Talip çok ama adam yok.

şimdi cinsellik konusuna gelince bunun hemen olması bana da pek uymuyor. en azından ben ilişkilerimde bu şekildeyim. cinsellik tabii ki olur ama ben de tanımadığım, biraz vakit geçirmediğim, etkilenmediğim, normal şeyler paylaşmadığım biriyle pat diye yatmam mesela. erkekler bu konuda çok hızlı davranıyor. çoğunun ifade sorunu da var diye düşünüyorum. bana da nedense hep öyle salaklar denk geliyor. adamlar ikinci görüşmede hemen yapalım istiyor. zor işler bunlar. allah yardımcınız olsun demeye geldim.

Cinselliği öyle bir konumlandırıyor ki kadınlar sonra aşık taklidi yapan erkeklerin avı oluyor. Birinin beni arzulaması gururumu okşar. Beni meta olarak değil de güzel bir kadın olarak gördüğü sürece. Siz de karşınızdaki kişiye karışık sinyaller göndermişsiniz. Pandemi yüzünden herkes bir yoklukta zaten. Şöyle biraz gözüme biraz ruhuma hitap eden birini bulsam 10.dk dudaklarına yapışırım 😂

Ben mi dar kafalıyım yaa😄tabi normal şeyler de belli bir süre sonra bence daha tanışır tanışmaz degil
Niye dar kafalılık olsun, herkes hayata aynı bakmak zorunda değil ki. Hepimizin farklı değer yargıları var. Ben mesela çok rahatımdır, pek çok şeye açık bir insanımdır ama muhafazakar bir yanım da vardır. Seçimlerimde dini kaygılarım olur, kimse de bunu yargılayamaz.
Ama arkadaşların da yazdığı gibi siz imajı yanlış çizmişsiniz. Doğrudan evlenmeyi düşünmüyorum demek yerine zor bir evlilik geçirdim, ilerde gerçekten güveneceğim biriyle düşünebilirim ama zamana ihtiyacım var gibi ifadeler kullanabilirsiniz. Evlenmeyi düşünmeyen ama erkeklerle flört eden birisi haliyle cinselliğe açığım mesajı verir.
Üstelik şu an 12 yaşındaki çocuk bile sevgilisiyle kucak kucağa pozlar verebiliyor sosyal medyada, cinsellik çok rahat ulaşılabilir bir şey. Erkeklerin de böyle bir beklentisi olması çok normal. Umarım karşınıza istediğiniz gibi birisi çıkar.

Cinselliği öyle bir konumlandırıyor ki kadınlar sonra aşık taklidi yapan erkeklerin avı oluyor. Birinin beni arzulaması gururumu okşar. Beni meta olarak değil de güzel bir kadın olarak gördüğü sürece. Siz de karşınızdaki kişiye karışık sinyaller göndermişsiniz. Pandemi yüzünden herkes bir yoklukta zaten. Şöyle biraz gözüme biraz ruhuma hitap eden birini bulsam 10.dk dudaklarına yapışırım 😂
E yani biraz ruha biraz göze hitap edebilen bir adam hak etmiştir 10 dakikada yapışılmayı :KK70: :KK70:

Yaa o kadar güzel özetlemişsiniz ki beni benden daha iyi anlatmışsınız evet sorun kesinlikle cinsellik yaşamam değil bana sadece bu amaçla yaklaşılması.Bir de kendimi kötü hissetmeye başladım yani bir lafı söylenebilecek insan vardır söylenmeyecek insan vardır.Bana nasıl söyleyebilirler diyorum
Bu lafin soylenebilecegi tek kadin türü fahiselerdir hanimefendi..Cunku onlar para karsiligi sevisir..

aslında sizi anlıyorum

siz neden her tanışma evlilik ya da cinsellik ekseninde hissine sahipsiniz

burada bir konu vardı

yatak arkadaşı iken karşımdaki ile sevgili olmak istiyorum nasıl yapsam diye

mesela ben genç iken böyle bir ortam yoktu ama şimdi böyle konular açılıyor

biz önce sevgili olur sonra sevişirdik şimdi önce sevişilip sonra sevgili olan bir kısım insan var ama tabii herkes değil

arkadaşlar yorumlara yazmış

belirli bir yaş üstü tanışmalarda genelde amaç evlilik oluyor

örneğin yeni tanıştığınız insanlara boşanmış olduğunuzu söylemeyin

bir de gençken de aslında insanlar sevişmek istiyor ama toplumsal tabular ile kendini engelliyor yoksa 16 yaşındaki sevgililer de sevişelim istiyor üniversiteliler de

Ne diyorsun sen ya
Ne dedigimi anlayamayacaginizi zaten biliyordum!! Hani dediniz ya her kadina cinsel obje gibi bakilmaz diye! Hani kadin var kadin var dediniz ya!!!!!! Iste ben de diyorum ki!!!!!!!!! Bu isi para karsiligi yapmayan HİCBİR kadina cinsel obje olarak bakilmaz..............Anlayabildiniz mi 🤣🤣🤣

Merhaba hanımlar,
Yaklaşık bir sene önce çok rezil bir şekilde boşandım.Eski kocam başkasına aşık oldu malını mülkünü bırakıp defoldu. Zaten cok kötü ve sorunlu bir evliliğimiz vardı asla değer görmediğim hep son plânda olduğum sevilip sayilmadigim ailesi ve kendisi tarafından ekonomik ve psikolojik şiddete uğradığım bir evlilikti.O zamanlar uzulsem de su an utanmasam iyi ki aldatmis diyecegim cunku baska turlu ben ondan ve ailesinden kurtulmaya cesaret edemezdim.Uzunca bir süre "hepinizden tiskiniyirum" modunda gezsem de ben de birine ihtiyaç duymaya başladım.Sevip sevilmeyeli cook uzun zaman oldu kalbimin yerini unuttum😞Bu süreçte karşıma birçok kişi çıktı.Direkt gelip söyleyen ya da birilerinden haber gönderenler oldu ama süreç hep aynı ilerledi.Normal bir şekilde konuşurken daha ortada flortlesme bile yokken yani tanışma aşamasında erkekler çok ilginç bir şekilde cinsellik konuşmaya çalışıyor.Tabi yüz bulamadıkları için ilerleyemiyorlar ama yok"Keske yanımda uyusan seni kucağıma alsam" vs.Baslarda salak gibi konuşarak değiştirmeye çalışıyordum artik bir kerede anlamazsa engeli basıyorum.
Her neyse bunların arasında benim de gönlümün kaydığı biri oldu aynı okulda çalışıyoruz benden 3 yaş küçük ve daha önce hiç evlenmemiş.Enerjisi epey yüksek onun da ilgisinin olduğunu ilk haftadan anladım zaten.Her neyse beni sosyal medyadan ekledi watsapp derken biz baya konuştuk.Konusurken konu yemeğe geldi ben de sende yiyip yiyip kilo almayan bir tıp var dedim.Yok ya kilom var dedi.1.5 iskenderi yersin yiyemezsin mevzunundan bana birden dönüp konuştuklarımız aramızda kalsın kimse bilmesin, dedi.Ben de zaten ne var ki konuştuklarımizda biri bilsin dedim.Işte birbirimize yanlış şeyler hissedersek hoş olmaz orası iş yeri engel olmayabiliriz kendimize dedi.Bende de eski eşten kaynaklı pısırık arkamda durmayan erkekten nefret ederim.O an birden soğuma geldi kendimi geri çektim bir süre sonra da açık açık durumu anlatıp konuşmaya devam ettiremeyecegimi söyledim.Boyle deyince de kıymete bindim tabi.Hala derdinin ne olduğunu anlayamadım ama.Bana karşına iyi biri çıkarsa tekrar evlenir misin dedi.Ben de düşünmediğimi söyledim bundan kaynaklı mi bilmiyorum ama konuyu değişik yerlere çekti.Bana karşı fiziksel çekim hissettin mi?Yanında uyumami istedin mi?gibi şeyler sordu ben de hayır dedim ikisine de.Bana hırs yaptiriyorsun çok güzelsin reddedince daha çok hırslanıyorum yapma dedi.Ben de taktik gibi bir amacim olmadığını bir gün ona karşı öyle bir şey hissedersem söyleyeceğimi söyledim.Cok bozuldu.Samimiyeti keselim o zaman burada dedi.Cunku birbirimizi gördükçe ve konuştukça ben dayanamayacağım seni de kendimi de bu durumdan korumak istiyorum dedi.Kimse bilmesin deme sebebi de okuldakiler onun benden faydalanacağını dusunurmus(!) Ben de bunlar onların değil senin fikrin olmasın dedim.Aklinda böyle yer etmek istemiyorum faydalanacak olsam muhabbeti burada kesmezdim dedi ve o şekilde bitti.
Amacı cinsellik miydi aynı işyerinde olduğumuz için veya benim tavrimdan dolayı böyle bir şey yapamayacağını anladı mi ne oldu bilmiyorum.
Sadece bu sektörden çok uzak kaldim😁Artık işler böyle mi yürüyor? Ukalalik olarak algılamayın ama standartın bir tik üstü güzel sayılırım.Yani yolda yürürken bile gözlerin bana döndüğünü hissedebiliyorum ama kesinlikle duruşu olan biri olduğumu düşünüyorum.Yani herkesle hemen samimi oluveren her lafı söyleyip her lafı kaldırabilecek bir insan değilim.Bunlar nereden buluyorlar bu cesareti? Yoksa boşanmış bir kadın olduğum için bedel ödemeden bir şeyler yaşayabilecekleri biri olarak mi görüyorlar? Bu zamana kadar çoğu hiç evlenmemiş insanlardı boşanmış biriyle görüşsem böyle olmazdı diyorum bazen.Duygusal olarak birine çok ihtiyaç duyarken onların daha ben bir şey hissedemeden konuyu buraya getirmeleri beni soğutuyor.Birine rahatsız olduğumu söyleyince imamla konuş dedi hatta😡Bunlar bosanmis kadin olmanin bedeli mi yoksa karsima boyleleri mi çıkmış hep?
".Normal bir şekilde konuşurken daha ortada flortlesme bile yokken yani tanışma aşamasında erkekler çok ilginç bir şekilde cinsellik konuşmaya çalışıyor" demişssiniz doğrudur. boşanmış olmanız gereği bu tarz sırtlan adamlar tarfından potansiyel ilşkiiye girebilecek kadın olarak anlıyorlar malesef. sizin adınıza üzüldüm. ama nolur illa aşık olıcam diye kendini kullandırmayın. bırakın zamanla olsun. zaten olck olsa sizden cinsellik beklemezler bir süre.

Iki gündür yorumlar yapıldı merak ettim ne gibi bir karar aldın

Hayır tabii ama takdir edersiniz ki hiç evlenmemiş ve boşanmış biriyle birliktelik yaşamak aynı şey değil erkek gözünde biz kadınlar olaya duygusal baksak da onlar cinsel ve mantıksal bakiyorlar

evlenmemiş bir kadına da cinsel odaklı yaklaşılır gayet. herkesin bakış açısı ayrıdır ama cinselliği evlenmeden yaşayan milyonlarca kadın var. yani konuyu boşanmış olmanıza indirgemeyin.
belirli yaş ve konumdaki her sağlıklı birey ilişkisinde bunu bekleyebilir.
boşanmış olduğunuza çok takıldığınız için bazı adımları buna bağlayıp abartıyor olabilir misiniz ?

Direkt evlenelim diyen de oldu ama annemin alt katında yaşarız dedi ben de ayaklarım popoma vura vura kaçtım 😬😁
siz
"evlenmeyi düşünmüyorum" deyince erkek kafası onu "kadın yeni boşanmış, zaman ihtiyacı var, biraz tanımak istiyor herhalde" diye algılamaz..."hııım evlenmiş boyunun ölçüsünü, hevesini almış, nikah da istemiyor yatarsak sorun değil", diye algılıyor.

ha erkek illa cinselliğin aşırı meraklısı, tek derdi cinsellik olan bir adam da olmayabilir ama 30+ yaştasınız sanırım o işler 20'lerde kaldı artık içinde cinsellik olmayan 30+ ilişki diye bir şey yok ki... yani ya evleniyorsundur ya evlenmeden sevişiyorsundur ne yapacak insanlar 30 yaşında, çay mı içecek? siz aşık olmak filan istiyorsunuz anlıyorum (ahhh kim istemez). ama o kadar aşık olmalı bir beklentiniz filan varsa bu da adamlarla whatssapp'da 1.5 iskender konuşarak olmaz bence ya. sizce? yani bu konuşmadan yatak-kucak çıkma ihtimali çok çok daha yüksek romantik bir aşk çıkma ihtimalinden...

beklentileriniz - aileniz ve yaşadıklarınız arasında uçurumlar var. bu üçünü nasıl bir araya getirip bir üçgen çizeceksiniz bilmiyorum (ben de beceremiyorum bunu)

siz de annem annem annem deyip duruyorsunuz
ama adam "annemin altında yaşarız" deyince kaçıyorsunuz?
neden? o da sizin erkek versiyonunuz işte?

hem muhafazakar hem aşk peşinde hem güzel hem aileye saygılı hem romantik hem modern hem ayakları üstünde ve cinsel hayatı olan kadın, olunmuyor bu, kendimden biliyorum.

evlenmemiş bir kadına da cinsel odaklı yaklaşılır gayet. herkesin bakış açısı ayrıdır ama cinselliği evlenmeden yaşayan milyonlarca kadın var. yani konuyu boşanmış olmanıza indirgemeyin.
boşanmış olduğunuza çok takıldığınız için bazı adımları buna bağlayıp abartıyor olabilir misiniz ?

Konu sahibesinin derdi bu değil ki. İlişkide güveniyorsan, seviyorsan bir noktadan sonra cinsellik yaşanabilir tabi ama konu sahibesinin derdi, karşıdaki adamların düzgün bir ilişki kurmaya çalışan tipler olmaması.

5dk önce tanıştığım adam cinsel imalarda bulunsa ya da konuyu abuk subuk yerlere çekse sapık bu derim net şekilde.

Konu sahibesinin boşanmış olmasıyla da alakası yok , sapık çok, evli olsun bekar olsun bazı Türk erkeklerinin başına vurmuş. Başıma gelen bir şeyi anlatayım, sosyal bir whatsapp grubuna üyeyim öyle yazılma vb yok kesinlikle herkes çok seviyeli. Bir gün üyelerden biri, evli barklı bir adam gecenin yarısı mesaj attı güzel kızsın neden sevgilin yok yazmış. Bu şekil bir konuşma dümdüz y.vşaklık bana göre, yabancı bir herifin bana böyle bir şey yazmasını kabul etmedim tabi ki sana ne şeklinde gereken cevabı verdim.Sonra da engelledim. Başka bir zamanda iş yaptığım yerden bir herif gece mesaj atmış ama adamla sadece 1 kez konuşmuşluğum var toplamda. Bahar geldi, uzun bacaklı birisin fotolarını gördüm neden etek giymiyorsun yazmış :KK57:Şaştım kaldım. O akşam bir şey yapamadım şaşkınlıktan ama ertesi gün benzettim bunu da.
Böyle şeyler başıma gelmez normalde ama Türkiye'ye ne zaman ziyarete gelsem ya da iş/sosyal amaç için iletişimde bulunsam maalesef yavşayan biri çıkıyor ve rahatsızlık duyuyorum. Ülkemiz cinsel açlığın Afrikası maalesef.

Son düzenleme:
hem muhafazakar hem aşk peşinde hem güzel hem aileye saygılı hem romantik hem modern hem ayakları üstünde ve cinsel hayatı olan kadın, olunmuyor bu, kendimden biliyorum.
Valla olunuyor bknz. ben :KK50:Pekala aşk yaşayıp seviştikten sonra da aile kuruluyor, hatta gayet güzel bir şekilde kuruluyor, cinsellik yaşayan insanların aile değerleri yok diye bir şey asla yok. Karşıdaki erkek de bu aşk yaşıyor, cinsellik yaşıyor bununla aile olmaz gibi bir zihniyette değilse (ki bu iğrenç bir zihniyet) gayet güzel aşk yaşıyor.

Tamamiyle karşıdaki erkeğin İNSAN olmasına bağlı. Düzgün bir insan, benim karşımda aşk sevgi arayan biri var, benim evlenmeye/ciddi ilişkiye/romantizme niyetim yok, ben buna zarar vermeyeyim diyebiliyor pekala. (diyen erkek tanıyorum hem de birden fazla)

Valla olunuyor bknz. ben :KK50:Pekala aşk yaşayıp seviştikten sonra da aile kuruluyor, hatta gayet güzel bir şekilde kuruluyor, cinsellik yaşayan insanların aile değerleri yok diye bir şey asla yok.

Tamamiyle karşıdaki erkeğin İNSAN olmasına bağlı. Düzgün bir insan, benim akrşımda aşk sevgi arayan biri var, benim evlenmeye/ciddi ilişkiye/romantizme niyetim yok, ben buna zarar vermeyeyim diyebiliyor pekala. (diyen erkek tanıyorum hem de birden fazla)
aşk yaşamak ve sevişmekle bir sorunum yok. elbette ki karşındaki insan düzgün olduktan sonra evlenilirde uyulmuyorsa ayrınılır da ben zaten sevişmediğim ve uyum yakalamadığım insanla evlenmem bile, böyle bir risk bile almam. eğitim düzeyim de sizin gibi bu arada, ben de yurdışında çalıştım uzun süre vs. "aile değerleri yok sevişenlerin" filan demek istemedim. aksine benim aileye verdiğim kıymeti çoğu "aile kızı" (! o ne demekse) vermez.

ama mesela bu dediklerim, benim ailemde = orospuluk, vururlar alnının ortasından, onu demek istedim. (ha benim babam filan o yaşları geçti artık, olmaz bu saatten sonra da yani, görüşler böyle)

siz
"evlenmeyi düşünmüyorum" deyince erkek kafası onu "kadın yeni boşanmış, zaman ihtiyacı var, biraz tanımak istiyor herhalde" diye algılamaz..."hııım evlenmiş boyunun ölçüsünü, hevesini almış, nikah da istemiyor yatarsak sorun değil", diye algılıyor.

ha erkek illa cinselliğin aşırı meraklısı, tek derdi cinsellik olan bir adam da olmayabilir ama 30+ yaştasınız sanırım o işler 20'lerde kaldı artık içinde cinsellik olmayan 30+ ilişki diye bir şey yok ki... yani ya evleniyorsundur ya evlenmeden sevişiyorsundur ne yapacak insanlar 30 yaşında, çay mı içecek? siz aşık olmak filan istiyorsunuz anlıyorum (ahhh kim istemez). ama o kadar aşık olmalı bir beklentiniz filan varsa bu da adamlarla whatssapp'da 1.5 iskender konuşarak olmaz bence ya. sizce? yani bu konuşmadan yatak-kucak çıkma ihtimali çok çok daha yüksek romantik bir aşk çıkma ihtimalinden...

beklentileriniz - aileniz ve yaşadıklarınız arasında uçurumlar var. bu üçünü nasıl bir araya getirip bir üçgen çizeceksiniz bilmiyorum (ben de beceremiyorum bunu)

siz de annem annem annem deyip duruyorsunuz
ama adam "annemin altında yaşarız" deyince kaçıyorsunuz?
neden? o da sizin erkek versiyonunuz işte?

1.5 İskender muhabbetinden neden aşk çıkmasın aşık olanlar ne konuşuyor ki 😀Bu yaştan sonra hormonal olarak bile deli gibi aşık olunmayacagini içimde kelebeklerin ucmayacagini ben de biliyorum ama daha ilk buluşmadan eve gel kahve içeriz de değil ayrıca pabuç pahalı artik😀

Yok söylemek istemedigni tam anlatamadim galiba yani adam benimle anılmak yanyana görünmek istemiyor gizli saklı bulusalim diyor.Derdi çakallık gibi geliyor bana karşı duygusal bir bağı yok da cinsel bir arzusu var gibi

Ne dedigimi anlayamayacaginizi zaten biliyordum!! Hani dediniz ya her kadina cinsel obje gibi bakilmaz diye! Hani kadin var kadin var dediniz ya!!!!!! Iste ben de diyorum ki!!!!!!!!! Bu isi para karsiligi yapmayan HİCBİR kadina cinsel obje olarak bakilmaz..............Anlayabildiniz mi 🤣🤣🤣
E buna itiraz eden yok zaten

".Normal bir şekilde konuşurken daha ortada flortlesme bile yokken yani tanışma aşamasında erkekler çok ilginç bir şekilde cinsellik konuşmaya çalışıyor" demişssiniz doğrudur. boşanmış olmanız gereği bu tarz sırtlan adamlar tarfından potansiyel ilşkiiye girebilecek kadın olarak anlıyorlar malesef. sizin adınıza üzüldüm. ama nolur illa aşık olıcam diye kendini kullandırmayın. bırakın zamanla olsun. zaten olck olsa sizden cinsellik beklemezler bir süre.
Ben de kendimi bu zamana kadar korudum kullanilmaktan umarım bundan sonra da başarılı olabilirim

Iki gündür yorumlar yapıldı merak ettim ne gibi bir karar aldın
Zaten okuldaki arkadaşla konuşmayı bitirmiştim bana kopmak istemiyorum ama olmayacağını da biliyorum aramızdaki fiziksel etkileşim kötü yerlere varabilir seni de kendimi de korumam lazım dedi.Hatta benim görüşelim kahve içelim teklifimi ya seni istersem diye reddetti😆gözünüzde tecavüzcü Coşkun gibi biri canlandı değil mi😁sonuç olarak konuşmuyoruz okulda tabi sürekli karsilasiyoruz

X