Sürekli yanımda olmak isteyen adam gitti yerine kaçan,istemeyen adam geldi..

melisaas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
285
0
1 ay önce biriyle tanıştım ben 21 o 24 yaşında ... her şey çok güzeldi benim istediğim gibi biri nerde ne konuşmasını bilen ağır yeri geldiğinde komik yeri geldiğinde ciddi biri her zaman benimle görüşmek istiyordu daha eve gitmeden ne zaman görüşcez diyordu 1 aya yakın bir zaman içinde çok görüştük 2-3 günde bir saatlerce birlikteydik ..ama ben bazen bazı şeylerine kızıyordum küçük şeylerdi gerçi bu huyumu hala değiştiremedim tartışıyoduk ama 1 saat sonra barışırdık.. bu huyumu ona söylemiştim düzeltmem için yardım etmesi lazımdı..hep yanıma gelmek ister hiç üşenmezdi ama o bu huyumu alttan alttan çok büyütüyordu..sevgililer günü öncesi tartıstık biraz ağır konuştuk o gün ne o aradı ne ben ben çok mutsuz olmuştum hediyesini bile almıştım okula bile gitmedim içtim resmen arkdşmla o gün ve onu aradm ağladım o bana beni arasaydın şimdi zaten yanındaydım ve sevgililer günümüzü güzel geçirecektik dedi ama aramadın ben çok kötüydüm işten izin alıp yanıma geldi ama soğuktu hissediyordum hem sıcak hem soğuk elimi hiç bırakmadı bişiler yedirdi limonlu soda içirdi gitmeden ne zaman buluşcağımızı da kararlaştırdık ben o kadar kötüydm ki eve bırakmak istedi istemedim ama otobüste cok kötü oldm aradım gelmek istedi hatta geliyodu gelme dedim..sabah yine günaydın aşkımlarla başladı her şey arada mesaj cekıyordu eve gidince aşkım evdeyim napıosun dedi face gir dedi aşkım girdim başlarda her şey iyiydi aşkım pazar planları yap istediğini yapallım dedi yine yine bildiğim oydu kuzenim ben o skypeda konuşalım dedik o da geldi kırmadı beni ama bi farklıydı konuşmuyo ters cevap verıyo ısmını soyluyorum sdce efendim aşkım dıyo sonra kızdım ben ayıp etti neden böylesin dedim uykum var bilmiyorum keyfim yoklara başladı ve anladm ben o an zaten aradım çoook farklı konuştu çoook..ayrılmak mı ıstıyorsun dedim bilmiyorum dedi şok oldum sıkıldım dedi sorunları kafamda çözememişim dedi rol yapmak istemiyorum dedi artık zorla aşkım falan diyodum az önce dedi neye uğradığımı şaşırdım..neden böle oldu birden diyordum bilmiyorum dedi sadece istemiyorum artık dedi bitirdim ben dedi o an çok mutsuzdum başkası var dımı dedim annemin üzerine yemin ederim öyle bir şey yooooooooooook yazdı.. geliyim dedim gelcem konuşcaz sakın gelme daha kötü olur her şey dedi zorlaştırma dedi gelmem konuşmam senle giderim dedi benm her dk yanımda olmak isteyen adam gitti bi an kaçan istemeyen biri geldi ben anlamıyorum birden nolduuuu.. üzmek istemiyorum seni dedi ama olmıcagnı düşündüm dedi ben anlamıyorum 1 saat öncesnde her sey ıyı planlar yapılırken noldu ona birden yardım edin kendmi dalga geçilmiş biri olarak hissediyorum hayatına sok bi insanı sonra sıkıl ortada bırak böyle bir dünya var mı lütfen söyleyin napmalıyım neden böylee oldu birdenn:KK43:

Melisa keşke cümle aralarına nokta falan koysaydın kuzum.Neyse anladığım kadarıyla sizin zaten bir dargın bir barışık ilişkiniz varmış.
Yolunda gitmeyen küçük şeyler bir süre sonra toplanıp kocaman bi sorun haline gelebiliyor.Sanırım erkek arkadaşın bir süre düşünmüş ve böyle devam etmeyeceğine karar vermiş.

Biraz kendi haline bırak seviyorsa döner zaten.

Melisa keşke cümle aralarına nokta falan koysaydın kuzum.Neyse anladığım kadarıyla sizin zaten bir dargın bir barışık ilişkiniz varmış.
Yolunda gitmeyen küçük şeyler bir süre sonra toplanıp kocaman bi sorun haline gelebiliyor.Sanırım erkek arkadaşın bir süre düşünmüş ve böyle devam etmeyeceğine karar vermiş.

Biraz kendi haline bırak seviyorsa döner zaten.

biz çok tartışan bi çift değildik ki o bana hep sorunumuz olsa bile oturup konuşalım ve çözelim sorun kalmasın benim açımdan hiçbir sorun yok zaten senin kendini biraz düzeltmen lazım demişti ben de tamam düzelticem dedim ve çözmüştük her şey 1 saat içinde mi hatta 1 saat bile değil düşünüp böyle dedi resmen sürekli beni suçladı sıkıldım rol yapıyordum gelme istemiyorum gibi konuşmalar .. insan sevdiği insana böyle mi der?

Tekrar buluşmayı teklif et,belki altında başka nedenler vardır.
Peki hiç hissetmedin mi kafanı kurcalayan birşey olmadı mı şöyle birdaha düşün.
Sebebi var demekki.Tekrar konuşun,en azından neden ayrılmak istediğini söylesin sana,bunu bilmeye hakkın var sonuçta

okurken anlamakta cok zorlandım ama anladıgım kadarıyla hersey guzelken bırden değişmiş
siz kotu birşey yaptınızmı ? sızde sevmedıgı huy nedır yazınızdan anlamadım?

gunumuz askları ıkı gunde aşkım senı cok sevıyorum olur ıkı gun sonrada sıkılırlar hersey cok hızlı yasanıp tukenıyor...erkek arkadasınızda malesef bu familyadan olabilir...
üstüne gıtmeyın seviyorsa yapmaz boyle...

erkekler hep boyle ıste once elde edıyolar kendılerıne baglıyrlar sonra bayanların hayallerını umutlarını yıkıp bı anda bu ıs olmaz dıe kestrıp atıyolar bence hıc arayıp sormayın butun baglantınızı kesın bılıorum zor olur ama bence uzak durmanızda fayda var belkı boylelıkle yaptıgı hatanın farkına varabılır ancak sızde bu ınsanın sızın ıcın dogru ınsan olup olmadıgını oturup etraflıca dusunmelısınız

bence kesinlikle tek yapman gereken şey;
ona güzel bir mesaj yollamak.onu sevdiğini,değerli oldugunu,ve kendini toplayana ve doğru kararı verene kadar rahatsız etmeyeceğini belirt.ne karar verirse saygı duyacagını ama senn onu istediğini söyle.seni seviyorum de bitir..
kesin işe yarar.yaramazsa gel yanıma :)
uzak dur kafasını toplasın özlesin..üstüne gitme.bence!! şansı yok.dönecektir.en fazla 2 gün..

Lütfen yanlış anlamayın beni olur mu? bu tarz şeylerle karşılaşabiliyoruz hayat bu ver her şey insanlar için ama şimdiki söliceklerimi lütfen yanlış anlamayın :KK43:

acaba diyorum, hani böyle iyice yaklaştı size ve siz kuzeninizle tanıştırdınız; hani aklındaki belki başkaydı? Niyeti başkaydı yani ve işin içine aile bireyinizden biri girince sizin ciddiyetinizi anlayıp vazmı geçti? :26: Yani aklıma gelenlerden biri bu. Erkeklerin hepsi iyi niyetli olmuyor ne yazık ki? En Büyük KK Henüz 1 aylıkbir ilişki yolun çok başı...

Ya da diyorum, farkında olmadan hep siz mi sorun çıkarıyordunuz. Hani düşünmek istiyodur belki, ya da aklında başka birşey vardır. Hemen yargılamamak gerek, konuşmadan çözülecek bir durum değil ne yazık ki :KK25:

Umarım haddimi aşmamışımdır.. :KK43:

Son düzenleme:
anladığım kadarıyla ortada bi sorun yok.belki erkek arkadaşınızın bazı sorunları vardır 1 aydır berabersiniz dimi bu yüzden anlatamamıs olabilir size.ben yemine cok inanırım ve annesinin üzerine yemn ettiğine göre baska biri yok gerçekten.bence son bi mesaj atın sadece plan yaparken neden birden böyle bisey düşündüğüne dair olsun.sonrada bi süre uzak durun sizin icn cok zor olcak biliyorum ama erkeklerin üstüne düşünce vazgecilmez olduğunu düsünüyolar ve peslerinden kosturmayı seviyolar siz kendinizi biraz geri cekerseniz onun adım atacğnı düsünüyorum ben

1 ay bir insanı tanıyıp güvenmek için çok kısa bir zamann
günümüzde aşklar böylee
hemen tanışıp kaynaşıyorlarr devamlı görüşmeler vs.. sonra bianda bitiveriyoo
sen sevmişsin onun ilgisinden hoşlanmışsın ve bianda bitmesine anlam veremiyosunn
ama o bianda bitirmişş sebep bile yok ortada doğru dürüstt
daha yaşın küçükk ilerde kimler çıkar karşınaa
onun ilgisini alakasını çok sevmişsinn seni sevdiğini düşünmüşsün ama daldan dala konan kısa sürede ilişkiden sıkılıp ayrılan tiplerden olabilir bu çocukk
illa birisi olmasına gerek yokkk
şimdi yoktur yarın bulur birinii
onu unutmaya bak

anladığım kadarıyla ortada bi sorun yok.belki erkek arkadaşınızın bazı sorunları vardır 1 aydır berabersiniz dimi bu yüzden anlatamamıs olabilir size.ben yemine cok inanırım ve annesinin üzerine yemn ettiğine göre baska biri yok gerçekten.bence son bi mesaj atın sadece plan yaparken neden birden böyle bisey düşündüğüne dair olsun.sonrada bi süre uzak durun sizin icn cok zor olcak biliyorum ama erkeklerin üstüne düşünce vazgecilmez olduğunu düsünüyolar ve peslerinden kosturmayı seviyolar siz kendinizi biraz geri cekerseniz onun adım atacğnı düsünüyorum ben

smdı bnı kafasından cıkaran bı sure sonra nasıl pişman olsunn kii:KK43: facedende silmiş beni acaba amacı başkamıydı:KK43: yarım satte ne sorunu anlamyorum ki benn bana gelme yanıma konuşmam zorlaştırıyorsun her şeyi kötü olur diyen insann benim mesajımı kaale mi alacak?? sorun yok evet nrmal bı ılıskıdeki sorunlar ne oldu anlayamıyorumm rol yaptım akşam dedi resmennn

Ben bitirdim demiş, daha ne demesi lazım yol vermeniz için ?
Yol verin gitsin.
Madem öyle istedi Küçük Bey... Hay hay paşa gönlü bilir yapmanız lazım.
Bence bu saatten sonra gururunuzdan ödün vermeyin.
Yani burnunuzdan kıl aldırmayın.
Bir kitap okudum ve bitti.
Giden Erkek Yoktur konulu bir kitap.
Orda diyor ki, erkekler kadını elde edene kadar ilgili,sevecen.
Ama ne zaman kadını kazandığını düşünür o zaman, kendini geri çekmeye başlarmış.
Ve çok doğru, hepimizin başına gelen bir şey bu.
Bir yere kadar iyi hoş, ama tavlayana kadar.
Tavladıktan sonra böyle bir bencillik, ukalalık, kendini beğenmişlik yaparlar çekerler kendilerini.
Ve kitapta diyor ki, böyle durumda, "aynı onun size davrandığı gibi, terbiyesizlik bile yapsa, aynı şekilde karşılık verin, Aynı tutumu takının."
O zaman adam diyormuş ki, "vaay akıllı".
O zaman tekrar üstünüze düşmeye başlarmış.
Bir,iki,üç ne kadar tekrarlanırsa bu durum, hep aynı tutumla karşılık verin.
Kaybetmezsiniz emin olun.
Bırakın istediği gibi olsun Küçük Bey'in.
"Bana sevgili mi yok?" modunda takılın, küçük dağları siz yaratmış gibi ! :KK34:

1 ay bir insanı tanıyıp güvenmek için çok kısa bir zamann
günümüzde aşklar böylee
hemen tanışıp kaynaşıyorlarr devamlı görüşmeler vs.. sonra bianda bitiveriyoo
sen sevmişsin onun ilgisinden hoşlanmışsın ve bianda bitmesine anlam veremiyosunn
ama o bianda bitirmişş sebep bile yok ortada doğru dürüstt
daha yaşın küçükk ilerde kimler çıkar karşınaa
onun ilgisini alakasını çok sevmişsinn seni sevdiğini düşünmüşsün ama daldan dala konan kısa sürede ilişkiden sıkılıp ayrılan tiplerden olabilir bu çocukk
illa birisi olmasına gerek yokkk
şimdi yoktur yarın bulur birinii
onu unutmaya bak

evett.. butun her seyı özetledinnn... su an ama bu nasıl bi dünya bi anda bitirmek saçma sapan nedenlerden dolayı bi de bana ben artık salağı oynamaktan sıkıldım diyo bu nedemekk neler dedi bana şok oldum resmen 180 derece dönüştü ben hep ileride neler çıkıcak karşıma diyerek bu günlerime yaşadğım şeyleri hiçe sayarak mı yaşıcam neden ileride değilde şimdi beni hakeden doğru insan yok ve benimle dalga geçiliyo kendime yediremiyorum istediğim tek şey mantıklı bi açıklama

eğer sevdiğinizi tekrar kazanmak istiyorsanız "seni kıracak birşey yaptıysam özür dilerim " diyebilmelisiniz
genel de ben küserdim ama barışmak için ilk adımı o atardı gibi birşeyler yazmışsınız sorun burada olabiir.
ayrıca bütün erkekler aynıdır sözüne ben hiç bir zaman katılmadım ve katılmicam da nasıl her kadın aynı değilse
her erkek te aynı değil kadın olarak bizim daha şevkatli ve nazik olmamız lazım eşlerimize yada sevdiğimiz adama
biraz alttan almayı deneyin bence çünkü bu zamana kadar hep karşı taraf size ilgi vermiş

Ben bitirdim demiş, daha ne demesi lazım yol vermeniz için ?
Yol verin gitsin.
Madem öyle istedi Küçük Bey... Hay hay paşa gönlü bilir yapmanız lazım.
Bence bu saatten sonra gururunuzdan ödün vermeyin.
Yani burnunuzdan kıl aldırmayın.
Bir kitap okudum ve bitti.
Giden Erkek Yoktur konulu bir kitap.
Orda diyor ki, erkekler kadını elde edene kadar ilgili,sevecen.
Ama ne zaman kadını kazandığını düşünür o zaman, kendini geri çekmeye başlarmış.
Ve çok doğru, hepimizin başına gelen bir şey bu.
Bir yere kadar iyi hoş, ama tavlayana kadar.
Tavladıktan sonra böyle bir bencillik, ukalalık, kendini beğenmişlik yaparlar çekerler kendilerini.
Ve kitapta diyor ki, böyle durumda, "aynı onun size davrandığı gibi, terbiyesizlik bile yapsa, aynı şekilde karşılık verin, Aynı tutumu takının."
O zaman adam diyormuş ki, "vaay akıllı".
O zaman tekrar üstünüze düşmeye başlarmış.
Bir,iki,üç ne kadar tekrarlanırsa bu durum, hep aynı tutumla karşılık verin.
Kaybetmezsiniz emin olun.
Bırakın istediği gibi olsun Küçük Bey'in.
"Bana sevgili mi yok?" modunda takılın, küçük dağları siz yaratmış gibi ! :KK34:

insanlık bu mu yani o zaman hayatına girip her şey çok güzel giderken küçük sorunlar dışında kendince bazı şeyleri büyütüp yarım saat içinde ben sıkıldım bitirmek istiyorum deyip yol almak mı?? yani herkes aynı mı o zaman doğru insan nerde neden istediğimiz gibi sevgimizi karşı tarafa gösteremicezz sonu bu olacak dıye mi? yazık o zamann bana sevgili mi yok çok var ama istediğim sadece sevgili sıfatında olan biri değil gerçekten güzel şeyler yaşamak istiyorum yalansız ben bu insana alışmaya başlamıştım istediğim biriydi o ise saçma nedenler öne sürerek elini kolunu sallayarak haytımdan çıkıyor adil olan bu mu? ben de oldu bitti diyip devam mı edıcem?

smdı bnı kafasından cıkaran bı sure sonra nasıl pişman olsunn kii:KK43: facedende silmiş beni acaba amacı başkamıydı:KK43: yarım satte ne sorunu anlamyorum ki benn bana gelme yanıma konuşmam zorlaştırıyorsun her şeyi kötü olur diyen insann benim mesajımı kaale mi alacak?? sorun yok evet nrmal bı ılıskıdeki sorunlar ne oldu anlayamıyorumm rol yaptım akşam dedi resmennn

yanıma gelme demesi sizi görünce durum zorlaşır kararından vazgecer diye olabilir mi ? Faceden silmesi normal ben böyle zamanlarda asıl kalmasının mantıksız olduğunu düsünüyorum bittiyse tamamen bitsin bağ kalmasın. amacı niyeti başka diye düsünmeyin hemen kötü düsünmeyin. 1 ay cok kısa bii süre tanımak icin ama en azından öyle bi niyeti olup olmadığını anlayabilirsiniz hareketlerinden. biraz zamana bırakın bakalım neler olcak.bide 21 yaşındasınız bende 20 yaşındayım en güzel dönemlerimiz değilmi bu zamanlar belki cok daha iyi biriyle tanıscaksınız yanlıs anlamayın önemsemediğimi düşünmeyin sadece cok kısa bi dönem olduğu icin cok fazla üzülmeyin bu 7 8 ay olsaydı 1 sene olsaydı cok fazla sey paylasmıs olsaydınız bu sefer ayrılınca daha kötü olurdu dimi böyle bakın bide

evett.. butun her seyı özetledinnn... su an ama bu nasıl bi dünya bi anda bitirmek saçma sapan nedenlerden dolayı bi de bana ben artık salağı oynamaktan sıkıldım diyo bu nedemekk neler dedi bana şok oldum resmen 180 derece dönüştü ben hep ileride neler çıkıcak karşıma diyerek bu günlerime yaşadğım şeyleri hiçe sayarak mı yaşıcam neden ileride değilde şimdi beni hakeden doğru insan yok ve benimle dalga geçiliyo kendime yediremiyorum istediğim tek şey mantıklı bi açıklama

doğru insan şimdide çıkabilir karşınaa ama bu kişi değilmiş doğru insann
sebep yok durup dururken ayrıldııı
demekki göründüğü gibi ilgili değilmiş sana karşı
bazı insanlar böyledirr belli şeylerii sanki vazife gibi yaparlarr
seninki gibi
heran yanında olmuşş çok ilgilenmişş sonra bianda bitirdii
ama sebep yok

yanıma gelme demesi sizi görünce durum zorlaşır kararından vazgecer diye olabilir mi ? Faceden silmesi normal ben böyle zamanlarda asıl kalmasının mantıksız olduğunu düsünüyorum bittiyse tamamen bitsin bağ kalmasın. amacı niyeti başka diye düsünmeyin hemen kötü düsünmeyin. 1 ay cok kısa bii süre tanımak icin ama en azından öyle bi niyeti olup olmadığını anlayabilirsiniz hareketlerinden. biraz zamana bırakın bakalım neler olcak.bide 21 yaşındasınız bende 20 yaşındayım en güzel dönemlerimiz değilmi bu zamanlar belki cok daha iyi biriyle tanıscaksınız yanlıs anlamayın önemsemediğimi düşünmeyin sadece cok kısa bi dönem olduğu icin cok fazla üzülmeyin bu 7 8 ay olsaydı 1 sene olsaydı cok fazla sey paylasmıs olsaydınız bu sefer ayrılınca daha kötü olurdu dimi böyle bakın bide

ama bana yanıma gelsen de bir şey değişmicekki kararımdan vazgeçeceğimi mi düşünüyorsun dedi zaten...yani resmen 1 günde bütün bağını koparmak istemesini kendime yediremiyorum sürekli benle olmak isteyen bu insan bütün bağı birden neden koparır ki sizin başınıza böyle bir şey gelseydi napardınız çok merak ediyorummm 1 ay evet ama 1 ay bi cok kez beraberdik burda zamana değil yapılana bakmak gerekmez mi sonuçta üzülen bi taraf var ben.. nedenini bilemediğim hala kafamda kurguladığım bir şeyler..

doğru insan şimdide çıkabilir karşınaa ama bu kişi değilmiş doğru insann
sebep yok durup dururken ayrıldııı
demekki göründüğü gibi ilgili değilmiş sana karşı
bazı insanlar böyledirr belli şeylerii sanki vazife gibi yaparlarr
seninki gibi
heran yanında olmuşş çok ilgilenmişş sonra bianda bitirdii
ama sebep yok

resmen bencillik o zaman karşındakini bir kez olsun düşünmemek..ben 1 ay her gün buluşma planları yapıp ilgili olup rol yapamazdım

Tekrar buluşmayı teklif et,belki altında başka nedenler vardır.
Peki hiç hissetmedin mi kafanı kurcalayan birşey olmadı mı şöyle birdaha düşün.
Sebebi var demekki.Tekrar konuşun,en azından neden ayrılmak istediğini söylesin sana,bunu bilmeye hakkın var sonuçta

sevgililer gününde tartışmamızdan sonra biraz soğukluk sezdim onda ama sabah düzeldi diye düşünüyorken akşam her şey patlak verdi anlamadığım bir anda..bilmeye hakkım var ama konuşmaya yanaşan yok:KK43:

X