Subat ayı umudumuz olsun gel artık melegım

aysegul21072008

seni bekliyorum melegim
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2010
585
6
36
:nazar:HOSGELDINIZ ANNE ADAYLARI INSALLAH EN KISA ZAMANDA MELEKLERIMIZI KUCAGIMIZA ALMAYI NASIP EDER ALLAHIM BU KISA YOLCULUKTA BIRLIKTE ILERLIYELIM BU ARADA LISTEMIZE EKLENMEK ISTIYENLERE YASLARI TEDAVI GORENLER NE KADAR ZAMANDIR EVLISINIZ BIDE TABI UNUTMADAN SON BAT HAYDI KIZLAR SOHBETE BIRLIKTE DERTLESELIM USTESINDEN GELELIM DUALARIMIZ BIR ALLAH ISTIYEN KIYMET BILEN HERKEZE NASIP ETSIN INSALLAH :nazar:

cnm 1 sene 3 aydır evlıyım :)
6 aydır çocuk çalışmalrı yapıyoruz henüz tık yok :KK43:
bu ay yine hüsrana uğradım acaba diyorum bi doktora gitsmemi erkenmi?

amin bende 23 yaşındayım başımdan 2 gebelik geçti biri ölü doğum diğeri boş gebelik bende pco var son adet tarihim 25 ocak benide ekle canım

cnm 1 sene 3 aydır evlıyım :)
6 aydır çocuk çalışmalrı yapıyoruz henüz tık yok :KK43:
bu ay yine hüsrana uğradım acaba diyorum bi doktora gitsmemi erkenmi?

hosgeldın canım ınsallah bı sorun yoktur canım ama altı ay kısa bır sure dıye bılırler yınede ıcın rahatlamak ıstersen bır kadın dogum doktoruna gorunup hormon testını yaptıra bılırsın bende 3 bucuk yıldır evlıyım 2 senedır ıstıyoruz ama hala tık yok bızdede ama benım denemedıgım yapmadıgım kalmadı onunn ıcın zamana bırakmak ıstedım bu arada ben pcos luyum allah herkezın gonlune gore versın ıns canım sıkma canını moralde cok onemlı bunu unutma canım

amin bende 23 yaşındayım başımdan 2 gebelik geçti biri ölü doğum diğeri boş gebelik bende pco var son adet tarihim 25 ocak benide ekle canım

hosgeldın canım bu arada cok gecmıs olsun allah dusmanımıza bıle yasatmasın evlat acısını ınsallah burda moralımızı yuksek tutarak melegımıze kavusacaz pekı neler yaptın daha once sogan ıncır kuru tarzı bırseyler yaptın mı canım eklıyorum bu arada canım

ayşegül tedaviyi ne zaman bıraktın ne tür tedaviler gördün

ben pcos oldugumu ogrendıgımde cok kotu bırsey oldugunu sanıyordum ama aılem sayesınde bunun ustesınden geldım yanı artık eskısı gıbı takmıyorum tam anlamıyla 4 ay olmustur ama bu esnada ben yurt dısına gıttım yenı geldım 1 hafta anca oluyor sadece calısmalarıma bakıyorum bırde tavsıyem canım cooook takmıyacan rahat oluucan kafanı bırseylerle yogunlastırcan denemesı bedava

hosgeldın canım bu arada cok gecmıs olsun allah dusmanımıza bıle yasatmasın evlat acısını ınsallah burda moralımızı yuksek tutarak melegımıze kavusacaz pekı neler yaptın daha once sogan ıncır kuru tarzı bırseyler yaptın mı canım eklıyorum bu arada canım

tamam canım ekle soğan kürü vebal tarçın çörekotu kürüne başladım bu ay ilk kez kür yapıyorum.benim ölü doğum sezeryanla oldu.doğum sırasında tüplerim kapanmış o yüzden geçtiğimiz temmuz ayında laporoski ile tüplerim açıldı doktor tedavisini bende bıraktım inşallah doğal yoldan hamile kalırız

tamam canım ekle soğan kürü vebal tarçın çörekotu kürüne başladım bu ay ilk kez kür yapıyorum.benim ölü doğum sezeryanla oldu.doğum sırasında tüplerim kapanmış o yüzden geçtiğimiz temmuz ayında laporoski ile tüplerim açıldı doktor tedavisini bende bıraktım inşallah doğal yoldan hamile kalırız

ınsallah canım dedıgın gıbı dogal yoldan hamıs oluruz bu arada ınsallah kurunun faydasını gorursun bız elımızden gelenı yapalım tabıkı taktır allahtan pekı nerden katılıyorsun canım

X