El Sanatları Taki icin catal igne

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
42
Arkadaslar ben taki yapmak icin catal igne ariyorum. Tabiki simdi git dükkandan al diyeceksiniz. Benim bahsettigim 1000 adet degisik uzunlukta ve gümüs, altin, siyah renklerde olan.
Benim asil sorum, Türkiye`de bu catal igne fiyatlari ne kadar?1 Bana biriniz bunu söyleyebilirmi? Almanya`da yasadigim icin malesef bilmiyorum, burda malesef cok pahaliya geliyor cok sayida almak. Eminimki Türkiye`de pazarda vs gram olsun, tane olsun ucuzdur. Hatta bana gönderme imkani olsa süper olur, masraflari tabi karsilarim.
Fiyatlari bilen varmi?!

böyle bişiyden haberim bile yoktu türkiyede tanıdıkların varsa onlara sorsan daha iyi olur

önerin ici sagol canim, ama önce burda sormak istedim belki ezbere fiyat bilen vardir

huli sen boncuk mu örüyorsun bende takı işiyle uğraşıyorum ama daha önce hiç duymadım çatal iğneyi

huli sen boncuk mu örüyorsun bende takı işiyle uğraşıyorum ama daha önce hiç duymadım çatal iğneyi

evet canim taki yapacam, daha öncede yapmistim yine baslamak istiyorum, catal igneyide internettte kitap ararken buldum gercekten cok hos cok syk takilar yapiliyor, catal igneye kücük boncuklari ekleyip sonra yine tel iple kolye haline getiriyorsun.... catal igne ulsam yapacamda gösteririmde, yada kitaptan foto cekip ekleyebilirim

X