Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugünkü testim de böyle 😊

Eklentiler

• C16E2DA1-F0AB-4EE8-B9A3-5A6682A1B485.jpeg
    C16E2DA1-F0AB-4EE8-B9A3-5A6682A1B485.jpeg
    92,2 KB · Görüntüleme: 77
Merhaba eklermisiniz benide
Bat 26 şubat
Yaş 39
İlaç folbiol
LAboguik ovu.test siparişi verdim
1 yıldır olmadı
2 düşük 1 sağlıklı doğum 1 kimyasal var
Ovulasyonu kaçurıyorum galiba ki olmuyor😭

Canım istersen bunada muane ol . Ben çok pişmanım keşke ilk ona gitseydim erkek diye çekindim . Annem benim çocuk düşündüğümü bilmiyordu bi gün dedi yoksa olmuyormu olmuyorsa cüneyt uzunun yanına gidelim diye ondan habersiz gittim şükür ilk ay oldu daha hale anneme demedim😁
Ya çok iyi maşşşallaahhh canım allah nazarlardan saklasın şuan hamilesin dimi :) darısı da bana inşaaallah

Hamile anneler güzel haberi alıp sorularımızı unuttunuz sizler de aşağıdaki soruları cevaplar mısınız?
Bu arada kan sonuçlarınız nasıl geldi?

toffie33 toffie33 E c e E c e honeyyball honeyyball Smjj Smjj T tugce2110 Ruyaperisi Ruyaperisi huliadoruk huliadoruk eymentaa eymentaa Afitap_34 Afitap_34 Ozgurkus Ozgurkus

1-Yumurtlamayı adetinizden sonra kaçıncı günü gördünüz?
2-Regl döngünüz kaç gün sürüyor?
3-Yumurtlamayı ne ile takip ediyordunuz?
4-İlk gebelik belirtileriniz ne idi?

5-Çatlamadan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz?

acele etme canım BAT gününü bekle ki moralin bozulmasın
Benim pek umudum ka
acele etme canım BAT gününü bekle ki moralin bozulmasın
Pek umudum kalmadı benm ya belim batmaya başladı leke geldi bi sabah arkası beyaz akıntı şuan bekliyorm işte bi 6 si falan olsaydı 🙏 umarım olmam ya dua edin 3 bebeğimi kaybettm ben çok istiyorm artk😔

Kızlar acilll yardim edin bna nolur😔😔😔😔 bat 7 şubat az önce lavaboya gittim pencereye tırnak ucu kadar kan geldi moralim çok bozuldu aceba adet mi oldum dedim şimdi tekrar gittim ve sarı gibi beyaz bi sknti geldi adet mi olcam yerlesmemi😔😔😔😔 şuan bütün moralim alt üst oldu
Canım bende hep ye
Ya çok iyi maşşşallaahhh canım allah nazarlardan saklasın şuan hamilesin dimi :) darısı da bana inşaaallah
Ewt canım hamileyim şükür allah bütün istiyenlere nasip etsin inşallah 🤲

Benim pek umudum ka
Pek umudum kalmadı benm ya belim batmaya başladı leke geldi bi sabah arkası beyaz akıntı şuan bekliyorm işte bi 6 si falan olsaydı 🙏 umarım olmam ya dua edin 3 bebeğimi kaybettm ben çok istiyorm artk😔
Üzülme canim sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin allah sana bana hepimize

Hamile anneler güzel haberi alıp sorularımızı unuttunuz sizler de aşağıdaki soruları cevaplar mısınız?

toffie33 toffie33 E c e E c e honeyyball honeyyball Smjj Smjj T tugce2110 Ruyaperisi Ruyaperisi huliadoruk huliadoruk eymentaa eymentaa Afitap_34 Afitap_34 Ozgurkus Ozgurkus

28 günde bir adet oluyorum
Çatlama ignesinin 13 gününde belirgin çizgileri gördüm
Sırt agrisi uyku halsizlik

Pazar günü beta hcg 220 cıktı henüz tekrarını yapmadim

Ben kan tahlilini biraz önce verdim sonucu gelince yanıtlayacağım canım 😍

Keşke bekleseydim moralim çok bozuldu bi kaç aydın zamandır test yapcak kadar olmamıştım.. umudum vardı maalesef negatif.. vazgeçmek yok tabi ki ama ne yolu denesem olmadı.. neyse canınızı sıkmak istemem çok sağolun❤️❤️
Bekleyelim biraz daha bak benimde adet günüm ama sadece bel harici agrilarim kalmadi hepsi geçti :) Tuhaflık neydi anlamadım gogus agrim yok adet sancisi geçti arada bir akıntım var ama oda ara ara , üzülme sakın herşey allahtan biliyorsun🙏🏻

Bata 10 gün kaldı ve yumurtam gelismedi sanırım bu ay😔 Sıfır belirti. Elimde bir kac tane ovulasyon testi kalmıstı 14. 16. Günler hatta dünde denedim ama yok. Yumurtlamıs olsam simdiye kadar olurdu. Hic umudum kalmadı. Çokta dua ettim 😔 Nasip🤲🏻
Bazen adete yakın yumurtlama olur.

X