Supernatural

gelsin de çocukları ne halde görsün bi birini şeytanlar birini melekler kovalayıp duruyor

hehe canım ne güzel demişsin güldüm vallahi

dün 6. bölümü de izledim.bu da güzel bi bölümdü şeytanın tohumu olan küçük bi çocuk çıktı piyasaya..pek şekerdi kerata bi o kadar da artist nasıl da hemen çık onun içinden diyip emir veriyodu şeytana
yalnız castielciğime çok kızdım az kalsın öldürecekti çocuğu valla e tehlikeli çocuk castiel de haklı meleklerin hepsini öldürebilme gücü varmış ama yine de çocuk ulen castiel melek olacan bi de he

o çocuk deccalmiş.ilerki bölümlerde çıkar yine karşımıza.umarım düşman olmaz.yoksa çok güçlü maşallah veled.bizimkiler pek zayıf kaldı yahu

ay öyle valla canım çocuk mocuk ama bizimkiler bile nasıl korktu ondan
deanın dostum sen harikasın deyişi de çok komikti :)

ay çocuğu seyrederken çok sevimli eyip durmuştum çok tatlı şeytan sıpası he he

badatta yeni bölüm için haberler yokmu

bu hafta ara vermişler o nedenle yeni bölümü haftaya izleyebilcez malesef senağlama

ya bu ara ava daldılar kıyameti kenara attılar castieli özletiyolar.gıcık bunlar yaw.gerçi dean'in bendeki yeri ama cassin gülüşünü özlüyoz.

ya bu ara ava daldılar kıyameti kenara attılar castieli özletiyolar.gıcık bunlar yaw.gerçi dean'in bendeki yeri ama cassin gülüşünü özlüyoz.

aynen öyle canım ya azıcık bi gösteriyolar o kadar
gidip dizi setini basıcam hee :mymeka:

bu akşam 5. sezon 7. bölümü izledim çok güzel bi bölümdü ama yine cas yoktu :mymeka:
aaaa kızıyorum ama artık nerde benim yakışıklı meleğim :eek:klava:

Son düzenleme:
önümüzdeki haftada kozmik şakacı haftası sanırım.komik ama castielsiz bi bölüm daha.olsun dean sırıtır yine.bu haftada bölümün sonunda ayaklarını bir birine vurarak dışarı çıktı ya binadan.bittim valla

önümüzdeki haftada kozmik şakacı haftası sanırım.komik ama castielsiz bi bölüm daha.olsun dean sırıtır yine.bu haftada bölümün sonunda ayaklarını bir birine vurarak dışarı çıktı ya binadan.bittim valla

castielsiz mi mafoldumben

evet 5. sezon 8. bölümü de izledim sonunda
harika harika harika bi bölümdü acayip güldüm dean de sam de hatta hileci bile çok tatlıydı
sonunda cassimin o nur yüzünü de görebildim az da olsa :asigim: özlemişim meleeemi
bölüm hakkında yorum yapmak istiyom ama izlemeyen arkadaşlar vardır belki o nedenle susuyorum :1ninca:

bu bolumde kırıldım gulmekten dizinin ilk basındaki halleri cok kopuktu

bilgisayarımda çok fazla dizi ve film olduğu için izlediklerimi siliyodum ama bu bölüme kıyamadım resmen canım sıkıldıkça gülmek istedikçe izlicem
özellikle başlangıç kısmı acayip komikti

8.bolum superdı ya bugun ızledım bende bolum baslarken noliii ne alaka dedım ama guzel baglamıslar zemuszemus

bu hafta geç kaldım 9. bölümü cuma izlemem gerekiyordu izleyemedim
bu akşam izlicem bakalım bölümün adı da The Real Ghostbusters
güzele benziyo kaydirigubbakcemile2

X