Sürtünme ile ilişkimden sonraki belirtiler ve detayları. Kan testi vermeme gerek var mı?

Ne desin?daha çok sürtün mü desin?Var mı var ama boşalma olmuştur yada detayı vardır muhakkak. Sorun Dr da mı bilmeden etmeden sürtünen sizde mi?Ya sürtünmeyin ya da öğrenin.

ya alemsiniz kizlar her cevaba ayri güldüm Konu sahibi sende bu konularin daha once yazilip dalga gecildigini bile bile ustelik iki defa regl olmana ragmen boyle bir soruyla gelmen milletle kafa bulmaktan baska bisey degil. Sirf dalga malzemesi vermek icin gelmissin gayet net. Cevaplarini aldiysan yaptigina aynen devam ha gayret.

Yok canım hamile kalmak bu kadar kolay değil için rahat olsun hamile değilsin

Ne desin?daha çok sürtün mü desin?Var mı var ama boşalma olmuştur yada detayı vardır muhakkak. Sorun Dr da mı bilmeden etmeden sürtünen sizde mi?Ya sürtünmeyin ya da öğrenin.
Ya yok doktora bir şey demiyorum, haklı da zaten haklı olmasa pimpiriklenir miyim? iyice kurdum kafada sonra buraya konu açıyorum, açtığımada pişman oldum zaten alay edileceğini bildiğim halde yani
Yok canım hamile kalmak bu kadar kolay değil için rahat olsun hamile değilsin
Teşekkür ederim

Gel diyor benimle diyor dalga diyor geç diyor.
Yahu Allah kitap aşkına kafanızla mı sürtünüyorsunuz da beyin hücreleriniz mi ölüyor. Ulan iki kere 2 kere iki iki kere adet olmuşsun ne bebeği. Ayhhh
Evet, bende biliyorum adet olununca hamile kalınamacağını ama istisnalar varmış yok birinin teyzesi gebelik boyunca adet olmuş diğerinin yengesi ilk 4 ay regl olmuş falan, bende pimpirikleniyorum hal böyle olunca.

Evet, bende biliyorum adet olununca hamile kalınamacağını ama istisnalar varmış yok birinin teyzesi gebelik boyunca adet olmuş diğerinin yengesi ilk 4 ay regl olmuş falan, bende pimpirikleniyorum hal böyle olunca.
Olabilir bar böyle istisnalar ama sen tam ilişki bile yaşamamışsın o istisna da sana denk gelecek hamileyken adet olma istisnası da sana denkgelecek de bilmem ne.... Test yap o zaman bacım bebek kaç aylık olmuştır ya da git kan ver.

Üçüncü adetinizde gelin sorun o zaman cevap vereceğim ben.

Tebrik ederim hamilesin

Hadi diyelim istisna oldu regl döneminde Hamile kaldın. Böyle bi dönemde hamile kalabilmen için adamın vajinandan içeri girmesi ve boşalması gerekir. Böyle bişi yoksa nasıl hamilemiyim takıntısı yapıyorsun. Akıl var mantık var. İlişkiyi tam yaşa bari hakkını ver şu yaptığın kuruntunun

Hayır 2 Ekim'de regl oldum 7 gün sürdü, 13'ündede ilişki yaşandı yani regl iken olmadı bu. Demek istediğim hamile olupta regl olmaya devam edilebiliyormuş.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…