Selülit Suna Dumankaya'dan Aspirin ile Selülit Giderme Yöntemi

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar bu karışımın faydasını gören var mı lütfen yazarsa çok sevinirim ben 42 kiloydüm 10-11 kilo kadar aldım ve kollarım bacaklarım basenlerim karnım her yerimde selülitler oluşmaya başladı beslenme şeklimden de kaynaklandığını sanıyorum. yağlı baharatlı asitli tuzlu şeylerden vazgeçemiyorum lütfen yardım edin bana bu karışımı yapıp hareket yaparsam faydasını görürmüyüm ki. tabi o güzel tatlardanda mahrum kalacam artık

ben bu karışımı bir şişe susam yağı bitene kadar yaptım, her gün uyguladım selülitlerim azaldı ama tamamen yok olmadılar, ama sadece yağı sürüp yatmadım düzenli pilates ya da cardio yaptım, zaten dietteydim, kola kahve her türlü cafein içeren içecekleri hayatımdan çıkardım, yağı sürüp spor yaptıktan sonra yosun sabunu ve kabak lifiyle bacaklarımı fırçaladım...Anlayacağınız tek başına bu karışım işe yaramıyor, spor şart

ben de yarından itibaren formülü uygulamaya başlayacağım, egzersizsiz selülitten kurtulmak hayal bile olamaz diğer malzemelerle birlikte kan dolaşımı hızlanacağı için işe yarayacağını düşünüyorumm :) bu arada bir kaç üye yosun sabunu ve kabak lifiyle keselemeyi de önermiş bunları aynen her gün uygulamaya başlayacağımm.. bir kaç ay sonra düğünüm var evlenene kadar selülit derdimden kurtulmak istiyorumm

4 yıl önce bu karışımı düzenli olarak 2 ay kullandım
ve her sürdüğümde önce yürüyüş sonra egzersiz sonra duş yaptım
1 ayda 3 kilo verdim ve sıkılaştım ama selülitlere faydası olmadı.
selülitler çok inatçı daha fazlasını yapmak gerekiyor
şu an hamile olduğum için ancak hafif tempoda yürüyüş yapabilirim hamilelik sonrası selülitlerin artmasından korkuyorum
hamilelikten sonra mutlaka spor yapacağım

ya bişey sorucamm bu asprin 100lük mü 300lük mü ?? farklı gramları var çnkü

aspirinin ismi varmi özel bir aspirin filan mi?

Gerçektn işe yarıyormu bu karışımm bilmiyorum birde tekrarlıyormu acaba.. Zaten spor yapmıyorum yoğunluktan çok birde danss.. Sadee sürsem olurmu acaba...

bu karısımı uygulamayı dusunuyorum yalnız bu karısımı surdukten sonra ne kadar vucutta kalıyo bellı bır suresı var mı yada hep ole kalıcakmı yıkıyacakmıyız

bu karısımı uygulamayı dusunuyorum yalnız bu karısımı surdukten sonra ne kadar vucutta kalıyo bellı bır suresı var mı yada hep ole kalıcakmı yıkıyacakmıyız

ewet ya aynen ne kdr süre bekletiliyo bide bu karışım tek kullanımlık değildir demi :44:

ben 4 gündür yapıyorum.selülitlerde hafifleme var 2 hafta bi bakacam duruma.geçer inşallah :)

ben 4 gündür yapıyorum.selülitlerde hafifleme var 2 hafta bi bakacam duruma.geçer inşallah :)

canım nasıl uyguladığını paylaşabilir misin? bekletiyor musun, streçliyor musun? ben de deneyeceğim de o yüzden soruyorum. :)

ben spordan 1 saat önce sürüom ama yarım saat kadar masaj yaparak sürüyorum bacaklarıma.daha sonra sporumu yapıyorum 1.5 saat falan sonrada zaten terliyorum duşa giriyorum.streçlemedim ama streçlenirse daha etkili olabilir ben uğraşmak istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…