Takunyalı komşu

Benim üst kat komşum kadın gece çığlık çığlığa bağırarak cinselliğini yaşıyor . Sevişiyor yani . Uykumdan uyanarak sıçrıyorum . Son aylarda bu durum oldu . Ertesi gün erken kalkmam gerekiyor . Yarım saat bağırdığı için uyumak mümkün değil . Sonra da benim uykum kaçıyor zaten . Hiç uyuyamıyorum . Kronik hastalıklarım da var . Yani uyku önemli . Tüm gün gider uyumadığım vakit
Yani şaşırıyorum . İnsan düşünmez mi ? İncecik bir duvar var . Bu kadar bağırmak nedir .
Şimdi yüksek lisans yapmaya çalışıyorum . Aynı gün 5 sınava gireceğim . O gece de başlarsa ne yaparım bilemiyorum .
Medeniyetsizler . Çocuk olsa ağlasa falan çocuktur derim geçerim . Kocaman afedersiniz eşek kadar insanlar keyifleri için ses yapıyorlar . İstediği cinsel yaşamı sesine dikkat ederek de yaşayabilir . Böyle yapması tamamen keyfi .

Son düzenleme:
Merhaba
Üst kat komşumla sıkıntım var. Evde hamam takunyası ile gezdiklerini düşünüyorum artık. Kendilerini defalarca uyarmama rağmen hala devam ediyor. En son dün apartman grubuna terliklerinin ses kaydını attım. Ev bir anda sessizleşti ancak tekrar devam etti. Buna artık çözüm yukarı çıkıp terliklerini zorla gasp edip çöpe atıp sonra show tv haberlerine çıkacağım😂 gece kendimi zor tuttum kapılarına dayanmamak için. Adamlar bunu bir sıkıntı olarak görmüyorlar. Ama benim beynimi şey ediyorlar. Video sesi var tak tak tak acaba diyorum ben mi abartıyorum ama yok yani gece 1 olmuş ne yapıyorsun tepemde evi tavaf ediyor. Hangi odadan nereye geçiyor hepsini istemeden de olsa biliyorum. Böyle sorun yaşayanlarınız var mı nasıl durumu tolare ettiniz. Ben evimden soğudum artık her an kulağım tetikte ister istemez dikkat kesiliyorum lanet terliklerinin sesine🥲🥲 ( isteyene sesi atabilirim bana bir hakemlik yapın🤣

Apartmanlarda zaten yalıtım sıfır

Yan odayı direkt duyuyorum yanımda gibi

Eminim benim sesim de gidiyordur

Ben dikkat ettikçe millet ık mık yapardı şimdi saldım sesleri çıkmıyor:) Tabi eşim de sinirli bir tip ondan da tırsıyor olabilirler :)

Sizin ev çok mu sessiz gece mi yapıyorlar ben artık alıştım

Eskiden gece alt katın çamaşır makinesi sesini bile duyardım sinirim bozulurdu

Ben de yöneticiye şikayet ettim kendi evim olursa ses yalıtımı doseyecegim net insan sesinden tiksiniyorum bunlar yüzünden

Kuşlara yem koyan komşunuzun eline sağlık 🥰 harika bir insanmış
kuşlara yem koyabilir bu güzel bişey ama bunu başkasına zarar vermeden yapmalı. ben çok uzun seneler güvercin besledim bildiğiniz bahçede koca kümeslerde. ama kimseye zararım olmadı. Şimdi de sabahları belirli yerler var eyüpte kuşların toplu geldiği oralara ekmek ufalarım buğday atarım. yine kimseye zarar vermem. harika insan başkasına zarar vererek olunmaz hanımefendi bi iyilik yapmak istiyorsanız başkasına kötülük yapmamalısınız

çok sinir bozucu gerçekten benim oturduğum yer de aynı üst kattakinin tüm cinsel hayatı sanki bizim evde yaşanıyor inlemeler ahlamalar. Alt kattaki müptezel içip içip klarnet çalıyor yan dairesindeki de sürekli sabaha kadar bağıra bağıra görüntülü chat yapıyor ve çok cinsel konuşuyor birgün uyarmak için gittim kapıyı açmadı korktuğundan açmıyo sandım shshsh camına gittim meğer kulaklık takılı olduğundan bağırıyormuş beni duymuyormuş bile shshsh karşı dairedekiler yazları hep balkonda oturuyor birlikte şarkı söylüyorlar geceleri sadece çay içseler de saba tümer gibi kahkaha atıyorlar sürekli onu da geçtim sürekli hışımla siyaset konuşuyorlar zannedersin milletvekilleri mecliste atışıyor. en üstümdeki de camın önüne kuşlar için pirinç bulgur mısır koyuyor sürekli camdan içeri giriyor ve camımda sürekli kuş bku dolu. onu da uyardım mutfak camı bide kavga raddesine geldik tmm yapmicam bi daha dedi arka cama koyuyo şimdi de yani çıldırmamak elde değil insanlar artık medeniyetsizlikte sınır tanımıyor ben de baktım olmuyor önceden dikkat ettiğim hiç bişeye dikkat etmiyorum çamaşır makinesi kurutma mak. ya da saç kurutma mknesi süpürge falan açmazdım akşamdan sonra şimdi özellikle saati umursamadan açıyorum. Müzik açıyorum sesten uyuyamadığım için müzikle uyuyorum ya da arkadaşlarım gelince sesimizi alçaltmıyorum ben madem milleti çekiyorum onlar da beni çeksin raddesine geldim. Bunu hak ediyolar çünkü
Hahahah kız bu nasıl apartman???
Tüm cinsler toplanmışlar sizde 😅

Kuşlara yem koyan komşunuzun eline sağlık 🥰 harika bir insanmış
Kuşlara yem koyan abla pet şişeden düzenek kurup çamaşır ipine assa sorun yok, b.k kendi balkonuna düşer.
Ama pencere mermerine koyuyormus, alt kattaki komşunun mutfağına düşüyor b.klar .
Bu güzel bir şey değil ki.

Kuşlara yem koyan abla pet şişeden düzenek kurup çamaşır ipine assa sorun yok, b.k kendi balkonuna düşer.
Ama pencere mermerine koyuyormus, alt kattaki komşunun mutfağına düşüyor b.klar .
Bu güzel bir şey değil ki.
Ben dünyanın bu derece bizim olduğunu sanmıyorum.
Bir canlının karnı duyuyorsa camımın lafı bile olmaz. İki taraftan birine değer vereceksem camım bok oldu diyene değil bir canlının açlığını dert edene değer veririm. Diğerinin camının canı cehenneme

Apartmanlarda zaten yalıtım sıfır

Yan odayı direkt duyuyorum yanımda gibi

Eminim benim sesim de gidiyordur

Ben dikkat ettikçe millet ık mık yapardı şimdi saldım sesleri çıkmıyor:) Tabi eşim de sinirli bir tip ondan da tırsıyor olabilirler :)

Sizin ev çok mu sessiz gece mi yapıyorlar ben artık alıştım

Eskiden gece alt katın çamaşır makinesi sesini bile duyardım sinirim bozulurdu
Evet çocuk 8:30 da uyuyor bu yüzden evden sessizlik hakim. Ev gündüz de sessiz çocuk okula gidiyor. Evde cıt sesi yok. Ondan dolayı her şey net geliyor. Ama terlik sesi tv açık olsada net geliyor malesef. Priz açma sesi bile geliyor kağıttan bina bizim ki depremde yıkılsa ölmeyiz yani😂

Bir canlının karnı duyuyorsa camımın lafı bile olmaz. İki taraftan birine değer vereceksem camım bok oldu diyene değil bir canlının açlığını dert edene değer veririm. Diğerinin camının canı cehenneme
canlıları beslemenin türlü yolu varken başkasına zarar vererek yapan ve onu destekleyen hastalıklı zihniyetler bi zahmet değer vermesin bana zaten istemez

çok sinir bozucu gerçekten benim oturduğum yer de aynı üst kattakinin tüm cinsel hayatı sanki bizim evde yaşanıyor inlemeler ahlamalar. Alt kattaki müptezel içip içip klarnet çalıyor yan dairesindeki de sürekli sabaha kadar bağıra bağıra görüntülü chat yapıyor ve çok cinsel konuşuyor birgün uyarmak için gittim kapıyı açmadı korktuğundan açmıyo sandım shshsh camına gittim meğer kulaklık takılı olduğundan bağırıyormuş beni duymuyormuş bile shshsh karşı dairedekiler yazları hep balkonda oturuyor birlikte şarkı söylüyorlar geceleri sadece çay içseler de saba tümer gibi kahkaha atıyorlar sürekli onu da geçtim sürekli hışımla siyaset konuşuyorlar zannedersin milletvekilleri mecliste atışıyor. en üstümdeki de camın önüne kuşlar için pirinç bulgur mısır koyuyor sürekli camdan içeri giriyor ve camımda sürekli kuş bku dolu. onu da uyardım mutfak camı bide kavga raddesine geldik tmm yapmicam bi daha dedi arka cama koyuyo şimdi de yani çıldırmamak elde değil insanlar artık medeniyetsizlikte sınır tanımıyor ben de baktım olmuyor önceden dikkat ettiğim hiç bişeye dikkat etmiyorum çamaşır makinesi kurutma mak. ya da saç kurutma mknesi süpürge falan açmazdım akşamdan sonra şimdi özellikle saati umursamadan açıyorum. Müzik açıyorum sesten uyuyamadığım için müzikle uyuyorum ya da arkadaşlarım gelince sesimizi alçaltmıyorum ben madem milleti çekiyorum onlar da beni çeksin raddesine geldim. Bunu hak ediyolar çünkü
Yeminle sabır diliyorum 😂çok feci bu .....guldugume bakmayın gözümde canlandirdim o kafayla klarneti nasıl çalıyor 😂😂😂konuya odaklanamadim yorum yapacaktım

Ay ne alaka egecell sen de
O zaman sırf amac kuş doyurmaksa sevabına ben kendi balkonuma yemiş serpeyim. Belki üç beş kuş doyar . Ama kedim de birini kapar yer.
Böyle iş mi olur?
Bir iyilik yaparken önünü ardını düşünmeli insan. Ben de hayvanseverim, mahallede günlük besledigim kedilerim de var, ayda on kiloya yakın mama dağıtıyorum. Mahallede bir kediye bir şey olsun benim zilimi çalarlar doktora götüreceğimi bildiklerinden. Ama her şeyin yolu yordami var. Başka insanlara zarar vermeden de iyilik yapılabilir

O zaman sırf amac kuş doyurmaksa sevabına ben kendi balkonuma yemiş serpeyim. Belki üç beş kuş doyar . Ama kedim de birini kapar yer.
Böyle iş mi olur?
Bir iyilik yaparken önünü ardını düşünmeli insan. Ben de hayvanseverim, mahallede günlük besledigim kedilerim de var, ayda on kiloya yakın mama dağıtıyorum. Mahallede bir kediye bir şey olsun benim zilimi çalarlar doktora götüreceğimi bildiklerinden. Ama her şeyin yolu yordami var. Başka insanlara zarar vermeden de iyilik yapılabilir
Valla şu an Twitter’da Denizli’de dövülerek öldürülen yavru kedi haberi gördüm uzaklaşmak için buraya girdim tüm radikalliğim üstümde . Yorumunu gördüm kırıcı olmadan yazmak istiyorum. Yaptığın yardım umrumda değil senim doğrun da benim doğrum değil. Ben böyle düşünüyorum bitti

Valla şu an Twitter’da Denizli’de dövülerek öldürülen yavru kedi haberi gördüm uzaklaşmak için buraya girdim tüm radikalliğim üstümde . Yorumunu gördüm kırıcı olmadan yazmak istiyorum. Yaptığın yardım umrumda değil senim doğrun da benim doğrum değil. Ben böyle düşünüyorum bitti
alt katın camını batırarak kuş besleyen komşuya tebriklerini sunan ama onlarca kediye mama dağıttığını söyleyenin yardımını umursamadığını söyleyen koca yürekli kız
bari dediklerin birbiriyle çelişmese de en azından gerçekten hissettiği şey için tartışıyor desek.

Böyle iş mi olur?
valla aynen öyle benim sarman olan kedim merdivenden aşağı yukarı çıkıp inmeye bayılıyor o zaman bırakayım binaya bütün ayakkabılara kapılara işesin pislesin😅 olacak iş mi anlamıyorum cidden

X