Sürekli hasta olmaktan psikolojim berbat durumda

Benim 70 çıkıyor ama kanser için 100 ve üstü olur dedi doktor. Romatizma ve boğaz iltihabı arasında gidip geliyorlar. Bademcik aldırdım bir işe yaramadı, yine enfeksiyon oluyor. Hatta genizde bile iltihap var maalesef. Deposiline başlattı artık, umarım etki eder. 34 korkacak kadar yüksek değil, rahat olun. Romatolog, kbb ve dahiliye'ye gidin muhakkak.
Bacaklarım kaburga kemiğim ayak oarmaklarım uyusuk gibi uyuşma karıncalanma oluyor sırtım kürek kemiğim ağrıyor 🤕 korkuyorum sed de yüksek diyimce bi tedirgin oldum geçmeyen boğz ağrısı da cabası

Sizde takılma batma hissi oluyormuydu ben de o his hiç geçmiyor her an ağrıyacak gibi batıyor
Evet oluyor maalesef. Yutkunamıyorum, ben iki tane bademciğimiz var sanıyordum meğer daha fazlaymış. 2 tanesini alabiliyoruz dedi doktor, benim tüm bademcikler problemliymiş. O da şaşırdı ne yapacağını.

Bacaklarım kaburga kemiğim ayak oarmaklarım uyusuk gibi uyuşma karıncalanma oluyor sırtım kürek kemiğim ağrıyor 🤕 korkuyorum sed de yüksek diyimce bi tedirgin oldum geçmeyen boğz ağrısı da cabası
Aynı ben de bunları yaşıyorum, üstüne üstlük tansiyonum da çıkıyor ağrım çok olunca.

X