şüphesi

Mervee20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2021
8
6
22
Merhabalar, 20 yaşındayım 6 7 8 yaşlarında tam bilmiyorum 10 yaş büyük kuzenim kaşık pozisyonunda arkadan sarılmıştı. Aklıma ya cinsel ilişki olmuşsa ne bir kan ne bir acı hatırlamıyorum. O yaşlarda cinsel ilişkide acı veya kan gelir mi? Yoksa sadece kuruntu mu?

Reactions: Jou
BIr sey olsaydi zaten hatirlamamaniz mumkun degil bence.Ben olsam o kuzenle de bi daha gorusmem.10 yas buyuk fark o yaslar icin.Yani siz cocuksunuz ve o 18 yani yetiskin nerdeyse.Olur sey degil.Allah korusun bu tip insanlardan.Takinti yapmissiniz.Durmayin ustunde artik.

Bilmiyorum galiba kuruntu yaptım. Peki o yaşlarda ıslanma olmaz değil mi ıslanma olmadığı için çok acırdı ve unutmazdim değil mi??

Bilmiyorum galiba kuruntu yaptım. Peki o yaşlarda ıslanma olmaz değil mi ıslanma olmadığı için çok acırdı ve unutmazdim değil mi??
Tabiki de olmazdi ,inanin siz buyuk takinti yapmissiniz bunu.unutun gitsin degistiremeyeceginiz seyleri.Eger ciddi anlamda bu dusunceyi atamiyorsaniz kafanizdan bir terapiste basvurun.Biz sizi nasil ikna edelimki baska burdan.Saglikli günler dilerim.

bide kuzeniinnn korkmaa canım öyle bişe olmamıştır zaten sen hatırlardın veya acıyı anlarsın bişe yok yaniii çok emin olmak istiyosan kadın doğuma gidebilirsin ama gerek yok yanii bencee

bide kuzeniinnn korkmaa canım öyle bişe olmamıştır zaten sen hatırlardın veya acıyı anlarsın bişe yok yaniii çok emin olmak istiyosan kadın doğuma gidebilirsin ama gerek yok yanii bencee
Umarım öyledir. Yaşım çok küçük olduğu için biran tereddütte kaldım. İnşaallah sorun yoktur.

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…