şubat ta tüp bebek:)

fdmaydn

içimin gülen yüzü kızım
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2012
1.332
4

HAYIRLI BEBEKLER NASİP ETSİN RABBİM

1. MNG2010--------TRANSFERİ YAPILDI---------Bir dahaki sefere inşallah

2. fdmaydn---------TRANSFERİ YAPILDI---------hamileeeeee

3. melek181 -------az kaldı:)başlayacak:)-------

4.mehlikaerva------TRANSFERİ YAPILDI:)--------hamileeeeeeeeeeeeeeeeee

5. destina38--------az kaldı:)başlayacak:)------

6. seybil -----------TRANSFERİ YAPILDI:)------

7. gokcebuket ------az kaldı:)başlayacak:)------

8. narinecem--------TRANSFERİ YAPILDI :)------hamileeeeeeeeee

9. sm34 -----------az kaldı:)başlayacak:)-------

10._cirkin_ ---------az kaldı:)başlayacak:)-------hamileeeeeeeeeeeeee

11.umutluyum_ben-----TEDAVİSİ BAŞLADI:)----- degeri düştü bir dahaki sfere inşallah

12.tubaaa82----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-------

13.mutlu3838---------TRANSFERİ YAPILDI-------birdahaki sefere inşallah

14.gzde87------------TRANSFERİ YAPILDI-------bir dahaki sefere inşallah

15.gubi08----------az kaldı:)başlayacak:)--------

16.ayseözlem------az kaldı:)başlayacak:)--------

17.sveh-----------az kaldı:)başlayacak:)--------

18.dicleem----------TRANSFERİ YAPILDI---------

19.aslandefne------TEDAVİSİ BAŞLADI:)---------bir dahaki sefere inşallah

20.derin35----------TRANSFERİ YAPILDI---------hamileeeeeee

21.umut81----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)--------

22.kardiyol----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)--------

23.mucize06--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)--------Birdahaki sefere inşallah

24.nevermindd-------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-------

25.selinakarca-------TEDAVİSİ BAŞLADI:)--------

26.berru_bugra------TEDAVİSİ BAŞLADI:)--------hamileeeeeeeeee

27.YUMAKY--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)---------

28.mlklr -----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)---------

29.melek_1984-----TEDAVİSİ BAŞLADI:)---------hamileeeeeeeee

30.Dody-----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)--------- hamileeeeeee

31.bartek---------TEDAVİSİ BAŞLADI:)----------

32.yeneresin-------TEDAVİSİ BAŞLADI:)---------

33.alfabe-----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)--------

34.NEDESE---------TEDAVİSİ BAŞLADI:)---------hamileeeeeeee

35.EsEs50---------TEDAVİSİ BAŞLADI:)---------hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeee

36.fman234 -------TEDAVİSİ BAŞLADI:)---------

37.ALISALIS-------TEDAVİSİ BAŞLADI:)----------

38.Lalish----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)----------

39.puffy68--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)----------hamileeeeeeee

40.PIINAR---------TEDAVİSİ BAŞLADI:)----------

41.ruzgar17-------TEDAVİSİ BAŞLADI:)----------

42.Tubiiiii--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------

43.yazcicegi------TEDAVİSİ BAŞLADI:)----------

44.ALS17--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------hamileeeeeee

45.efsunum------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------

46.BenKayra -----TEDAVİSİ BAŞLADI:)----------

47.yokhe---------TRANSFERİ YAPILDI:)---------hamileeeeeeeeee

48.hope73-------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------

49.nisaemre-------TRANSFERİ YAPILDI:)---------birdahaki sefere inşallah

50.yazcicegi-------TRANSFERİ YAPILDI:)--------

51.tubaceylni-------TRANSFERİ YAPILDI:)-------

52.didem_ada-------TRANSFERİ YAPILDI:)-------

53.bebeek---------TRANSFERİ YAPILDI:)--------hamileeeeeeeeee

54.mina55 ------TRANSFERİ YAPILDI:)-----------

55.esra8-------TRANSFERİNİ BEKLİYOR----------

56.zinnureyn --------TRANSFERİ YAPILDI---------

57.cemre3434 --------TRANSFERİ YAPILDI----------

58.bilcecebuk --------TRANSFERİ YAPILDI---------

59.AHL--------------TRANSFERİ YAPILDI--------- hamileeeeeeeeeeeeeee

60.sewtug--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------

61.kabarcık--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)----------

62.hatres--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------

63.KetenPrensess--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)---

64.bahar2142--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-------

65.ulvisim1210--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)------

66.Miamaya--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)--------

Son düzenleme:

gördüm bebek......
hayırlı olsun topiğn bol hamişli olsun inş........................

gördüm bebek......
hayırlı olsun topiğn bol hamişli olsun inş........................
inşallah fıstıgım inşallah hamile haberleri alırız biranönce inanki bu çok zor bir sınav ama sizin gibi kader yoldaşlarıyla olmakta güzel bir sürü arkadaşım var belkide kimseyle sizinle konuştuklarımı konuşamıyorum çünkü beni anlayamazlar anlamaya çalışırlar ama anlayamazlar ama biz aynı şeye hasret kalanlar birbirimizi anlarız anlamaktanda öte belkide

ahahahhahahhahah:)tabloymuş ahahahhahah:)ben vazgeçtim ç,z,k çekmekten renkli çıkardım ve ben anladımki biz çöp adam bile çizemezmişiz:)

kızlar bir kaç tane ekledim lütfen tedavisi başlayanlar ve listeye eklenmeyenler yazsın ekleyeyim:)

Son düzenleme:

fıstığım benim başladı tedavim.. uzun protokol ya... başladım ben...

kızlarrr ocaktaki donmuş tedavim lucrine ragmen aradan sıyrılan 1 yumurtam sayesinde iptal olmak zorunda kaldı.şimdi şubat adetimin 21.günü başlancakmış tedavi benide listenize eklerseniz sevinirim.bu arada bide sorum olacak sanırım bu 21.gün başlanan tedavi uzun protokol oluyor nasıl oluyor bilgisi olan yardımcı olabilirmi hangi ilaçlar neden ve nekadar kullanılıyor kaç günde transfer ediliyor...

hoşgeldin canım aramıza evet aramızda uzun protokol uygulanan arkadaşımız var mehlikaerva sana yardımcı olur bu konuda o uzun protokole başladı hadi bakalım hayırlısı olsun hepimiz için:)

tekrardan aramıza hoşgeldinn:)
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr nerdesiniz bugün hafta sonu kocişlerden ayrılamadınız galiba:)

teşekkürler inşallah arkadaşlar yardımcı olurlar çünkü çok bilgim yok uzun protokolle ilgili...benimki hep kısa protokoldü...acaba bu tek yumurta çatlarmı diyorum lucrine ragmen...

teşekkürler inşallah arkadaşlar yardımcı olurlar çünkü çok bilgim yok uzun protokolle ilgili...benimki hep kısa protokoldü...acaba bu tek yumurta çatlarmı diyorum lucrine ragmen...
uzun protokol mantıklı geliyor aslında ilaçları zamana yaymak çok mantıklı bunuda denemekte fayda var canım

tedaviye başlayacak ve başlayacak arkadaşlara şimdiden hayırlısı olsun diyorum....rabbim isteyen bekleyen herkese sağlıkı ve hayırlı evlat versin tez zamanda inşallah iyi haberlerinizi alırız...

bende 1 tüp bebk denemesi negatifle sonuçlandı ...inşallah kendiliğinden gelir...sizin içinde öylee tedaviye başlamadan ya da başlayacak olupta hamile olduğunu arkadaşlarda olmuş....şuan bekleme ve erteleme aşamasındayız...bakalım nasipte ne varsa o olurr....

ankarada tüp bebek yaptıran var mıı???

amin canım iyi dileklerin için teşekkür ederim inşallah hepimiz güzel haberler alırız evet beklemede hamile kalanlar oluyor imkansız diye bir şey yok rabbim ol desin yeterki herşey olur bu dünyadaki en zor sınavlardan biri bizimkisi rabbim sabır versin canım hepimize senin sorun ne?

uzun protokol mantıklı geliyor aslında ilaçları zamana yaymak çok mantıklı bunuda denemekte fayda var canım

inşallaah valla çok ümitliydim geçen donmuş transferimde endometrium 19.günde 7 mm ile transfer etmişlerdi bu sefer 8.günümde 8.9 mm olmuştu ama masaya görüşmeye geçtiğimde şok oldum aylarca yumurtlayim diye ilaç kullanmam gerekirkenn bu sefer baskılayıcıya ragmen tane yumurtam olmuş oda iptal olmasına neden oldu tedavinin tüp bebek sonuçlarımın olumsuz olduğu günler bile bukadar şok olmamıştım bukadar üzülmemiştim ben transfer gününü beklerken nerdeyse 2 ayı bulcak ozaman bu uzun protokolle (

zor bir durum bebegim ama napalım kaderimiz bu yaşadıklarımız bende tüp bebege başlıyacam 1 yıldır düzenli olan adetim bu ay 12 gün oldu hala yok söktürücü içiyorum bukadar kadersizim işte tedaviye bile başlayamadım 7 sinde olsaydım neydeyse transferim yapılacaktı bu günlerde kader işteeeeeeeee

fatoşum hoşgeldin yeni topik hayırlı olsun. burda bari akıllı olun gelen kaçmasın:)) hahahhahhh

Diğer topikten takipteydim.bu ay adet olup d.kontrol hapı kullanacak şubatta da tüp bebek tedavisine başlıcaktım. Tüplerim kapalıydı.geçen ay rahim filmi çektirmiştimm ama galiba hamileyim.testteb çoook silik çıktı ikinci çizgi.kanda baktırdım.180.9 çıktı değerim.doktorum 4-5 gün sonra gel keseye bakalım dedi.inanamıyorum.eşime bile söyleyemiyorum kesin cevap almadan ancak sizinle paylaşabildim.

bünyelerimiz bize hep oyun oynuyor bebeklerimizde bi oyun oynayıp şubatta kendiliklerinde gelseler olmaz sanki...test falan yapsaydın yavrum belki bir süprizde mıncırık yapmıştır o yüzden kırmızılar gelmemiştir...

ay yavrum benim kıyamam okurkan kalp atışım hızlandı gözün aydın canım benim bence kesin var betahcg çok güzel çıkmış rabbim bebegini senden almasın inşallah sıkı sıkı tutunsun bebegimiz annesine:)

eşinede söyle istersen sonuçta ne olursa olsun hamilesin:)bu deger gebelik olmasa asla çıkmaz:)

tebrikler canım bir an önce kocana da söyle sevinsin bari sorun neydi canım sende...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…