Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar dilerim hepinize 🤲 Geçen ay kimyasal sonrası baya bunalıma girdim uzaklaştım buralardan gebe kalan arkadaşlarıma sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum 💜 Bende sizlere güzel haberler ile geldim, adet gecikmesinden 3 4 gün sonra test yaptım silik görmüştüm dün de doktora gitme kararı aldım artık :) kan verdim beta 50 çıktı rahim kalınlığı 17 mm ulaşmış haftaya tekrar gideceğim inşallah. Ama tek anladığım kesinlikle bizleri stres etkiliyor. Bu ay eşimle ancak koca ay boyunca 3 kere degerlendirebilmiştik. Denk getiren Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Ve yumurtlama testi de yapmamıştım vücudum dinlensin diye. Ayı gözden çıkarınca tutuverdi :) Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🕊️💕

Kızlar günaydın hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar dilerim hepinize 🤲 Geçen ay kimyasal sonrası baya bunalıma girdim uzaklaştım buralardan gebe kalan arkadaşlarıma sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum 💜 Bende sizlere güzel haberler ile geldim, adet gecikmesinden 3 4 gün sonra test yaptım silik görmüştüm dün de doktora gitme kararı aldım artık :) kan verdim beta 50 çıktı rahim kalınlığı 17 mm ulaşmış haftaya tekrar gideceğim inşallah. Ama tek anladığım kesinlikle bizleri stres etkiliyor. Bu ay eşimle ancak koca ay boyunca 3 kere degerlendirebilmiştik. Denk getiren Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Ve yumurtlama testi de yapmamıştım vücudum dinlensin diye. Ayı gözden çıkarınca tutuverdi :) Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🕊️💕
Tebrikler canım.. Sağlıkla ilerlesin inşallah.. Stres çıkınca hayattan Rabbim hemen nasip ediyor ne güzel canım❤️❤️

Merhaba arkadaşlar bir şey sorucaktım sizdw süt kesiği gibi akıntı oldumu? Öğrenmeden önce kokusuz beyaz akıntı kasıntı falanda yoktu enfeksiyon için? Gebelik olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar bende listeye eklenmiştim. Bat 2 şubattı. 7 şubatta reglim geldi buraya da yazdım geldi diye ,25 şubatta yumurtlama görüp değerlendirdim çok şükür tuttu. Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah aslında şubatta hamile kalmış oldum ama martta öğrndm. Bu topiği çok sevmiştim sevincimi paylaşmak istedim newmoon10 newmoon10

Merhaba arkadaşlar bende listeye eklenmiştim. Bat 2 şubattı. 7 şubatta reglim geldi buraya da yazdım geldi diye ,25 şubatta yumurtlama görüp değerlendirdim çok şükür tuttu. Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah aslında şubatta hamile kalmış oldum ama martta öğrndm. Bu topiği çok sevmiştim sevincimi paylaşmak istedim newmoon10 newmoon10
tebrik ederim canım benim dualarında bizide unutma :)

Valla canım doktor boş gebelige daha yakındı ondan persembeden sonrası cok zor geçdı 2 haftada cikiyo demen cok rahatlatti beni ben hep evde yaptigin testten dolayi kötü düsunyodum bide su dönemde morele ihtiyacı oluyo insanin doktordan böyle bisey duyunca cok kötü oluyo
Ya kıyamam uzlme uzlme allah büyüktür dediğin gibi insanın çok desteğe ihtiyacı oluyor inan cok hasas bi dönem inşallah herşey güzel olcak 🤲🥰ne oldu son durumun pek giremiyorum fırsatım yok

Ya kıyamam uzlme uzlme allah büyüktür dediğin gibi insanın çok desteğe ihtiyacı oluyor inan cok hasas bi dönem inşallah herşey güzel olcak 🤲🥰ne oldu son durumun pek giremiyorum fırsatım yok
Beklemedeyim canim perşembw gitmem lazım ben bu hafta da girmeyip haftaya gideyim diyorum kesin bi sonuc alma icin ultrasona göre 6+2

Evet bu topik her yönden çok çok güzeldi .Ben de hamile kalırsam gelip buraya yazılan ilk heralde 🤭🤭🤭

Herkese merhaba 8 aylık evliyim hiç korunmuyoruz polikistik var adetler bazen her ay düzenli bazen düzensiz oluyor sizlerden görüp ovülasyon aldım yapmaya başladım tarih tarih yazdım her günü değerlendirdim ama 15 şubatta regl oldum ama kahverengi geliyor neden anlamadım 2 gün geldi bugün çok azaldı anlamadım 🤷🏻‍♀️🤔

Eklentiler

• 5584AEB9-5603-4AC1-B872-8971B1D6C6F5.jpeg
    5584AEB9-5603-4AC1-B872-8971B1D6C6F5.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 33
Canım yerleşmedir muhakakk yarın sabah bı test yap ben hamdolsun hamileyim yarın genel kan tahlillerini yaptırıp hafta içi de doktora gitcem inşallah son adet tarihine bakarsa 2 buçuk aylık ama yumurtlama ve döllenme geç oldu şuan bir aylık gözüküyor rabbim.isteyen herkese en hayırlı vakitte nasip etsin inşallah
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım biz senle konuşmuştuk ya ben daha halem kan testi yapmadım ve başka testte yapmadım akıntım devam edıyor bakalım hemen hemen senin gibi gecikme günlerim senin yazılılarını okudum birsey merak edıyorm alt larımda şişlik sertlik te var acaba ihtimal var mo biraz daha bekleyeyim dedim

Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım biz senle konuşmuştuk ya ben daha halem kan testi yapmadım ve başka testte yapmadım akıntım devam edıyor bakalım hemen hemen senin gibi gecikme günlerim senin yazılılarını okudum birsey merak edıyorm alt larımda şişlik sertlik te var acaba ihtimal var mo biraz daha bekleyeyim dedim
Bence test yap artık canım en azından kaset test o şişlik.bende çok fazla oldu

Arkadaşlar iyi akşamlar , adetime 12 gün kala yani dün kan verdim ve bu gün aldığım sonuç 0.97 bunun öncesinde 2 kez daha kan vermiştim ilki 9 mart da 0.16 ikincisi 13 mart da 0.37 ve dün yani 17 mart da 0.97 sizce gebelik var mı ? 28 mart da regl olmam lazımm sizce gebelik varmıdır ?

Merhaba aranızda gebeliğini idrarda göremeyip kan tahlilinde öğrenen var mı benim yaklaşık 20 gün gecikmem var ve bir kaç belirtim var yoğun beyaz kremsi akıntım var alt karında da şişlik var ihtimal var mı bilmıyorum ne yapacağımı sasrdım ve umut ettiğim için sürpriz yaparım diye eşime de söyleyemiyorum

Arkadaşlar iyi akşamlar , adetime 12 gün kala yani dün kan verdim ve bu gün aldığım sonuç 0.97 bunun öncesinde 2 kez daha kan vermiştim ilki 9 mart da 0.16 ikincisi 13 mart da 0.37 ve dün yani 17 mart da 0.97 sizce gebelik var mı ? 28 mart da regl olmam lazımm sizce gebelik varmıdır ?
Adetine 4 gün kala Bi daha kan ver bence. Ve erken gebelik testi yap öğrenirsin. Ben erken gebelik yaptım adetime 4 gün kala cizgi cıktı. Sonra kan verdim 93 cıktı bhcg

X