Gebeliğe Hazırlık Süt & Maydanoz Buharı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gizemm0

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
5.741
14.716
Kocaman bir selam 👋
Evet araştırmalarım ve öneriler sonucunda bunu yapmaya karar verdim 🥳🤲
Bu virüs yüzünden bebek planlarını ertelerseniz de rahminiz temizlensin diye deneyebilirsiniz😇😇

Peki ne işe yarar süt & maydanoz buharı ?

Rahmin de iltihap olan, tüplerinde geçiş sıkıntısı olan, tüpleri kapalı olan ve başka sorunlara çok iyi geliyormuş. Bunu yapıp üstüne hamile olan o kadar bayan var ki burada okudum, arkadaşlarım anlattı 😇🤗🥰

Peki nasıl yapıyoruz hemen tarife geçiyorum 🥰

SÜT & MAYDANOZ Kürü Tarifi;

Regliniz bittikten bir gün sonra günlük 1 litre süt ve bir tutam maydanoz kaynatılıp sıcaklığı gidince bir kaba koyulur ve etrafınıza bir battaniye, pike sarıp buharına oturuyorsunuz dikkat edin çok sıcak olmaması lazım kendinize zarar vermeyin ( akşam saati yapmak daha iyi gece ilişki olması gerekiyor ) sonra kullanılan süt dökülür her gün yeni bir litre süt ve maydanoz lazım 🥰 isteğe göre Wiks koyanda var ama ben şimdilik gerek duymuyorum ona 🌺🌺 süt ev sütü olmalı

• Herhangi bir sorunu olmayanlar 3 ila 5 gün yapması gerekiyor .. ve belinizi sıcak tutmanız gerekiyor soğuk alınmaması lazım gecesine de beraberlik olacak 💃🏻💃🏻
  • Benim gibi tüpünde tıkanıklık olanlar ise 5 ila 7 gün yapmalı bunu ve ben kendim 7 gün denicem son 4 günde beraber olucam eşimle 🥳🥳
  • Ben daha regl olmadım ama suan regl çıkışı olan arkadaşlarım için acıyorum konuyU birine faydam olursa ne mutlu bana 🤗🤗

benim bat : 30 Mart .. deneyenler buraya yazabilir mi ?
rabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın inşaallah 🤲🤲💋💋

Kocaman bir selam 👋
evet araştırmalarım Ve öneriler sonucunda bunu yapmaya karar verdim 🥳🤲
• ha bu virüs yüzünden bebek planlarını erteleseniz de rahminiz temizlensin diye deneyebilirsiniz😇😇

peki ne işe yarar süt & maydanoz buharı 🤓

Rahmin de iltihap olan , tüplerinde geçiş sıkıntısı olan , tüpleri kapalı olan ve başka sorunlara cok iyi geliyormuş bunu yapıp üstüne hamile olan o kadar bayan var ki burda okudum.. arkadaşlarım anlattı 😇🤗🥰
Peki nasıl yapıyoruz hemmen tarife geçiyorum 🥰

SÜT & MAYDANOZ ;
Regliniz bittikten bir gün sonra günlük 1 litre süt ve bir tutam maydanoz kaynatılıp hafif sıcaklığı gidince bir kaba koyulur ve etrafınıza bir battaniye , pike sarıp buharına oturuyorsunuz ( akşam saati yapmak daha iyi gece ilişki olması gerekiyor ) isteğe göre Wiks koyanda var ama ben şimdilik gerek duymuyorum ona 🌺🌺 süt ev sütü olmalı ❌❌❌

• herhangi bir sorunu olmayanlar 3 ila 5 gün yapması gerekiyor .. ve belinizi sıcak tutmanız gerekiyor soğuk alınmaması lazım gecesine de beraberlik olacak 💃🏻💃🏻

•benim gibi tüpünde tıkanıklık olanlar ise 5 ila 7 gün yapmalı bunu ve ben kendim 7 gün denicem son 4 günde beraber olucam eşimle 🥳🥳

•ben daha regl olmadım ama suan regl çıkışı olan arkadaşlarım için acıyorum konuyU birine faydam olursa ne mutlu bana 🤗🤗

benim bat :30 Mart .. deneyenler buraya yazabilir mi ?
Peki birşey soracam ben merak ettim, hergün bunu taze ve yeni sütlemi yapmak gerekiyor
Yoksa ilk kullanılanlamı

Ben 10 litre ev sütü aldım regl olmayı bekliyorum bakalım ..☺️ 1 tüp kapalı ya belki işe yarar

Hergün için 1 litre taze süt lazım cnm kullandığını dökeceksin ..
Ben 10 litre ev sütü aldım regl olmayı bekliyorum bakalım ..☺ 1 tüp kapalı ya belki işe yarar
Ayy ev sütü şartmı :KK43: marketlerde satılandan olmazmı acaba ya :KK43:

Birde okuyan arkadaşlarımız lütfen deneyen ve olumlu sonuç alanlar yazsn umud olun bizede

Ayy ev sütü şartmı :KK43: marketlerde satılandan olmazmı acaba ya :KK43:

Birde okuyan arkadaşlarımız lütfen deneyen ve olumlu sonuç alanlar yazsn umud olun bizede
Etkili olması için ev sütü sart canım deneyip cok güzel sonuçlar alan da var rahminden siyah kan gelende ( ki bence temizlendiği için gelmiştir ) bakalım ☺️

Kocaman bir selam 👋
evet araştırmalarım Ve öneriler sonucunda bunu yapmaya karar verdim 🥳🤲
• ha bu virüs yüzünden bebek planlarını erteleseniz de rahminiz temizlensin diye deneyebilirsiniz😇😇

peki ne işe yarar süt & maydanoz buharı 🤓

Rahmin de iltihap olan , tüplerinde geçiş sıkıntısı olan , tüpleri kapalı olan ve başka sorunlara cok iyi geliyormuş bunu yapıp üstüne hamile olan o kadar bayan var ki burda okudum.. arkadaşlarım anlattı 😇🤗🥰
Peki nasıl yapıyoruz hemmen tarife geçiyorum 🥰

SÜT & MAYDANOZ ;
Regliniz bittikten bir gün sonra günlük 1 litre süt ve bir tutam maydanoz kaynatılıp hafif sıcaklığı gidince bir kaba koyulur ve etrafınıza bir battaniye , pike sarıp buharına oturuyorsunuz ( akşam saati yapmak daha iyi gece ilişki olması gerekiyor ) sonra kullanılan süt dökülür hergün yeni bir litre süt ve maydanoz lazım 🥰 isteğe göre Wiks koyanda var ama ben şimdilik gerek duymuyorum ona 🌺🌺 süt ev sütü olmalı ❌❌❌

• herhangi bir sorunu olmayanlar 3 ila 5 gün yapması gerekiyor .. ve belinizi sıcak tutmanız gerekiyor soğuk alınmaması lazım gecesine de beraberlik olacak 💃🏻💃🏻

•benim gibi tüpünde tıkanıklık olanlar ise 5 ila 7 gün yapmalı bunu ve ben kendim 7 gün denicem son 4 günde beraber olucam eşimle 🥳🥳

•ben daha regl olmadım ama suan regl çıkışı olan arkadaşlarım için acıyorum konuyU birine faydam olursa ne mutlu bana 🤗🤗

benim bat :30 Mart .. deneyenler buraya yazabilir mi ?
Çok sıcak oturmamaya dikkat edin hanımlar rahim büzüşmesi bile olabilir Allah korusun. Buharı iyice gitsin sıcağına oturun. Bende daha önce yaptım fakat çok sıcak olduğu için hep yaktım kendimi ve dayanamadım 5 dk sonra kalktım. Ertesi gün belim çok ağrımıştı daha sonrada hiç yapmadim

Çok sıcak oturmamaya dikkat edin hanımlar rahim büzüşmesi bile olabilir Allah korusun. Buharı iyice gitsin sıcağına oturun. Bende daha önce yaptım fakat çok sıcak olduğu için hep yaktım kendimi ve dayanamadım 5 dk sonra kalktım. Ertesi gün belim çok ağrımıştı daha sonrada hiç yapmadim
Aaa ciddi misin neden o kadar sıcak oturdun peki 😱😱 sonra sıkıntı yaşamadın demi ..

X