Talip çok ama adam yok.

Aynen kahve içelim teklifinizde bile seni istersem demiş ya coşkun masum kalir

Daha önce hiç boşanmadım ama bana denk gelen hıyarlarda da durum aynı diyebilirim. Yani meselenin sizin boşanmış olmanızla bir alakası yok bunu öncelikle bi atın kafanızdan. Mesele günümüz erkeklerinin tamamen hıyar oğlu hıyar olması, kısaca.

Ben de kendimi bu zamana kadar korudum kullanilmaktan umarım bundan sonra da başarılı olabilirim
bunu kullanılmak, kendini kullandırmak vs. olarak nitelemeniz bile içinizde kendi kendinize buna nasıl baktığınızın bir göstergesi, cinselliğinizi böyle bir yere konumlandırıyorsunuz: kadın cinsellik yaşarsa = kullanılmak.

cinselliği yaşamak isterseniz yaşarsınız, istemezseniz yaşamazsınız, ,ister ilk gün sevişir ister 5 yıl çıkar, sevişmezsiniz.
her türlü bu sizin kararınızdır kimse bu kararlarınız için size bir şey diyemez, karşınızdaki kişiye bu uyuyorsa ne güzel, uymuyorsa çeker gider. önce siz kendinize saygı duyun. kendi cinselliğinize ve kararlarınız, tercihlerinize sahip çıkın. siz kendi içinizde böyle yaşarsanız dışarıya da böyle çelişkili ve sağlıksız mesajlar vermeniz doğal...

ha ama erkeklerin büyük kısmı siz ne kadar tutarlı ve sağlıklı mesajlar da verseniz kendi mallıklarından aptal aptal işler yapıyor, orası ayrı.

konu benim mesajıma ithafen yazılmış olduğu için eklemek istedim
elbetteki kişinin bedenidir hür iradesiyle istediğini yapar. lakin olayın başka boyuları var ki bunu neden kadın cinsellik yaşarsa = kullanılmak. diye ceviriyorsunuz anlamadım.
her şeyin bir adabı olduğu gibi cinselliğin de adabı var kadın bunu dile getirerek kullandırtmıyorum demek istemiş. neden konuyu siz başka yere yordunuz ?

Iki gündür yorumlar yapıldı merak ettim ne gibi bir karar aldın
Zaten okuldaki arkadaşla konuşmayı bitirmiştim bana kopmak istemiyorum ama olmayacağını da biliyorum aramızdaki fiziksel etkileşim kötü yerlere varabilir seni de kendimi de korumam lazım dedi.Hatta benim görüşelim kahve içelim teklifimi ya seni istersem diye reddettigözünüzde tecavüzcü Coşkun gibi biri canlandı değil misonuç olarak konuşmuyoruz okulda tabi sürekli karsi
Cinsellik konusunda tavrim kesinlikle olmaz değil zaten ama bana sırf bu amaçla yaklaşan şeyinin derdine düşen beni hiç merak etmeyen sadece vitrinime bakan bir adamla da olamam

ok anladım. tüm mesajları okumadan yazmıştım. gizli saklı ise zaten ya başkasını aldatıyordur yada başka kızları etrafından kaçırmak istemiyordur. o rezil bir durum haklısınız.

ok anladım. tüm mesajları okumadan yazmıştım. gizli saklı ise zaten ya başkasını aldatıyordur yada başka kızları etrafından kaçırmak istemiyordur. o rezil bir durum haklısınız.
Ayy o da aklıma geldi okuldan birine de mi yürüdü diye düşündüm hatta

tüm postlarını okumamıştım konu sahibinin.. malum çevre baskısı nedeniyle çoğu boşanmış kadın da bazen en ufak hareketleri bile çok olumsuz alabiliyor. belki ondan diye düşündüm, değilmiş.
o bahsettiğiniz öküzlerden güzide yurdumda dolu.
hayır insanın amacı sadece cinsellikse bile bunun dahi daha nazik yolları var. ama açlıktan nasıl saldıracaklarını şaşırıyorlar.

bir insan "kendimi kullandırmıyorum" dememeli çünkü, bence.
cinselliği nasıl yaşıyorsa yaşar, paralı ilişki hariç hiçbir türlüsünü kullandırma/kullanma olarak adlandırmamak gerekir diye düşünüyorum.

konu sahibinin de "ay ben asla ilişki yaşamam" demediğini biliyorum (kendisi yazmış zaten) beklentisi karşısındaki insandan düzgün bir tavır, uslup, edep, zaten dediğim gibi burada konu bence %99 bu kadınla alakalı değil, karşısındaki kişilerin mallığı.

ancak yine dediğim gibi "kullandırmam" filan gibi tabirler insanın içinde esasen kendi cinselliği ile ilgili bakışının bir alt metnini de ifade ediyor. belki kendisi bile farkında olmadan...

siz bu toplumda hiç bir erkekten (sevişme ile ilgili olarak) beni kullandı, kendimi kullandırmam filan gibi laflar duyuyor musunuz?

bu sizin fikriniz saygı duyarım.milletin bedeni üzrinden ajkam kesemem.
lakin bir yere gitmeyecek ilşkilerde sadece zevk yaşamak bana göre kullandırtmaktır.
zira kaldı kı kadın şuan boşanmış olduğu için erkekler ona ilk olarak ilşki yaşamak için yanaşıyorlar bu BİR GERÇEK. böyle bir durumda kadın umut ettirilip kullandırtmış oluyor kendini. konu sahibi bunu dile getirmiş ama siz olayı kadının cinsel düşüncesine çevirmissşiniz. yanlış yönlendrmeyin hassas durumdaki insanları.

İnanın bekarım hiç evlenmedim ama benim de karşıma hep böyleleri çıktı bekarlıkla boşanmayla alakası yok biraz tabi boşanmış kadınlara biraz farklı yaklaşan var ama bekarlarada yaklaşım konusunda geneli aynı

Ayy o da aklıma geldi okuldan birine de mi yürüdü diye düşündüm hatta

olabilir..
bir erkek eğer gizli kapaklı davranıyorsa kesinlikle kaçındığı başka bir kadın vardır bence. biliyorum genelleme ama aksini de daha duymadım.
yoksa amaç sadece sex bile olsa bunun da bir aşaması olur yani. sokaktan mı topluyor töbe töbe de hemen yatağa atsın.

Okuldaki biriyle ilişkisi bile olabilir bu kadar sıkı sıkıya tembihlemesi anormal

Zaten ne yazsam cımbızla çekip duyar kasiyorlar

Yemin ediyorum çok fenasin şu an aklıma soktun whatsappina baktım bir hocayla aynı anda çevrimiçi oluyorlar o da boşanmış ayy kesin onunla

Yemin ediyorum çok fenasin şu an aklıma soktun whatsappina baktım bir hocayla aynı anda çevrimiçi oluyorlar o da boşanmış ayy kesin onunla

ben fena değilim, fena olaylara çok şahit oldum

aynı anda online olmaları bir anlam ifade etmez tabi direkt. ama zaten size istemediğiniz şekilde davranmış. bence silin gitsin ki doğru insana yer açılsın.

ben fena değilim, fena olaylara çok şahit oldum

aynı anda online olmaları bir anlam ifade etmez tabi direkt. ama zaten size istemediğiniz şekilde davranmış. bence silin gitsin ki doğru insana yer açılsın.
Ayy şu an sokum gerçi aldatılmış biri olarak neye bu kadar şaşırdım bilmiyorum ama yazık yaa

evlenmeyi düşünmediğini hemen söylemene gerek yok bence yani tabi kimseye umut verme ama hayat belli olmaz belki hiç aklında olmayan birine bişey hissedersin boşuna baştan gidip böyle söyleyince olacağı da engellemiş olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…