek aldım bide :) iyimi yapmıssın kötümü bilemedim 😁

O kadar yürüdüm gittim test aldım sonuc negatif 😐umarım bir an önce gelir bari ☹️ bir tanede yedek aldım bide :) iyimi yapmıssın kötümü bilemedim 😁
Olsun ya içinden geleni yapmışsın benimde negatif belli yani bi an önce regli olup önümüzdeki dönemi değerlendirmek istiyorum olmayan bişeye umutlanmak çok kötü ☹️

Yumurta takibi yapan anneler okuyabilir mi ovulasyon ile arkadaşlar ben 28 günde adet oluyorum bu ay ovulasyon takibi yapıyorum bugun 16. Günüm ve pik görmedm daha sabah 11 de yapıyorum hep sıvı almıyorum dikkat ediyorum böyle bir şey yaşayan oldu mu geç pik gören oldu mu lütfen varsa yazsın moral olsun banada

Yumurta takibi yapan anneler okuyabilir mi ovulasyon ile arkadaşlar ben 28 günde adet oluyorum bu ay ovulasyon takibi yapıyorum bugun 16. Günüm ve pik görmedm daha sabah 11 de yapıyorum hep sıvı almıyorum dikkat ediyorum böyle bir şey yaşayan oldu mu geç pik gören oldu mu lütfen varsa yazsın moral olsun banada
Devam et canm

Canim kan testi verdim 2404 dü beta 5. Hafta dedi bana az geldi beta senin kacti
Ben hiç baktirmadım inan kana canim direk doktora gittim hiç bir sorun yok dedi gerek duymadım 😇🥰🥰artıyorsa normaldir canım merak etme akışına bırak kafana takma 😘

Merhaba benim de adetem gecikeli 12 gün oldu hala adet olmadım 20 şubatta olmam gereken tarihten 1 hafta önce şeffaf akışkan akıntı oldu yaklaşık 8 gün sürdü.Kasık,bel ağrısı yaşadım .Şuanda da sızlama ,çekilme şeklinde bir acı var kasığımda.Adetten sonra 2.6. Ve 9.gün test yaptım negatif kafam karıştı bi umutlanıyorum var mı bi diyorum olsa çıkardı,bi hamileyim diye umutlanıyorum yaşım 42 geç evlendim 2 tüp denedik olmadı bilemedim böyle bir durum yaşayan var mı arkadaşlar?

X