Tanıştığım adam ve beni denemesi...

Bence adam sen bakiresin diye masaj yapmak ıcın cagırdı, bakire olmasan sevismek ıcın cagırırdı cunku

Adamı nasıl dövmeyi planlıyordunuz? Ya size saldırsa tecavüz, şiddet vs. gibi daha kötüsü olabilirdi de. Böyle bi düşünceniz varsa yüz yüze ertesi gün konuşur sorardınız aklınızdakileri. Ayrıca cinsellik istemeyebilirsin elbette hakkın var buna lakin ilk buluşmada bundan bahsetmek ne kadar doğru onu da bilemedim Zaten ilk zamandan beraber olmak isteyenden uzak durursunuz bunu hemen belli eder. Son olarak kuaföre patlamışsınız belki kadının haberi bile yok hiçbir şeyden her tanıştıran kötü her arayan saldırgan değil ki. Biraz sanırım çevrenize korkuyla yaklaşıyorsunuz bunu da normal buluyorum günümüzde fakat aşırıya kaçarsanız o negatif düşünce sizi er geç bulur fazla korku endişe ile yaklaşmayın böyle bir şeyle karşılaşsanız bile mesafenizi koyun bitsin kavga etmek dövmek nedir :) Allah korusun siz zarar görürsünüz.

Yalnız ben burda okuduklarımı yaşadım 11 sene önce
Benim kuaför arkadaşım var.
2 kız kardeş dükkanları benim evin alt sokağı.surekli gidip geliyorum.
Yan dükkanında da başka esnaf tanıyorum ama merhaba şunu alabilir miyim diyorum alıp cikiyorum.
Birgün arkadaşım sen yan esnafla çok yakışıyorsun,yıllardır tanırız o abi çok iyidir falan beni ikna ettiler
Numaramı verdiler o esnafa ve akşam o beni aradı.
Yarın şurada kahve içelim dedik.
Hâlâ arada gider orada kahve içeriz eşimle
O esnaf eşim oldu benim

Böyle adamlar heryerde engelle gitsin bakirelik herkese söylenmez öyle kuaförü bilemiyorum kadın para alsa bile aldım der mi hiç kuaforede gitmezsin olur biter çokta takılma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…