Tampon sonrasi nefes

nerminis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
75
28
Bir tarafim kapali diye ameliyat oldum. Su an 7. Gun. Tamponum yok iki gundur. Su an o dedigim taraf tamamen abartisiz tamamen kapali. Yurursem agzimi acmam gerekiyor hafif. Diger tarafta sorun yoktu pek ve ayni oncesiyle. Doktor yaralarin var ondan dedi ama obur tarafta yok mu yara. Nazal yikama, nemlendirici krem yapiyorum duzenli ve durum bu. Cok uzuluyorum. Boyle bi sey yasayan oldu mu? Instada falan artik yalan mi bilmiyorum da tampon cikiyor aaa nefes almak bu muymus diye aglayan bile gordum. Ben neden tamamen kapandim. 3 gun sonra gorecek doktor ama onden deneyimi olan varsa ogrenmek istedim. Tesekkur ederim simdiden.

Bende geç nefes aldım mesela kardeşim 2 hafta önce oldu ameliyat nasıl desem sağ yada sol hangi tarafda sıkıntı varsa sorun varsa biraz eğrilik bile olsa o tarafla bı tık daha düzeltmek için fazla ugrasildigi için o taraf daha sis olabiliyor bende tampondan baya sonra nefes aldım çünkü içi hem yara hem sis ödem bunlar bir etken geç koku tat aldım ama kardeşim daha erken şuanda benden daha iyi mesela kişiden kişiye çok farklılık olusuyor

Bende geç nefes aldım mesela kardeşim 2 hafta önce oldu ameliyat nasıl desem sağ yada sol hangi tarafda sıkıntı varsa sorun varsa biraz eğrilik bile olsa o tarafla bı tık daha düzeltmek için fazla ugrasildigi için o taraf daha sis olabiliyor bende tampondan baya sonra nefes aldım çünkü içi hem yara hem sis ödem bunlar bir etken geç koku tat aldım ama kardeşim daha erken şuanda benden daha iyi mesela kişiden kişiye çok farklılık olusuyor
Evet doktorum da boyle konustu. Tesekkur ederim hasta deneyimini duymak ekstra iyi geldi

X