tanışmak için ilk adımı attım, hata mı yaptım?

Yav ne hatası bak keyfine,sev sevil mis gibi
Sen de diyorsun olsa da olur olmasa da olur
Önemli olan kendini kullandırmaman ve ezdirmemen yaşın küçük henüz bak keyfine..
Arkadaşların neden hata yaptın diyorlar?Sen çocuğa köle filan mı oldun?

Her detayi anlatirsan herkesi soz sahibi edersin..

hayır köle falan olmadım, aksine ben ne dersem o "tamam" diyor. dün mesaj atmadı bana, baya başı ağrıyormuş. arkadaşım söylenmeye başladı. "bi mesaj atmaktan aciz. bence seninle oynuyor. yavaş yavaş unutmaya bak" dedi...

şuna bak ya. sevgilim bana mesaj atmıyorsa o beni ilgilendirir sadece...

O arkadaşa haddini bildir o halde
Nerde konuşacağını nerde susacağını bilsin..

söylerim bir daha özelime karışma diye. cidden kafamı çok karıştırıyorlar.
Ne yardan ol ne de serden
Tabi ki bir fikirleri veya bildikleri gerçekler varsa söylesinler sadece aşırı yorumlar yapmasınlar
Herkesten akıl alabilirsin ama kendi aklını kullanırsın
Arkadaşlarının sakince yorumları sana da fikir olur,yıkıcı olmamak kaydıyla

tabi bazen yardımları dokunuyor sağolsunlar, ama çok fazla karışmamaları gerek bu benim özelim sonuçta. benim de arkadaşlarımın sevgilileri var, ben onlara gidip "o sana mesaj atmıyor, seni sevmiyor" demiyorum. diyemem de zaten bu onun özeli sonuçta.

Tabi ki öyle yorumlar yapmamalısın haklısın uyarmakta fayda var fakat sakince ve kırmadan..

İlk hafta gayet normal böyle olması bizimde bir haftalık bir ilişkimiz var ama baya ilerledik hatta bugün ilk tartışmamızı da yaptık :)) kimin ne dediğini takma canım umarım herşey güzel olur senin için

inşAllah, her şeyi zaman gösterecek zaten eğer sevgili olarak devam edemezsekte dünyanın sonu değil

net sevmiyor. sende bunu yasadıktan sonra göreceksin seven erkek gelir. o bu kız bana bakıyor bakayım bakıyormu . işgisi bende olsun egom tatmin olsun diye bakıyor kıvvatli ihtimal . tabısalı bir hafta olmus hani nerede acılma.

onun yapısı böyle, utangaç. ben ona "benimle ciddi düşünüyor musun?" dedim. o da "seninle ciddi düşünmesem seninle konuşmak istemezdim. senin kalbini kırmaya hakkım yok. kimse benim hayatıma burnunu sokmasın" dedi. "sevmiyor" demek için çok erken olduğunu düşünüyorum. her şeyi zaman gösterecek

Sana tavsiyem kimsenin etkisinde kalıp yaşayabileceğin şeyleri mahvetme. İnsanlar konuşur konuşur durur. Ama ayrılsan üzülsen kimsenin umrunda dahi olmaz. Bende bazı şeylerin etkisinde kalıp sevdiğim adamı kırdım ama hep bizi toparlayan o oldu. Yapma, akışına bırak. Olmazsa da olmaz ama buna sebep sen olma. Sakince tanı. Birde şu var ciddilik lafını pek kullanma. Yanlış anlayabilir şimdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…