Makyaj Ürünleri süppeer makyaj setleri ve fiyatları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben sipariş verdim..
gelsin bakar soylerım size..
rubi farlardan aldım ve egr orjınalse süper oldu cunku nerdeyse her markanın farını kullandım gıbı..
ruby kadar kalıcı ve net değildi hiç biri..
sabah sürdüğm far tüm gün gözümde aynı ton ve ışıltıda duruyordu gr dagılıp bozulmadan..
altına baz fılanda kullanmıyorum yani..

$30400.jpg

buna bayıldımm

far seti siparişi verdim..
50 renk..
sitede iletişim bılgılerı kısmnı tıklayın ordan mail atın onlar sıze donuyor..

Arkadaşlar başlık ilgimi çekince baktım da sanırım dikkat edilesi bir mevzu.Setler göze hoş görünse de dikkatli olun derim.RubyRose benim de kullandığım bir marka,bendeki seti sitede gördüm 15tl idi sanırım.Şüpheli yaklaşmış olsam da alırken çok memnun kaldığım bir ürün.Zaten üretici firma da ilaç sektöründe eski bir firma bu güven veriyor.Ancak fiyatlara çok uygun diyemem.Çünkü ben 12 liraya almıştım!Periferdeki arkadaşlar bu ürünlere mağazalarda ulaşmıyorlarsa avantajlı ama İstanbul-İzmir vb için fark yok bence.Ve diğer markalara gelince orjinalliğini sorgulayın derim.(Resimleri detaylı incelmeniz mümkün değil mesela,tuhaf!)İstanbulda pazarlarda üzerinde bildik marka ürünleri basılı aynı konseptli ürünler tezgahlar dolusu,sağlığınızı tehlikeye atmayın derim..yerimseniben

Arkadaşlar başlık ilgimi çekince baktım da sanırım dikkat edilesi bir mevzu.Setler göze hoş görünse de dikkatli olun derim.RubyRose benim de kullandığım bir marka,bendeki seti sitede gördüm 15tl idi sanırım.Şüpheli yaklaşmış olsam da alırken çok memnun kaldığım bir ürün.Zaten üretici firma da ilaç sektöründe eski bir firma bu güven veriyor.Ancak fiyatlara çok uygun diyemem.Çünkü ben 12 liraya almıştım!Periferdeki arkadaşlar bu ürünlere mağazalarda ulaşmıyorlarsa avantajlı ama İstanbul-İzmir vb için fark yok bence.Ve diğer markalara gelince orjinalliğini sorgulayın derim.(Resimleri detaylı incelmeniz mümkün değil mesela,tuhaf!)İstanbulda pazarlarda üzerinde bildik marka ürünleri basılı aynı konseptli ürünler tezgahlar dolusu,sağlığınızı tehlikeye atmayın derim..yerimseniben

bende bundan şüphelendima.s olmayacak şey değil!sonuçta taklit mal üretmekte üstümüze yok!...CADIARZU

ruby rose far setı bendede var ıkı tane cokta memnunum super renklerı var ve kalıtelı ama benımkıler yurt dısından gelmıstı.burda pazar tezgahlarında ve sıtelerde gorduklerım goruntu olarak benımkılerden cok farklı hıc kalıtelı gorunmuyorlar.ben burdan almaya cesaret edemedım.

ya ben burdan bıtürlü yapamadım alışveriş
ya
yapan arkads bir yardımcı olsa keske

bana pek de güvenli gelmedi site. Keşke doğru olsa ama bu kadar uygun fiyata mümkün değil orjinal olması. Pazarda da loreal in glossları falan aynı fiyata.ıçime sinmez benim :uhm:

X