Sürtünme ile ilişkimden sonraki belirtiler ve detayları. Kan testi vermeme gerek var mı?

niye surtünüyosunuz? el deymemişlik muhabbetine ınanıyosun onem verıyosun da madem hıc bı haltı yapma .. madem umrunda degıl yapıyosun adam akıllı yap.. aman kimse bilmesınli sacma sapan bı gelenek oldu bu herseyı yaparım onu yapmam .. yetiştirilme hatası.. uretım hatası.. namusu zara yuklerse koca bı ırk olca bu :)) sen de haklısın sen de.. ama olmus olan madem zımparacılık oynucanız erkek arkadasının masturbasyondan farkı olmayan bu surtunmasyon ılıskısınde normal ılıskıye nazaran daha az zevk aldıgını dusunursek prezervatıf takmasının bı zararı olmaz bı kaybı olmaz:)) dolayısıyla alabılırsınız bı korunma aracı :) ürememenız ıcın .. toplumu dusunuyorum ...

hayır hiç el değmemişlik kompleksim yoktur.. bir kadını zardan ibaret gören bir erkekte zaten bana göre biri değil, anlaşabileceğimizi sanmam. çevrem hatta annem bile çok geri kafalıdır, sevgilinle bir şey yaşarsan kimse seni almaz diyen bir kadın.. ama bu umrumda bile değil. bu tamamen benim korkumdan. gerçek bir ilişki yaşarsam, yaşadığım kişiye deli gibi bağlanırım, ayrılırsakta mahvolurum gibime geliyor o yüzden bu bana ve psikolojime daha iyi geliyor şuanlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…