Sivilceli Ciltler Sudocrem..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

0melek0

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2014
108
0
Merhaba :) yuzundeki lekeler ve sivilceler icin sudocrem kullanan varmi sudocrem pisik kremi bu arada :) bebegim icin pisik kremi arastirirken yuzedeki sivilcelere ve lekelere iyi geldigini tesadufen okudum evde var krem ama yuzume surmeye korkuyorum acikcasi:) deneyen varsa sonucu yazabilirmi.:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba :) yuzundeki lekeler ve sivilceler icin sudocrem kullanan varmi sudocrem pisik kremi bu arada :) bebegim icin pisik kremi arastirirken yuzedeki sivilcelere ve lekelere iyi geldigini tesadufen okudum evde var krem ama yuzume surmeye korkuyorum acikcasi:) deneyen varsa sonucu yazabilirmi.:)

Canim bende burda forumda okuyup almistim bir heves ama bende biraz ters tepti.şôyleki yani pişik kremi kendide yağlı olduğu için(sen bebisten dolayindaha iyi bilirsin&#128556:KK66: benim surdugum bolgede sivilcelerimi arttirdi.ama belki de onlarin articacagi vardi bilmiyorum😁 ama memnun kalanlarda duydum yine forumdan.herkese ayni etkiyi yaratmiyor her urun😬

eczaneden alırken cildime kullanacağımı söyledim; yağlanma yapabilir uyarısı yaptı kadın. internette hakkında olumlu şeyler duyduğum için denemek istedim. henüz kullanım aşamasındayım. esmer tenimle pek uyumlu olmadı ama denemeye devam :)

eczaneden alırken cildime kullanacağımı söyledim; yağlanma yapabilir uyarısı yaptı kadın. internette hakkında olumlu şeyler duyduğum için denemek istedim. henüz kullanım aşamasındayım. esmer tenimle pek uyumlu olmadı ama denemeye devam :)

Sonucu bizimlede paylaşırmısınız ? :)

Sonucu bizimlede paylaşırmısınız ? :)

yüzüme değil de epilatör kullandıktan sonra kollarıma falan sürüyorum ve iyi geldiğini söyleyebilirim. tenim acayip hassas anında sivilcelenip mikrop kapıyor. bu yüzden kollarımda minik minik sivilceler oluyordu ancak epilatör kullandıktan sonra sürünce bu sorunu çözdü gibi bir şey :)

Deneni, memnun kalındı.
Gönlün rahat olsun, kullanabilirsin.
İçerisinde çinko barındırdığı için tamir ediyor cildi. Yağlandırmayı bilmiyorum bneim sivilceli ve yağlı cildimi yağlandırmadıysa kimi yağlandırır valla bilmiyorum :)
Ama bence dene ve gör.
Ben gece yatmadan önce lokal olarak sürüyorum sabaha sivilce sönmüş oluyor.

1 ay kadar kullandım sivilceleri söndürmustu cılt rengınıde acıyo ayrıcaben bı sıkıntı yasmadım gece surup yatıyodum sabah da yıkıyodum.

merhaba arkadaşlar
bu sitenin önerisi ile sudocremi denemiştim. yüzümü sabah akşam yıkadım ve akşam yatmadan önce kayısı çekirdeği yağı ile karıştırdığım sudocremi sürdüm. açıkçası mükemmel bir sonuç almadım. ama cilt rengim hem aydınlandı hem de güzel bir parlaklık verdi ve kullandığım dönemde sivilcelerim artmadı. lekelerde çok hafif bir sönme oldu. 2 ay kadar kullandım 15 günden sonra sonuç verdi. tam aradığım sonuç bu değil ama kötü bir sonucu olmadı diyeyim. aslında her gece sürmek nemlendirici gibi yanlış değil. yalnız temizlemesi arındırması zor oluyor kenarlarda ertesi gün dikkat etmezseniz beyazlık kalıyor.

Kırmızı izlerimin üzerine sürdüm ve her sürdüğümde o bölgede veya izin üzerinde yeni bir sivilce çıktı daha kötü iz oldu bana yaramadı kısacası...

ben epilatör-ağda vb. işlemlerden sonra vücuduma sürüyorum.
yüzüme sürünce yağ butonu yaptı çünkü :KK50:

X