Talip çok ama adam yok.

Zaten okuldaki arkadaşla konuşmayı bitirmiştim bana kopmak istemiyorum ama olmayacağını da biliyorum aramızdaki fiziksel etkileşim kötü yerlere varabilir seni de kendimi de korumam lazım dedi.Hatta benim görüşelim kahve içelim teklifimi ya seni istersem diye reddetti😆gözünüzde tecavüzcü Coşkun gibi biri canlandı değil mi😁sonuç olarak konuşmuyoruz okulda tabi sürekli karsilasiyoruz

Aynen kahve içelim teklifinizde bile seni istersem demiş ya coşkun masum kalir :KK70:

Daha önce hiç boşanmadım ama bana denk gelen hıyarlarda da durum aynı diyebilirim. Yani meselenin sizin boşanmış olmanızla bir alakası yok bunu öncelikle bi atın kafanızdan. Mesele günümüz erkeklerinin tamamen hıyar oğlu hıyar olması, kısaca.

Ben de kendimi bu zamana kadar korudum kullanilmaktan umarım bundan sonra da başarılı olabilirim
bunu kullanılmak, kendini kullandırmak vs. olarak nitelemeniz bile içinizde kendi kendinize buna nasıl baktığınızın bir göstergesi, cinselliğinizi böyle bir yere konumlandırıyorsunuz: kadın cinsellik yaşarsa = kullanılmak.

cinselliği yaşamak isterseniz yaşarsınız, istemezseniz yaşamazsınız, ,ister ilk gün sevişir ister 5 yıl çıkar, sevişmezsiniz.
her türlü bu sizin kararınızdır kimse bu kararlarınız için size bir şey diyemez, karşınızdaki kişiye bu uyuyorsa ne güzel, uymuyorsa çeker gider. önce siz kendinize saygı duyun. kendi cinselliğinize ve kararlarınız, tercihlerinize sahip çıkın. siz kendi içinizde böyle yaşarsanız dışarıya da böyle çelişkili ve sağlıksız mesajlar vermeniz doğal...

ha ama erkeklerin büyük kısmı siz ne kadar tutarlı ve sağlıklı mesajlar da verseniz kendi mallıklarından aptal aptal işler yapıyor, orası ayrı.

bunu kullanılmak, kendini kullandırmak vs. olarak nitelemeniz bile içinizde kendi kendinize buna nasıl baktığınızın bir göstergesi, cinselliğinizi böyle bir yere konumlandırıyorsunuz: kadın cinsellik yaşarsa = kullanılmak.

cinselliği yaşamak isterseniz yaşarsınız, istemezseniz yaşamazsınız, ,ister ilk gün sevişir ister 5 yıl çıkar, sevişmezsiniz.
her türlü bu sizin kararınızdır kimse bu kararlarınız için size bir şey diyemez, karşınızdaki kişiye bu uyuyorsa ne güzel, uymuyorsa çeker gider. önce siz kendinize saygı duyun. kendi cinselliğinize ve kararlarınız, tercihlerinize sahip çıkın. siz kendi içinizde böyle yaşarsanız dışarıya da böyle çelişkili ve sağlıksız mesajlar vermeniz doğal...

ha ama erkeklerin büyük kısmı siz ne kadar tutarlı ve sağlıklı mesajlar da verseniz kendi mallıklarından aptal aptal işler yapıyor, orası ayrı.
konu benim mesajıma ithafen yazılmış olduğu için eklemek istedim
elbetteki kişinin bedenidir hür iradesiyle istediğini yapar. lakin olayın başka boyuları var ki bunu neden kadın cinsellik yaşarsa = kullanılmak. diye ceviriyorsunuz anlamadım.
her şeyin bir adabı olduğu gibi cinselliğin de adabı var kadın bunu dile getirerek kullandırtmıyorum demek istemiş. neden konuyu siz başka yere yordunuz ?

Iki gündür yorumlar yapıldı merak ettim ne gibi bir karar aldın
Zaten okuldaki arkadaşla konuşmayı bitirmiştim bana kopmak istemiyorum ama olmayacağını da biliyorum aramızdaki fiziksel etkileşim kötü yerlere varabilir seni de kendimi de korumam lazım dedi.Hatta benim görüşelim kahve içelim teklifimi ya seni istersem diye reddetti😆gözünüzde tecavüzcü Coşkun gibi biri canlandı değil mi😁sonuç olarak konuşmuyoruz okulda tabi sürekli karsi

Cinsellik konusunda tavrim kesinlikle olmaz değil zaten ama bana sırf bu amaçla yaklaşan şeyinin derdine düşen beni hiç merak etmeyen sadece vitrinime bakan bir adamla da olamam

Yok söylemek istemedigni tam anlatamadim galiba yani adam benimle anılmak yanyana görünmek istemiyor gizli saklı bulusalim diyor.Derdi çakallık gibi geliyor bana karşı duygusal bir bağı yok da cinsel bir arzusu var gibi

ok anladım. tüm mesajları okumadan yazmıştım. gizli saklı ise zaten ya başkasını aldatıyordur yada başka kızları etrafından kaçırmak istemiyordur. o rezil bir durum haklısınız.

ok anladım. tüm mesajları okumadan yazmıştım. gizli saklı ise zaten ya başkasını aldatıyordur yada başka kızları etrafından kaçırmak istemiyordur. o rezil bir durum haklısınız.
Ayy o da aklıma geldi okuldan birine de mi yürüdü diye düşündüm hatta

Konu sahibesinin derdi bu değil ki. İlişkide güveniyorsan, seviyorsan bir noktadan sonra cinsellik yaşanabilir tabi ama konu sahibesinin derdi, karşıdaki adamların düzgün bir ilişki kurmaya çalışan tipler olmaması.

5dk önce tanıştığım adam cinsel imalarda bulunsa ya da konuyu abuk subuk yerlere çekse sapık bu derim net şekilde.

Konu sahibesinin boşanmış olmasıyla da alakası yok , sapık çok, evli olsun bekar olsun bazı Türk erkeklerinin başına vurmuş. Başıma gelen bir şeyi anlatayım, sosyal bir whatsapp grubuna üyeyim öyle yazılma vb yok kesinlikle herkes çok seviyeli. Bir gün üyelerden biri, evli barklı bir adam gecenin yarısı mesaj attı güzel kızsın neden sevgilin yok yazmış. Bu şekil bir konuşma dümdüz y.vşaklık bana göre, yabancı bir herifin bana böyle bir şey yazmasını kabul etmedim tabi ki sana ne şeklinde gereken cevabı verdim.Sonra da engelledim. Başka bir zamanda iş yaptığım yerden bir herif gece mesaj atmış ama adamla sadece 1 kez konuşmuşluğum var toplamda. Bahar geldi, uzun bacaklı birisin fotolarını gördüm neden etek giymiyorsun yazmış :KK57:Şaştım kaldım. O akşam bir şey yapamadım şaşkınlıktan ama ertesi gün benzettim bunu da.
Böyle şeyler başıma gelmez normalde ama Türkiye'ye ne zaman ziyarete gelsem ya da iş/sosyal amaç için iletişimde bulunsam maalesef yavşayan biri çıkıyor ve rahatsızlık duyuyorum. Ülkemiz cinsel açlığın Afrikası maalesef.

tüm postlarını okumamıştım konu sahibinin.. malum çevre baskısı nedeniyle çoğu boşanmış kadın da bazen en ufak hareketleri bile çok olumsuz alabiliyor. belki ondan diye düşündüm, değilmiş.
o bahsettiğiniz öküzlerden güzide yurdumda dolu.
hayır insanın amacı sadece cinsellikse bile bunun dahi daha nazik yolları var. ama açlıktan nasıl saldıracaklarını şaşırıyorlar.

konu benim mesajıma ithafen yazılmış olduğu için eklemek istedim
elbetteki kişinin bedenidir hür iradesiyle istediğini yapar. lakin olayın başka boyuları var ki bunu neden kadın cinsellik yaşarsa = kullanılmak. diye ceviriyorsunuz anlamadım.
her şeyin bir adabı olduğu gibi cinselliğin de adabı var kadın bunu dile getirerek kullandırtmıyorum demek istemiş. neden konuyu siz başka yere yordunuz ?
bir insan "kendimi kullandırmıyorum" dememeli çünkü, bence.
cinselliği nasıl yaşıyorsa yaşar, paralı ilişki hariç hiçbir türlüsünü kullandırma/kullanma olarak adlandırmamak gerekir diye düşünüyorum.

konu sahibinin de "ay ben asla ilişki yaşamam" demediğini biliyorum (kendisi yazmış zaten) beklentisi karşısındaki insandan düzgün bir tavır, uslup, edep, zaten dediğim gibi burada konu bence %99 bu kadınla alakalı değil, karşısındaki kişilerin mallığı.

ancak yine dediğim gibi "kullandırmam" filan gibi tabirler insanın içinde esasen kendi cinselliği ile ilgili bakışının bir alt metnini de ifade ediyor. belki kendisi bile farkında olmadan...

siz bu toplumda hiç bir erkekten (sevişme ile ilgili olarak) beni kullandı, kendimi kullandırmam filan gibi laflar duyuyor musunuz?

bir insan "kendimi kullandırmıyorum" dememeli çünkü, bence.
cinselliği nasıl yaşıyorsa yaşar, paralı ilişki hariç hiçbir türlüsünü kullandırma/kullanma olarak adlandırmamak gerekir diye düşünüyorum.

konu sahibinin de "ay ben asla ilişki yaşamam" demediğini biliyorum (kendisi yazmış zaten) beklentisi karşısındaki insandan düzgün bir tavır, uslup, edep, zaten dediğim gibi burada konu bence %99 bu kadınla alakalı değil, karşısındaki kişilerin mallığı.

ancak yine dediğim gibi "kullandırmam" filan gibi tabirler insanın içinde esasen kendi cinselliği ile ilgili bakışının bir alt metnini de ifade ediyor. belki kendisi bile farkında olmadan...

siz bu toplumda hiç bir erkekten (sevişme ile ilgili olarak) beni kullandı, kendimi kullandırmam filan gibi laflar duyuyor musunuz?
bu sizin fikriniz saygı duyarım.milletin bedeni üzrinden ajkam kesemem.
lakin bir yere gitmeyecek ilşkilerde sadece zevk yaşamak bana göre kullandırtmaktır.
zira kaldı kı kadın şuan boşanmış olduğu için erkekler ona ilk olarak ilşki yaşamak için yanaşıyorlar bu BİR GERÇEK. böyle bir durumda kadın umut ettirilip kullandırtmış oluyor kendini. konu sahibi bunu dile getirmiş ama siz olayı kadının cinsel düşüncesine çevirmissşiniz. yanlış yönlendrmeyin hassas durumdaki insanları.

İnanın bekarım hiç evlenmedim ama benim de karşıma hep böyleleri çıktı bekarlıkla boşanmayla alakası yok biraz tabi boşanmış kadınlara biraz farklı yaklaşan var ama bekarlarada yaklaşım konusunda geneli aynı

Ayy o da aklıma geldi okuldan birine de mi yürüdü diye düşündüm hatta

olabilir..
bir erkek eğer gizli kapaklı davranıyorsa kesinlikle kaçındığı başka bir kadın vardır bence. biliyorum genelleme ama aksini de daha duymadım.
yoksa amaç sadece sex bile olsa bunun da bir aşaması olur yani. sokaktan mı topluyor töbe töbe de hemen yatağa atsın.

olabilir..
bir erkek eğer gizli kapaklı davranıyorsa kesinlikle kaçındığı başka bir kadın vardır bence. biliyorum genelleme ama aksini de daha duymadım.
yoksa amaç sadece sex bile olsa bunun da bir aşaması olur yani. sokaktan mı topluyor töbe töbe de hemen yatağa atsın.
Okuldaki biriyle ilişkisi bile olabilir bu kadar sıkı sıkıya tembihlemesi anormal

bu sizin fikriniz saygı duyarım.milletin bedeni üzrinden ajkam kesemem.
lakin bir yere gitmeyecek ilşkilerde sadece zevk yaşamak bana göre kullandırtmaktır.
zira kaldı kı kadın şuan boşanmış olduğu için erkekler ona ilk olarak ilşki yaşamak için yanaşıyorlar bu BİR GERÇEK. böyle bir durumda kadın umut ettirilip kullandırtmış oluyor kendini. konu sahibi bunu dile getirmiş ama siz olayı kadının cinsel düşüncesine çevirmissşiniz. yanlış yönlendrmeyin hassas durumdaki insanları.
Zaten ne yazsam cımbızla çekip duyar kasiyorlar😵

olabilir..
Yemin ediyorum çok fenasin şu an aklıma soktun whatsappina baktım bir hocayla aynı anda çevrimiçi oluyorlar o da boşanmış ayy kesin onunla

Yemin ediyorum çok fenasin şu an aklıma soktun whatsappina baktım bir hocayla aynı anda çevrimiçi oluyorlar o da boşanmış ayy kesin onunla

ben fena değilim, fena olaylara çok şahit oldum :KK43:

aynı anda online olmaları bir anlam ifade etmez tabi direkt. ama zaten size istemediğiniz şekilde davranmış. bence silin gitsin ki doğru insana yer açılsın.

ben fena değilim, fena olaylara çok şahit oldum :KK43:

aynı anda online olmaları bir anlam ifade etmez tabi direkt. ama zaten size istemediğiniz şekilde davranmış. bence silin gitsin ki doğru insana yer açılsın.
Ayy şu an sokum gerçi aldatılmış biri olarak neye bu kadar şaşırdım bilmiyorum ama yazık yaa

Merhaba hanımlar,
Yaklaşık bir sene önce çok rezil bir şekilde boşandım.Eski kocam başkasına aşık oldu malını mülkünü bırakıp defoldu. Zaten cok kötü ve sorunlu bir evliliğimiz vardı asla değer görmediğim hep son plânda olduğum sevilip sayilmadigim ailesi ve kendisi tarafından ekonomik ve psikolojik şiddete uğradığım bir evlilikti.O zamanlar uzulsem de su an utanmasam iyi ki aldatmis diyecegim cunku baska turlu ben ondan ve ailesinden kurtulmaya cesaret edemezdim.Uzunca bir süre "hepinizden tiskiniyirum" modunda gezsem de ben de birine ihtiyaç duymaya başladım.Sevip sevilmeyeli cook uzun zaman oldu kalbimin yerini unuttum😞Bu süreçte karşıma birçok kişi çıktı.Direkt gelip söyleyen ya da birilerinden haber gönderenler oldu ama süreç hep aynı ilerledi.Normal bir şekilde konuşurken daha ortada flortlesme bile yokken yani tanışma aşamasında erkekler çok ilginç bir şekilde cinsellik konuşmaya çalışıyor.Tabi yüz bulamadıkları için ilerleyemiyorlar ama yok"Keske yanımda uyusan seni kucağıma alsam" vs.Baslarda salak gibi konuşarak değiştirmeye çalışıyordum artik bir kerede anlamazsa engeli basıyorum.
Her neyse bunların arasında benim de gönlümün kaydığı biri oldu aynı okulda çalışıyoruz benden 3 yaş küçük ve daha önce hiç evlenmemiş.Enerjisi epey yüksek onun da ilgisinin olduğunu ilk haftadan anladım zaten.Her neyse beni sosyal medyadan ekledi watsapp derken biz baya konuştuk.Konusurken konu yemeğe geldi ben de sende yiyip yiyip kilo almayan bir tıp var dedim.Yok ya kilom var dedi.1.5 iskenderi yersin yiyemezsin mevzunundan bana birden dönüp konuştuklarımız aramızda kalsın kimse bilmesin, dedi.Ben de zaten ne var ki konuştuklarımizda biri bilsin dedim.Işte birbirimize yanlış şeyler hissedersek hoş olmaz orası iş yeri engel olmayabiliriz kendimize dedi.Bende de eski eşten kaynaklı pısırık arkamda durmayan erkekten nefret ederim.O an birden soğuma geldi kendimi geri çektim bir süre sonra da açık açık durumu anlatıp konuşmaya devam ettiremeyecegimi söyledim.Boyle deyince de kıymete bindim tabi.Hala derdinin ne olduğunu anlayamadım ama.Bana karşına iyi biri çıkarsa tekrar evlenir misin dedi.Ben de düşünmediğimi söyledim bundan kaynaklı mi bilmiyorum ama konuyu değişik yerlere çekti.Bana karşı fiziksel çekim hissettin mi?Yanında uyumami istedin mi?gibi şeyler sordu ben de hayır dedim ikisine de.Bana hırs yaptiriyorsun çok güzelsin reddedince daha çok hırslanıyorum yapma dedi.Ben de taktik gibi bir amacim olmadığını bir gün ona karşı öyle bir şey hissedersem söyleyeceğimi söyledim.Cok bozuldu.Samimiyeti keselim o zaman burada dedi.Cunku birbirimizi gördükçe ve konuştukça ben dayanamayacağım seni de kendimi de bu durumdan korumak istiyorum dedi.Kimse bilmesin deme sebebi de okuldakiler onun benden faydalanacağını dusunurmus(!) Ben de bunlar onların değil senin fikrin olmasın dedim.Aklinda böyle yer etmek istemiyorum faydalanacak olsam muhabbeti burada kesmezdim dedi ve o şekilde bitti.
Amacı cinsellik miydi aynı işyerinde olduğumuz için veya benim tavrimdan dolayı böyle bir şey yapamayacağını anladı mi ne oldu bilmiyorum.
Sadece bu sektörden çok uzak kaldim😁Artık işler böyle mi yürüyor? Ukalalik olarak algılamayın ama standartın bir tik üstü güzel sayılırım.Yani yolda yürürken bile gözlerin bana döndüğünü hissedebiliyorum ama kesinlikle duruşu olan biri olduğumu düşünüyorum.Yani herkesle hemen samimi oluveren her lafı söyleyip her lafı kaldırabilecek bir insan değilim.Bunlar nereden buluyorlar bu cesareti? Yoksa boşanmış bir kadın olduğum için bedel ödemeden bir şeyler yaşayabilecekleri biri olarak mi görüyorlar? Bu zamana kadar çoğu hiç evlenmemiş insanlardı boşanmış biriyle görüşsem böyle olmazdı diyorum bazen.Duygusal olarak birine çok ihtiyaç duyarken onların daha ben bir şey hissedemeden konuyu buraya getirmeleri beni soğutuyor.Birine rahatsız olduğumu söyleyince imamla konuş dedi hatta😡Bunlar bosanmis kadin olmanin bedeli mi yoksa karsima boyleleri mi çıkmış hep?
evlenmeyi düşünmediğini hemen söylemene gerek yok bence yani tabi kimseye umut verme ama hayat belli olmaz belki hiç aklında olmayan birine bişey hissedersin boşuna baştan gidip böyle söyleyince olacağı da engellemiş olursun

X