Selülit Suna Dumankaya'dan Aspirin ile Selülit Giderme Yöntemi

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
arkadaşlar bu karışımda bebe aspirinimi yoksa beyaz büyük aspirinmi kullanılıyor
birde hergün yeni karışım hazırlamamızmı gerekiyor yoksa bu karışım birkaç gün idare ediyormmu

eger denılen sekılde hazırlarsan zaten o sana bi süre yeter. bn normal buyuk aspirinle hazırlasmıstım ama bn hergun yarım lımon bıras bebe yagı 3 tanede aspirinle yapıodum karısımı

arkadaşlar yazabildiğim kadarı ile şöyle:
peeling: deniz tuzu lavanta ardıç tohumu limon kabuğu çiçek/susam yağı: banyoda keseyle ovulacakmış
kırmızı acıbiber zencefil limon aspirin bu 15 gün bekletilicekmiş suda, sanırım sürülecek sonra çıkan su
çay: karanfil, tane karabiber, kiraz sapı elma limon su demlenip içilecek :80:

valla bu formülü okudum gözümde bi ışık belirdi bende aslında selülit çok yoktu ama sporu bıraktım bırakalı maşallah küme halinde gelip yerleşmeye çalışıyorlar ama ben buna izin vermeyeceğim bu formülü hemen bugün alıp yarın başlıyorum arkadaşlar size sonuçları yazarım... bu arada sporada başladım zaten gitmeden süreceğim... hadi hayırlısı

Arkadaşlar ben bu tarifi yani susam yağı,aspirin ve limon tarifini 3 gündür yapıyorum.Akşam yatmadan bir saat önce iyice masaj yaparak sürüyorum ve streç folyoya sarıp bir iki de bacak hareketi yapıp onunla yatıyorum.Sabah uyanınca da banyoya girip kese ile yıkayıp sonra da yosun sabunu sürüyorum.Veeee sonuç:Mükemmel pürüzsüz baldırlar gerçekten taş gibi oldu.Deneyin arkadaşlar bir ay sonra yine yazarım buraya.

Bu arada bu konuyu açıp bu tarifi veren arkadaşa da sonsuz teşekkürler.Bu paylaşım sitesini kuranların da eline sağlık.

Kızlar bu formülle gözle görünür bir şekilde selülitlerimden kurtuldum diyen var mı??:44::44::44:

Kızlar bu formülle gözle görünür bir şekilde selülitlerimden kurtuldum diyen var mı??:44::44::44:
ben bunu 2 günde bir uygulayarak ve her gün kabak lifi+yosun sabunu ile masaj yaparak 1.5 ayda selülitlerimi baya azalttım.kurtuldum diyemem ama azalıyor sporla da birlikte. bu asprin+limon suyunun en büyük faydası cildi sıkılştırması bir de beyazlatması oldu benim için. sırf bunun için bile değer bence. çünkü 2 yıl önce geçirdiğim bir alerjiden kalan lekelere çok iyi geldi, resmen yok oldular.

canım sadece 3 günde mi gördn etkisini?ve bu 10 tane limon fln çok fazla dğlmi ?

canım sadece 3 günde mi gördn etkisini?ve bu 10 tane limon fln çok fazla dğlmi ?

selam bilge kusura bakma biraz geç kaldım yazmak için evet 3 günde görünüşü bayağı değişti yalnz üşengeçliğimden devam ettiremedim.Şimdi yine başladım önümüzdeki hafta tatile çıkıcam malum güzel görünmek istiyoruz.10 limon fazla değil ben 250 gr.yağla yaptım.Umarım yardımcı olmuşumdur.

En kısa zamanda aktara gidip ben de başlıyorum hemen.Daha 18 yaşımdayım ama selülitler var

bu tarifi uygulucam uygulucam diyorum kaç aydır.. bir türlü harekete geçemedmm..

asprin eczanede yüzdeki sivilceler için de hazırlanan bir ilaç için kullanılıyor.
içeriğinde bulunan asetik asit sayesinde sıkılaşma oluyor ciltte.hatta loreal'in pure zone temizleyicisinde ve toniğinde de bulunuyor asetik asit, kullananlar bilirler...Demek selülit için de iyiymiş asprin....
çok yoğun bir tempodan, oturarak çalışma temposuna geçmiş olan bana cok lazım... üşenmesem keşkem :97::97:

ben bu sekılde 3 ay duzenlı kullnadım ne selulutum hıc kalmadı kı ıncelmeyıde hıc soylemıyorum bıle. yanlız bu tarıf sole dogru okaliptüs yaği, susam yaği 5 limon suyu 10 adet asprin. beş limonu iyicene sıktım suzdum ve aynı oranlarda bu ıkı yagı ekledım asprınlerı ıycene ezip ekledim sonrada püskürtmeli bi şişeye doldurdum ve nerde catlak selulut varsa oraya bolmıktarda sıktım ve bır masaj aletıyle ıycene yedırdım.

çatlaklar üzerinde ne gibi değişiklik oldu yani görünüm olarak biraz anlatırmısın canım

merhaba kızlar,
üşenmeden konu hakkındaki tüm sayfaları okudum; ancak şöyle bir şey geliyor aklıma, ok Suna hanım bitkilerle tedavi formüller vs veriyor ancak neden acaba kendisi kilolu? yani tamam bacaklarını görmedik ama ben sanmıyorum selülitsiz olduğunu.. gerçekten bu işe yarıyor diyebilen var mı? benim selülitlerim oturuken bacak bacak üstüne atarklen yok ama güneş ışığında ayakta belli oluyorlar.. daha önce hiç yoktu ama 1 yıllık evliyim doğum kontrol happı kullanıyorum o yüzden oldu sanırım.. eşim de bir çare bul demeye başladı : ( bu yöntem işe yarıyor mu ama cidden yarıyor mu?? bir de Ebru şallı için parayla aldı sertifikasını ve çoğu hareketlerin isimlerini dahi doğru telafuz edemiyor diyen gym hocası arkadaşlarım var..ben onların yalancısıyım, kadının tek derdi güzel görünmek olunca 24 saatini güzellik merkezlerinde ve spor salonlarında harcayınca ve stressiz olunca hepimiz selülitsiz oluruz.. : ) hadi bakalım selülitsiz bir hayat dilerim : )

arkadaslar hergün 1 saat yurusem bu karışımıda yapsam sizce faydası olurmu yada faydasını gören varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…