Makyaj Ürünleri süppeer makyaj setleri ve fiyatları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Starwberry den benden bu Cameleon Setini almayı düşünüyorum. Şu an 28,5 fiyatı.. Güzel bir palete benziyor. En azından kalıcı ve taşınması kolay.
Ama bu siteden ilk kez alışveriş yapacağım için tereddüt ettim.. Ama memnun kalan çok var bu siteden alışveriş yapıp da. Sonuçta türkiye değil bir çok ülkeye satış yapan bir site..

ruby rose gittigd.. da cok ucuz 17 tl olan bile var ben almayı düşünüyorum
ama secenekcok fazla cameleonu begeniorlar arasında kaldım

ruby rose gittigd.. da cok ucuz 17 tl olan bile var ben almayı düşünüyorum
ama secenekcok fazla cameleonu begeniorlar arasında kaldım

camelonu bılmıyorum ama ruby rose markasının 3 setını kullanıyorum ve cok memnunum.deneme amaclı kucuk bır setını alabılırsın

slm arkadaşlar ben yeni üye oldum bu siteye :) makyaj seti araştırıyorum ve en sondaki set hoşuma gitti ama nerden nasıl alabilirim bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim :kedi:

netten strawberry.net den kredi kartıyla alabilirsin hayatım..

ben aldım çok güvenli bir site merak etme..

cameleon kullananlar makyaj setlerindeki farlar sedefli mi mat mı ?
özellikle fiyatı 41 tl olan paletin durumu nasıl sedeflimi?

=(=( aa demek çin malı .. bende rengarenk diye bayılmıştım doğrusu fiyatlarıda uygun die alıcaktım =(=( zarar marar verrde bide ..

arkadaslar elımde dove nın fondotenı vucut sımı ruju ojesı rumelı aylaynırı dudak kalemı surmesı mat far setı ısıltılı far setı kremı makyaj temızleyıcısı bulunan buyuk bır far setınden bıkac adet mevcut fıyatı 55tl 3katlı ve her katında kat acılıyor allık ve ruj cıkıyor boyle bır set var dusunen olursa resım ekleyecegım.ÇıN MALI DEGILDIR.

ben yeni üye oldum bu siteye ve tüm sayfaları tek tek okudum zemuszemus şimdi beğendiklerimi sizlerle tekrar paylaşıp sorular sorucam cevaplarsanız sevinirim

yaa sayfa 12de paylaşılan sonuncu ve ondan önceki setlerin markaları ve fiyatları ne acabaaa.. bide kullanan var mı iyi mi?
fotoları koyamadım buraya :KK43:

X