Tam 4 yıl bekledikten sonraki hayal kırıklığı 😞

sezosin

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2023
107
44
Yaklasik 4 yildir arkadasca görüştüğüm biri vardı ancak 7 yıllık bir kız arkadaşı olduğunu bildiğim için arkadaşça da olsa görüşmemizin doğru olmadığını söyleyip sürekli iletişimi kesiyordum. Ama bir şekilde tekrar iletişime geçiyordu. Ben de tekrar bu şekilde görüşmenin uygun olmayacağını söyleyip ya engelliyordum ya da sosyal medyadan falan çıkartıyordum. En son tekrar iletişime geçtiğinde kız arkadaşına ayrıldığını söylemişti Biz de o şekilde tam 3 yıl sonra ilk kez buluşup sahilde oturup sohbet ettik. Gayet güzel geçmişti gülüp eğlendik. Ancak ben yine kız arkadaşını stalklayıp ikisinin resimlerini silmediğini gördüm. Ama o silmişti bütün resimleri. Bunu ona sorduğumda 3 aydır hiç görüşmediklerini konuşmadıklarına kızın gururu incinmemesi için onun ayrılmasını beklediğini söyledi. Ben de yine bu şekilde görüşmeyeceğimi söyleyip yine iletişimi kestim. Sonra yaklaşık 9 ay sonra bana bir mesaj atıp silmişti WhatsApp'tan. Ben de merakımdan neden sildiğini sordum. O da yanlışlıkla olduğunu söyledi ve pek iyi olmadığını söyledi kusura bakma rahatsız ettiysem dedi. Ben de tabii neden iyi olmadığını sordum. Meğersem 16 yıllık köpeği ölmüş yaklaşık 3 hafta önce o nedenle kötü haldeymiş. Tabii daha sonra biz yine konuşmaya başladık beni tekrar ınstagram'dan ekledi Ben durumundan dolayı ona destek olmak için konuşmamı sürdürdüm. Sonra kız arkadaşıyla artık takipleşmediklerini gördüm. Kız da resimleri silmiş tamamen ayrıldıklarına emin olduktan sonra iletişime devam ettim. Sonra 4 yıl sonra ikinci kez buluştuk. Ve istemesen de ne yazık ki cinsellik yaşadık. Ancak ben cinsellikten hiç zevk alamadım. Biraz hayal kırıklığı oldu bu durum bende. Bunu söylemem çok doğru değil hoş da değil biliyorum ama cinsel organı çok küçüktü. Yani 1.93 boya göre bayağı bir küçüktü😞. Yani bu durumu tabii çaktırmadım ona. Bir de sanırım cinsellik aşamasınin başında daha erekte oldu 😞 gece bana sarılarak uyudu. İşe giderken de gayet alnımdan öperek gitti. Ancak sonrasında ben çok iletişim kurmak istemedim sanırım hayal kırıklığımdan dolayı. Onun da zaten çok böyle iletişim şekli yoktu arama gibi iki günde bir mesaj yazıyordu yine o şekilde devam etti. En son dün güzeller güzeli uykusunu almış mi diye bir mesaj attı öyle birkaç cümle ile mesajlaştık onun dışında ikimizde de görüşme talebi olmadı. Ve ben bu şekilde iletişimden çok rahatsız oluyorum. Engellesem mi diye de düşünüyorum yine ama psikolojik rahatsızlığı da olduğu için şu anda köpeği öldüğünden dolayı çok üstüne de gitmek istemiyorum. Ne yapacağım bilemedim iki arada bir deredeyim ama iletişim bir şekilde devam etmezse ve görüşme talebi de olmazsa engellemeli miyim 😞

Son düzenleme:
Zaman kavramı size farklı mı işliyor, yazık değil mi geçen yıllara? Bir ayrıldı bir barıştı, bir sildi bir ekledi... Kaç kez umutlanıp kaç kez hayal kırıklığı yaşamışsınız. Resmen oturup adamın kız arkadaşıyla ilişkisini bitirmesini beklemişsiniz hemde 4 sene. Afedersiniz erkek mi kalmadı, nasıl içinize siniyor böyleleri?

Evren size bir sürü işaret gönderiyor bırak şunu da yoluna bak diye. Bir 4 seneniz daha var mı boşa harcayacak?

Pis biri oldugunu dusunmuyorum.Soyle olabikir kiz arkadasindan once bana asikti o zamanlar bana ulasmadi ulasinca da kizla bir seyler yasadigi icin kizi yuzustu birakamadi.Bir de kiz da onun bu cinselligini bu sekilde kabullenmisse belki baskasinin boyle kabullenemeyecegini dusundu.Bana hic o konustugumuz zaman aralarda cinsel yaklasim soylemi olmadi hatta ilk 2 yil aralardaki konusmalarda hep sizli bizli konustuk seviyeli.Hic bir yanlis kelimesini hareketini de gormedim.Kiz arkadasini inkar edip yalan da soylebilirdi kandirabilirdi de beni.Ama duygularinin cinsel odakli olmadigina emindim
7 yıllık çalkantılı, bi yere gitmeyen ilişkisine karşı alternatif olmuşsunuz sadece. Bu kadar romantize etmeye gerek yok, pipisi küçük diye soğuyabilmişsiniz sonuçta. 4 sene "edebinizle" bekleyip ne ara vücudunuzu tanıdınız da istediğiniz şeyin küçük pipi olmadığına karar verdiniz orası da ayrı garip.

Bence ilgili davransaydi bile olmazdı bu iş. Şimdi kabullensen bile ilişkinin bir yerinde patlar. Çok acımasızca gelebilir ama gerçek bu. Vicdan yapma yani. Ha her şey normaldir, zaman geçer bir sağlık sorunu yaşar bir daha cinsellik söz konusu olmaz, sineye çekersin ama bu şekilde değil.
Yıllarca bi yandan ilişkisini sürdürüp bi yandan da konu sahibini el altında tutmuş, ne vicdanı böyle adama zaten.

Yani kuzu suc sende. Adam kendini belli edip durmus. Sen yine de "olmaz,olmaz" diye devam ettirmissin. Iliski icinde olup sana asılanları bloklayacaksin
Arkadas edebiyle beklemiş ama. Olmaz derken de, ayrıl gel demiş, yani edebimle ayririm demek istemiş. Adamın sevgilisiyle olan fotolarını vs edebiyle tartışmaya açmış. Her şey ama her şey edep çerçevesinde olurken, birden bire bir gün bamya görünmüş, hemde en edepsiz şekilde! O bamya gorunmeyecekti! Ah bamya var ya, gitti dört sene!

Arkadas edebiyle beklemiş ama. Olmaz derken de, ayrıl gel demiş, yani edebimle ayririm demek istemiş. Adamın sevgilisiyle olan fotolarını vs edebiyle tartışmaya açmış. Her şey ama her şey edep çerçevesinde olurken, birden bire bir gün bamya görünmüş, hemde en edepsiz şekilde! O bamya gorunmeyecekti! Ah bamya var ya, gitti dört sene!
Evet🙁

Neden engellemek istediğinizi anlamadım. İlişki düşünmüyorsanız bir daha sizinle iletişim kurduğunda açıkça düşünmediğinizi söylersiniz. Sizi rahatsız eden biri değilse engellemek tuhaf geliyor bana.
Yani bana karsi kotu bir davranışı tavri olmadi hic bu zamana kadar.Sadece su an icin ilgi kisminda sıkıntı var.Benim de icimden gelmiyor yazmak ya da konuşmak.Keske daha farkli olsaydı bu durum diyorum Doğru soyluyorsunuz engellemek tuhaf olur Sadece ilgisinin cok az oldugunu soyleyip iletişimi o şekilde kesebilirim

Seninle cinsellik icin konusmus olabilir. Cunku suan ilgisiz davraniyor ve ikinci bulusma cok erken bence hatta ilk bulusma oluyor uzun zaman sonra buluşmuşsunuz.

Yaklasik 4 yildir arkadasca görüştüğüm biri vardı ancak 7 yıllık bir kız arkadaşı olduğunu bildiğim için arkadaşça da olsa görüşmemizin doğru olmadığını söyleyip sürekli iletişimi kesiyordum. Ama bir şekilde tekrar iletişime geçiyordu. Ben de tekrar bu şekilde görüşmenin uygun olmayacağını söyleyip ya engelliyordum ya da sosyal medyadan falan çıkartıyordum. En son tekrar iletişime geçtiğinde kız arkadaşına ayrıldığını söylemişti Biz de o şekilde tam 3 yıl sonra ilk kez buluşup sahilde oturup sohbet ettik. Gayet güzel geçmişti gülüp eğlendik. Ancak ben yine kız arkadaşını stalklayıp ikisinin resimlerini silmediğini gördüm. Ama o silmişti bütün resimleri. Bunu ona sorduğumda 3 aydır hiç görüşmediklerini konuşmadıklarına kızın gururu incinmemesi için onun ayrılmasını beklediğini söyledi. Ben de yine bu şekilde görüşmeyeceğimi söyleyip yine iletişimi kestim. Sonra yaklaşık 9 ay sonra bana bir mesaj atıp silmişti WhatsApp'tan. Ben de merakımdan neden sildiğini sordum. O da yanlışlıkla olduğunu söyledi ve pek iyi olmadığını söyledi kusura bakma rahatsız ettiysem dedi. Ben de tabii neden iyi olmadığını sordum. Meğersem 16 yıllık köpeği ölmüş yaklaşık 3 hafta önce o nedenle kötü haldeymiş. Tabii daha sonra biz yine konuşmaya başladık beni tekrar ınstagram'dan ekledi Ben durumundan dolayı ona destek olmak için konuşmamı sürdürdüm. Sonra kız arkadaşıyla artık takipleşmediklerini gördüm. Kız da resimleri silmiş tamamen ayrıldıklarına emin olduktan sonra iletişime devam ettim. Sonra 4 yıl sonra ikinci kez buluştuk. Ve istemesen de ne yazık ki cinsellik yaşadık. Ancak ben cinsellikten hiç zevk alamadım. Biraz hayal kırıklığı oldu bu durum bende. Bunu söylemem çok doğru değil hoş da değil biliyorum ama cinsel organı çok küçüktü. Yani 1.93 boya göre bayağı bir küçüktü😞. Yani bu durumu tabii çaktırmadım ona. Bir de sanırım cinsellik aşamasınin başında daha erekte oldu 😞 gece bana sarılarak uyudu. İşe giderken de gayet alnımdan öperek gitti. Ancak sonrasında ben çok iletişim kurmak istemedim sanırım hayal kırıklığımdan dolayı. Onun da zaten çok böyle iletişim şekli yoktu arama gibi iki günde bir mesaj yazıyordu yine o şekilde devam etti. En son dün güzeller güzeli uykusunu almış mi diye bir mesaj attı öyle birkaç cümle ile mesajlaştık onun dışında ikimizde de görüşme talebi olmadı. Ve ben bu şekilde iletişimden çok rahatsız oluyorum. Engellesem mi diye de düşünüyorum yine ama psikolojik rahatsızlığı da olduğu için şu anda köpeği öldüğünden dolayı çok üstüne de gitmek istemiyorum. Ne yapacağım bilemedim iki arada bir deredeyim ama iletişim bir şekilde devam etmezse ve görüşme talebi de olmazsa engellemeli miyim 😞
Kankaliktan sevişmeye geçiş hızı gözlerimi yasartti.Belli ki bir niyet hep varmış uygun ortam bekliyormuş.İkinuzde hiç masum değilsiniz.Tabi ki kendinizi kandırmaya devam edebilirsiniz,bizce mahsuru yok ........Adamla kurulan bol coşkulu gece hayalleri, kuş uçmaz kervan geçmez yere dönmüş 🤣🤣🤣🤣

Yani bana karsi kotu bir davranışı tavri olmadi hic bu zamana kadar.Sadece su an icin ilgi kisminda sıkıntı var.Benim de icimden gelmiyor yazmak ya da konuşmak.Keske daha farkli olsaydı bu durum diyorum Doğru soyluyorsunuz engellemek tuhaf olur Sadece ilgisinin cok az oldugunu soyleyip iletişimi o şekilde kesebilirim
Yahu adamın umrunda değilsiniz ki, engelleseniz bile karşı tarafta bir karşılığı olmayacak. Sanki karşınızda ölüp biten biri varmış gibi bir tavra gerek yok. Adam sevgilisi varken sizinle iletişime geçmeye çalışarak ne kadar önem verdiğini göstermiş zaten.

190 boya 1 parmak cukubik, hic oldu mu Allasen diyemedin mi? Hayir insan ayakta mi oturuyor mu onu da anlamaz, off ne zor hayati var cocugun dusunsene aslan gibisin ama kukrediginde miyav diye ses cikiyor. Amann ya

puhahahahah.. çakal gibi senelerce pusuda beklemişsiniz ve hayat size en güzel cevabı vermiş 😂😂😂😂 çok güldüm.. çok iyi geldi tşk. 🙃
Yoo aslinda ben onu beklemedim o sirada aşık oldugum biri bile oldu.Hic bir zaman da ben ilk olarak onunla iletisim kurmadim kafasini karistiracak hic bir adimim da olmadi o konuda da cok rahatim.Hayatimda da hic bir zaman kiz arkadasi olani birakin hic bir erkege ilk adim atmadim kendisi iletisimi surdurmek istese de hep engelledim.Bu arada kizla ne zaman ayrildiklarini bile bilmiyorum en son 9ay oncesi iletisim kurmustuk.Keske hayat her zaman bu sekilde hepimize esprili yaklasabilse guzel olurdu evet 🫶🏼

X