Tam 20 yl oldu hla acm dinmedi........:(

gece gece içim titredi,ağlayarak okudum.senı çok iyi anlayabiliyorum canım bende annemı 15 yaşında kaybettim.annemde rahatsızdı,kanserdi.birgün önce beraber gülüp oynarken gece de gel kızım yanımda uyu demişti,gece koynunda uyurken sabah fenalaşmıştı.Ozamanı anı,yaşadıklarımı asla unutmam....
Allahım hepimize sabır versin...Mekanları cennet olsun canım arkadaşım...
kaç yaşında olursak olalım illa kı anne aranıyor.annesiz büyümek nedir bilirim.bende anne olup çoçuklarım için ailem için daha sıkı bağlanmak istiyorum hayata....
hersabah uyandığımda ailemın yokluğunu hissetmek canımı yakıyor.ama biliyorum birgün bende kavuşacağım onlara o mis kokusunu içime cekeceğim sarıp sarmalayacak beni.
Allah sana eşine uzun ömürler versin canım.çoçuklarında herzaman mutlu ve sıcacık bir aile olun canım...

cnm benim seninde başınsağolsun acını paylaşıyorum senağlama Allah hiçbir çocuğu anasız koymasın :Saruboceq: annen yoksa hayatta kolun kanadın hep kırıktır.
inşallah sende anne olur ve yavrularından bir ömür boyu ayrılmassın :Saruboceq:
Şeniz

canımmmmm...
ağlayrak okudum yazdıklarını..
hayatın en acımasız yanı bu işte..
20 yıl değil 20 bin yıl geçsede unutulcak dincek acı değil..
başın sagolsun toprağı bol olsun annenin..
umarım mekanı cennettr..
Allah sana ve cocuklarına ömür versin..

Boğazıma düğümlendi kaldım Allah çocuklarına sana uzun ömürler versin sabır diliyorum

allah sabır versin ne denirki bu acıya.toprağı bol mekanı cennet olsun annenin.çocuk yüreğinde yaşadığın o hüzün .çocuklarınla sana sağlıklı uzunnn ömürler versin allah.

Bende anneciğimi 2001 yılında kaybettim. Bebeğim 11 aylıktı o zaman. İnan bana o günden beri kalbimde bir hançerle yaşıyorum. Allah herşeye bir deva buluyor biliyormusun? Çocuğum olmasa birçok şeyden vazgeçebilirdim. Ama bana muhtaçtı oğluşum. Anne hasreti hiç bitmez, acısı asla dinmez. Bende bayramlarda, yeni yıllarda hele hele anneler gününde çok kötü olurum. Allah hepimize sabır versin arkadaşım. Annelerimizin de yattıkları yer nurla dolsun, mekanları cennet olsun...

Bir gün elbet kavuşacağız....

Bende anneciğimi 2001 yılında kaybettim. Bebeğim 11 aylıktı o zaman. İnan bana o günden beri kalbimde bir hançerle yaşıyorum. Allah herşeye bir deva buluyor biliyormusun? Çocuğum olmasa birçok şeyden vazgeçebilirdim. Ama bana muhtaçtı oğluşum. Anne hasreti hiç bitmez, acısı asla dinmez. Bende bayramlarda, yeni yıllarda hele hele anneler gününde çok kötü olurum. Allah hepimize sabır versin arkadaşım. Annelerimizin de yattıkları yer nurla dolsun, mekanları cennet olsun...

Bir gün elbet kavuşacağız....

seninde başınsağolsun arkadaşım :teselli: senin en büyük tesellin ve dayanağın bebişin olmuştur eminim o dönemlerde..
napalım cnm hayat işte böyle keşke bukadar acımasız olmasa ama herşey insanlar için. :Saruboceq:

canım başın sağolsun. annenin mekanı cennet olsun. allah o yattıkça sana uzun ve sağlıklı bir ömür versin.
inan okurken içim titredi. ben 55 yaşındayım. annecim 87 yaşında. heran ona birşey olacak diye ödüm kopuyor. ben hala anama doyamadım.

okurken bir an yutkunamadım ve gözyaşlarımı tutamadım...
acını derinden paylaşıyorum, Allah yattığı yere nur yağdırsın inş.

gece gece içim titredi,ağlayarak okudum.senı çok iyi anlayabiliyorum canım bende annemı 15 yaşında kaybettim.annemde rahatsızdı,kanserdi.birgün önce beraber gülüp oynarken gece de gel kızım yanımda uyu demişti,gece koynunda uyurken sabah fenalaşmıştı.Ozamanı anı,yaşadıklarımı asla unutmam....
Allahım hepimize sabır versin...Mekanları cennet olsun canım arkadaşım...
kaç yaşında olursak olalım illa kı anne aranıyor.annesiz büyümek nedir bilirim.bende anne olup çoçuklarım için ailem için daha sıkı bağlanmak istiyorum hayata....
hersabah uyandığımda ailemın yokluğunu hissetmek canımı yakıyor.ama biliyorum birgün bende kavuşacağım onlara o mis kokusunu içime cekeceğim sarıp sarmalayacak beni.
Allah sana eşine uzun ömürler versin canım.çoçuklarında herzaman mutlu ve sıcacık bir aile olun canım...

canım benim seninde başın sağolsun... Allah rahmet eylesin:teselli:

Ne kadar güzel ifade etmişsiniz duygularınızı , ne kadar vefalı bir evlatmışsınız maşallah...Allah gönlünüze göre versin..yavrularınızla mutlu ,sağlıklı, mesut bir hayat nasip etsin inşallah....anneciğinizin kıymetini bildiğiniz her kelimernizden anlaşılıyor...Allah gönlünüze göre versin ...bir iskandinav ata sözü der ki :
" ÇOK SEVDİĞİNİZ BİRİ ÖLDÜĞÜNDE İÇİNİZDE 40 MUM YANAR VE GEÇEN HER BİR GÜN 1 İ SÖNER.AMA SON MUM HEP YANACAKTIR" diye bu sizin hem vefanız ,hem acınız allah sabır versin ..Cennette buluştursun sizi...

ÇOK SEVDİĞİNİZ BİRİ ÖLDÜĞÜNDE İÇİNİZDE 40 MUM YANAR VE GEÇEN HER BİR GÜN 1 İ SÖNER.AMA SON MUM HEP YANACAKTIR"

ne kadar doğru bir atasözü ilk kez duydum ama çok güzel tarif etmiş insanoğlunun ölüm karşısındaki acısını :KK43:(

yazını gözyaşları içinde okudum bende küçük denecek bir yaşta babamı 6 yıl evelde annemi kaybettim
onu o kadar çok özlüyorumki anlatamam en ufacık birşeyde annemi hatırlıyorum ve gözlerim doluyor
kendimi biranda annemin mezarının başında dua ederken buluyorum anneciğinin ruhu şad olsun nur içinde yatsıon allah sanada sabırlar versin canım

Burcu tesadüfen gördüm bu yazıyı.Okurken tutamadım gözyaşlarımı aynı dertten ben de garibim, sefilim yıllardır. Annem de beni ve kardeşimi bırakıp yitip gitmişti 29 yaşındayken. Çok sevdiği babama ve bize doymadan.senağlama Seni çok ii anlıyorum ve ben de çocuklarım için yaşıyorum öncelikle. Bazen derim ki; annem öleceğine ben ölseydim de kardeşim annesiz kalmasaydı, babam da yuvasız.Ama yüce yaradanın takdiri bu. Annemin bir çocuğu daha olabilirdi belki ama benim ne yazık ki bir annem OLMAYACAK...senağlama senağlama senağlama

Burcu tesadüfen gördüm bu yazıyı.Okurken tutamadım gözyaşlarımı aynı dertten ben de garibim, sefilim yıllardır. Annem de beni ve kardeşimi bırakıp yitip gitmişti 29 yaşındayken. Çok sevdiği babama ve bize doymadan.senağlama Seni çok ii anlıyorum ve ben de çocuklarım için yaşıyorum öncelikle. Bazen derim ki; annem öleceğine ben ölseydim de kardeşim annesiz kalmasaydı, babam da yuvasız.Ama yüce yaradanın takdiri bu. Annemin bir çocuğu daha olabilirdi belki ama benim ne yazık ki bir annem OLMAYACAK...senağlama senağlama senağlama

cnm benim ne diyelim nur içinde yatsın analarımız :Saruboceq: zor çok zor yoklukları insan mutlu gününde ,üzüntülü gününde bile başını yaslıcak bir anne omuzu arıyor :1no2: ama yoklar kaderimiz böyleymiş ..
ben hep şükrettim neyseki kardeşim yokmuş ben tek çocukmuşum diye çünki onunda benm gibi sersefil olmasına , ezilmesine dayanamazdım senağlama ama bazende yalnızlık çok koyuyor bana belkide kardeşim olsa beni anlıyan tek insan o olabilirdi..

Allah gani gani rahmet etsin annene, sanada sabirlar versin. tutamadim kendimi senağlama

Canım annenle ilgili yazdıklarını gözyaşları içinde okudum .Çok etkilendim .Ben anne ve babamı 22 yıl önce 9 ay arayla kaybettim .Çok korkunçtu henüz 25 yaşındaydım ve kucağımda 1 aylık kızım vardı .Eşim doğu hizmetindeydi .Annemin öldüğünü bilmiyordum .Doğudan İstanbul' a gidene kadar da bilemedim .Öğrendiğimde nasıl olduğumu ancak sen anlıyabilirsin .Çok kötüydü .Senin yaşadıkların daha da kötü çünkü 12 yaşında minicik bir kızmışsın, neler yaşadığını tahmin etmeye çalışsam da ancak yaşadığın acıyı anlıyabilirim .Ama o yaşta minicik bir yavrunun annesiz kalması ne demek bilemem.Canım ne yaparsak yapalım giden geri gelmiyor .Bazen düşünüyorum da hepimizin eninde sonunda maalesef yaşayacağı bir duygu ölüm duygusu .İnsan yaşayamam desede yaşıyor .Ben anneme birşey olursa kendimi öldüreceğimi sanırdım .Ama insan ölmüyor .Acı külleniyor ama hiç unutulmuyor . Sevgiler canım .

Canım annenle ilgili yazdıklarını gözyaşları içinde okudum .Çok etkilendim .Ben anne ve babamı 22 yıl önce 9 ay arayla kaybettim .Çok korkunçtu henüz 25 yaşındaydım ve kucağımda 1 aylık kızım vardı .Eşim doğu hizmetindeydi .Annemin öldüğünü bilmiyordum .Doğudan İstanbul' a gidene kadar da bilemedim .Öğrendiğimde nasıl olduğumu ancak sen anlıyabilirsin .Çok kötüydü .Senin yaşadıkların daha da kötü çünkü 12 yaşında minicik bir kızmışsın, neler yaşadığını tahmin etmeye çalışsam da ancak yaşadığın acıyı anlıyabilirim .Ama o yaşta minicik bir yavrunun annesiz kalması ne demek bilemem.Canım ne yaparsak yapalım giden geri gelmiyor .Bazen düşünüyorum da hepimizin eninde sonunda maalesef yaşayacağı bir duygu ölüm duygusu .İnsan yaşayamam desede yaşıyor .Ben anneme birşey olursa kendimi öldüreceğimi sanırdım .Ama insan ölmüyor .Acı külleniyor ama hiç unutulmuyor . Sevgiler canım .

seninde başınsağolsun cnm çok üzücü :çok üzgünüm: Allah insana öyle bir sabır ve dayanma gücü vermişki katlanamam dedğimiz herşeye dayanabiliyoruz :Saruboceq: çünki ne olursa olsun acısı ve tatlısıyla hayat devam ediyor .. :teselli:

selam canım izmir buluşmasına bakıyodum çok hoşsun kalbinin güzelliği yüzüne yansımış profiline baktım konuyu orda gördüm okurken çok ağladım başın sağolsun canım bende annemi 4yıl önce kaybettim acısı içimde her an gözümün önünde nur içinde yatsınlar dua etmekten başka bişey gelmez elimizden bi bebeğim olsa onunla hayat bağlanırım biraz olsun inşallah allah büyük sevgiler

selam canım izmir buluşmasına bakıyodum çok hoşsun kalbinin güzelliği yüzüne yansımış profiline baktım konuyu orda gördüm okurken çok ağladım başın sağolsun canım bende annemi 4yıl önce kaybettim acısı içimde her an gözümün önünde nur içinde yatsınlar dua etmekten başka bişey gelmez elimizden bi bebeğim olsa onunla hayat bağlanırım biraz olsun inşallah allah büyük sevgiler

teşekkürler cnm .seninde başınsağolsun dediğin gibi elden gelen bişi değil :KK43: ölüm hepimizin başında yapmamız gereken tek şey dua edip ,sabır istemek..
Allah sanada yakın bir zamanda bebek nasip etsin :Saruboceq:

düşünmek bile istemiyorum annemi kaybetmeyi allahım en gecinden ver o acıyı bana benimde babam kalp hastası ... dedim ya düşünmesi bile insanın içini acıtmaya yetio bende 3 ay önce amcamın kızını geçirdiği kaza sonucu kaybettim ve hala üzülüyorum ölüm çok kötü ve acı verici geride kalanlara allah sağlık versin demekten başka bişi geçmio içimizden

X