Sürekli koyu çıkan lh ovulasyon testi

Bilmiyorum adete çok var ama erken yumurtlama olabilir 🤔 kist olabilir vertigo gibi bir baş dönmem var hızlı kalkınca falan ya da yolda yürürken oluyor sabah… midem hiç iyi değil değerlerim bozulmuş olabilir hamile değilsem çünkü bunlar için çok erken biliyorum. Yumurtlama erken olduysa üzerinden 15 gün geçti bugün. Erken gebelik testi alacağım bugün. Yarın sabah deneyim bi umut var içimde. Benimde lh testim son bir tane kaldı
Kızlar benimde sürekli böyle hafifte olsa belirgin gözle görülür piklerim var adetime 4 gün kaldı ama hala cıkıyor kafam cok karısık

Kızlar benimde sürekli böyle hafifte olsa belirgin gözle görülür piklerim var adetime 4 gün kaldı ama hala cıkıyor kafam cok karısık
Canım benimde böyle baksana , seninkiler nasıl ? Yumurtlamayı 15.07 da pik olarak gördüm 16.07 de çatlama olmuştu öyle bi yapmak istedim ovulasyonu yapınca da baktım koyu çıkıyor

Eklentiler

• IMG_5232.jpeg
    IMG_5232.jpeg
    110,7 KB · Görüntüleme: 171
Canım benimde böyle baksana , seninkiler nasıl ? Yumurtlamayı 15.07 da pik olarak gördüm 16.07 de çatlama olmuştu öyle bi yapmak istedim ovulasyonu yapınca da baktım koyu çıkıyor
Gebe olma ihtimalin yüksek kuzum sen yinede takip et ben adetimin gununun gecmesını beklıcem simdilij bakalım insallah hamileyizdir

Aminnn kuzum senin testlerin nasıl
Vallahi benim adeti 3 gün var haşa silikte olsa lh hormonu gözüküyor normalde saglam test olmayınca silik olsa dahi cıkmaz yani ama silik ve gözle görülür sekılde cıkıyor. Bende tetikteyim su 3 gün ü bekliyorum bi yandan da ümitlwnmek istemiyorun umut edince cok aglıom olmadıgında

Vallahi benim adeti 3 gün var haşa silikte olsa lh hormonu gözüküyor normalde saglam test olmayınca silik olsa dahi cıkmaz yani ama silik ve gözle görülür sekılde cıkıyor. Bende tetikteyim su 3 gün ü bekliyorum bi yandan da ümitlwnmek istemiyorun umut edince cok aglıom olmadıgında
Bende aynı kuzum peki sence benim testler nasıl

04.07.23 de adet oldum. Benimde lh hep var çıkıyor ama vücutta olması gereken bir miktar olarak düşünüyorum

Eklentiler

• 20230725_212957.jpg
    20230725_212957.jpg
    142,8 KB · Görüntüleme: 144
04.07.23 de adet oldum. Benimde lh hep var çıkıyor ama vücutta olması gereken bir miktar olarak düşünüyorum
Normalde cıkmazmıs ama o cizgi silik dahi olsa cogu kisi öyle diyordu . Silik olunca negatif diyorlqr ama bazıları hamile oldugu icin böyle cıkmıs kafamda deli sorular

Kızlar selam 7 aydır korunmuyoruz. Bir kez aşılama yaptırdım. Sürekli ovulasyon testi ile takip ederdim yumurtlamayı yakalamak için ama bu ay sürekli koyu çıkıyor testlerim . Adetin 10. Günü başladım testleri eke bırakıyorum. Kist olmuş olabilir mi ya da başka bir hastalık. Sat 4temmuz bir gün sürdü. Bat 4 Ağustos. Tekli olanlardan biri 21 Temmuz biri 22 Temmuz evde olmadığım için Yanyana koyamadım
Bence dediğiniz kadar koyu değil, pik demek için en az kontrol çizgisi kadar koyu olmalı.

X