svgili sorunsalı :(

jnsgrl

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2014
118
4
merhaba arkadaşlar herkese öncelikle b€n uzun süredir bu siteyi takip ediyorum ve bende sonunda sıkıntımı sizlerle paylaşamaya geldim ve fikir almaya tabiki şimdi benim bir buçuk yıldır bi ilişkim var ve sevgilimi çok seviyorum fakat bi sorunumuz var ki kendisi fazla küfür kullanıyor sinir anında ağzından çıktığı kelimeleri duymuyo gibi geçenlerde buna bi şaka yaptım kendi yaptığı şakaya karşılık seni bi gün çok pis kandırcm demiştim ve tartışma ortamı yaratım bilerek gerçekten tamamiyle şaka maksatlı dedim madem öyle ayrıl benden falan buda o ne demek dedi bende neyse o işte dedim bir sinir peş peşe iki uzun mesaj Allah b...lnı versin ş...siz ayrıl ayrıl tipe bak defol git bişey olmazsa sen böyle demezdin tarzında iki mesaj neyse durumu anlattım şakaydı diye anladı velhasıl özür bekliyorum tabi o hala triplerde mesaja geç yazmalar dedim özür dilemen gerekir ettiğin hakaretler yüzünden dilemiyorum dedi senin dilemen lazım neyse bi sür2 sonra ben diledim özrümü egonu tatmin edecekse özür dilerim dedim o ben dilemiyorum dedi neyse uzatmadım aldım karşıma ciddi ciddi konuştum beni çok yıpratıyosun dedim ettiğin kelimeler ağır geliyo artık dedim oda özür diledi tabi seni bu kadar yıprattığımın farkında değildim dedi dikkat edcm idare et sinirliyken dedi kendimi çok değersiz hissediyorum sevginden şüphe eder hale geldim dedim bu lafa çok sinirlenir ama ben ne yapcm böyle hiç bilmiyorum aşırı küfür kullanır bana değil tabi ama bu bile yeter

Son düzenleme:
Bak simdi oldu,tesekkurler.
Kufurleri direkt sana yonelikse cok zor.
Benimki de bana sinirlendigi zaman kufur eder ama kime ettigi belli degil hani. O an sinirini atmak icin yapar.
Bu huyunu degistirmeye calismadim
cunku oyle rahatliyor.
Arkamdan biseyler firlatir ama bana denk getirmemeye calisir,kapiya yumruk atar,benimkindede ofke problemi var yani ama bana zarari yok.
Tek bi kotu kelime kullanmadi bana.
Ama seninki direkt seni rencidi edici seyleri soyluyor,bu huy iyi degil iste
duzelmezde sanirim.

ağzının bozuk olması kötü birde sana mı küfür ediyor yoksa ortaya mı:44:

Bak simdi oldu,tesekkurler.
Kufurleri direkt sana yonelikse cok zor.
Benimki de bana sinirlendigi zaman kufur eder ama kime ettigi belli degil hani. O an sinirini atmak icin yapar.
Bu huyunu degistirmeye calismadim
cunku oyle rahatliyor.
Arkamdan biseyler firlatir ama bana denk getirmemeye calisir,kapiya yumruk atar,benimkindede ofke problemi var yani ama bana zarari yok.
Tek bi kotu kelime kullanmadi bana.
Ama seninki direkt seni rencidi edici seyleri soyluyor,bu huy iyi degil iste
duzelmezde sanirim.

kesinlikle değizmez bunu çok iyi biliyorum fakat siniri geçtiğindede çok pişman oluyor bana karşı bi kaç kefa oldu bunu aştık hepsi sinir anı diyor ama bu hakaret boyutuna gelen ş..siz lafı hiç çıkmıyor akılmdan insan sevdiğine kullanbilir mi böyle laflar aklım ermiyor kişiliği bu diyorum fakat sonra sevgisinden şüphe ediyorum çok sevse yapmazsı berbat bi ikilem içindeyim :KK43:

ağzının bozuk olması kötü birde sana mı küfür ediyor yoksa ortaya mı:44:

genel itibariyle ortaya bana bi kaç defa oldu ama artık çok dikkat ediyor bana krşı ağzından çıkan kelimeye taaki o gün kullandığı ş..siz lafı na kadar ya ben soğuyorum ondan böyle davranınca çok bağlıyım kopamıyorum da :KK43:

Evlendiniz diyelim ömür boyu küfür mü çekiceksin? Çok çirkin bir durum.
İnsanın kendine saygısı kalmaz, yol yakınken dön.

merhaba arkadaşlar herkese öncelikle b€n uzun süredir bu siteyi takip ediyorum ve bende sonunda sıkıntımı sizlerle paylaşamaya geldim ve fikir almaya tabiki şimdi benim bir buçuk yıldır bi ilişkim var ve sevgilimi çok seviyorum fakat bi sorunumuz var ki kendisi fazla küfür kullanıyor sinir anında ağzından çıktığı kelimeleri duymuyo gibi geçenlerde buna bi şaka yaptım kendi yaptığı şakaya karşılık seni bi gün çok pis kandırcm demiştim ve tartışma ortamı yaratım bilerek gerçekten tamamiyle şaka maksatlı dedim madem öyle ayrıl benden falan buda o ne demek dedi bende neyse o işte dedim bir sinir peş peşe iki uzun mesaj Allah b...lnı versin ş...siz ayrıl ayrıl tipe bak defol git bişey olmazsa sen böyle demezdin tarzında iki mesaj neyse durumu anlattım şakaydı diye anladı velhasıl özür bekliyorum tabi o hala triplerde mesaja geç yazmalar dedim özür dilemen gerekir ettiğin hakaretler yüzünden dilemiyorum dedi senin dilemen lazım neyse bi sür2 sonra ben diledim özrümü egonu tatmin edecekse özür dilerim dedim o ben dilemiyorum dedi neyse uzatmadım aldım karşıma ciddi ciddi konuştum beni çok yıpratıyosun dedim ettiğin kelimeler ağır geliyo artık dedim oda özür diledi tabi seni bu kadar yıprattığımın farkında değildim dedi dikkat edcm idare et sinirliyken dedi kendimi çok değersiz hissediyorum sevginden şüphe eder hale geldim dedim bu lafa çok sinirlenir ama ben ne yapcm böyle hiç bilmiyorum aşırı küfür kullanır bana değil tabi ama bu bile yeter

İnsanlar yaşlandıkça huyu suyu değişir bi garip olurlar mesela, şu bu genç arkadaşımızın küfürle sonu ne olur acaba çok merak ediyorum.
Hadi yarın birgün evlendiniz, toplum içine tabiii girceksiniz devamlı eş olarak, hadi abartıp orda da ağzını tutamazsa. Bence eşler seviye kültür
vs denk olmalı. Onu değiştiremezsin ama sevgili değiştirebilirsin:) Ya bu yardan vazgeçeceksin , ya bu deveyi güdeceksin...
Ama ne yaaprsan yap mutsuz olacağın şeyler yapma...Hiç kimse senden kıymetli değildir.:KK42:

şaka da bir tuhaf verilen tepki de bir tuhaf
ağzı bozuk insanın karakterini sorgularım ben
şuan sana yönelik değilse bile
inan bana evlenince
işitmeyeceğin hakaret kalmaz
kötüyü bulup değiştirmeye çalışacağınıza
kendini yetiştirmiş birini bulup birlikte gelişin

X