Tanıştığım adam ve beni denemesi...

kız nasıl linçlenmiş kapatmış üyeliği :) Belki okur diye yazıyorum; hiç hesap sormamak en iyisi. İyi olur Allah'tan kötü olur kuldan derler ya aynen öyle olmuş. Kuaför kadından bilmiş bazı şeyleri. Günahını almayalım ama bü ülkede her şey olabiliyor.

Merhaba hanımlar işin içinden çıkamıyorum akla ihtiyacım var. Ne yapayım?
Benim devamlı gittiğim bir kuaför var. Başka bir semtte ana kız işletiyorlar. Fiyatları da gayet makul olduğundan 2-3 haftada bir giderim. Gide gele kaynaştık, annem de o kuaföre gitmeye başladı. Sonradan kadın beni bir tanıdığıyla tanıştırmak istedi. O mahallenin esnafıymış, çok iyi bir adammış herkesin yardımına koşarmış vs. Hatta birbirimizi görelim diye 1-2 kez dükkana çağırdı. Neyse en sonunda kabul ettim adamla görüşmeye başladım. 1 kez buluştuk. . Ben ona ilk buluşmadan açıkça bakire olduğumu evlenmeden cinsellik düşünmediğimi söyledim. (Aramızda yaş farkı var, kazık kadar adam. Beklentiye girmesin.) Problem olmadığını, öyle bir arayışta olmadığını söyledi.
Geleyim sadede. Adam bir gün mesajlaşırken yorgun olduğun söyledi. Konu otele gitmeye geldi. Otele gidecekmişiz, ona masaj yapacakmışım. Bunu okuyunca delirdim. Beni deniyor muydu yoksa sahi mi söylüyordu? Mesajlaşırken olur, peki dedim. Amacım adamla buluşunca otel kapısına gidecektim ve orada adamı eşşek sudan gelene kadar dövecektim. ', al sana mutlu sonra biten masaj, al sana rahatlama'' diye dayak atacaktım. Ama mesajlaşırken kendimi tutamadım birbirimze girdik. Ona ne kadar kötü biri olduğunu söyleyip engelledim.
Arkadaşlar ben bu durumu anlayamadım. Bu adam beni mi denedi? Hayır düzgün efendi de bir adaman benziyordu. Kuaför kadına para mı vermişti? Yoksa nasıl cesaret etsin otele çağırmaya? Aralarında bir pazarlık mı var? Şeytan diyor git kuaför dükkanına kadından hesap sor.
Sizce bu olanları unutup yoluma devam mı etmeliyim yoksa adamı arayıp açık açık sormalı mıyım? (para mı aldın diye)Teşekkür ederim.
İlk kez buluştuğunuz adama siz zarınızdan neden bahsedersiniz ki? Adama anlam verdim ama size veremedim ben . Adam olta atmış belki de ilk oturuşta bekaretini dile getiren birinin bundan kurtulmak istediğini düşündü :) Ayrıca para falan ne alaka ? Adamı dövmek ne? Uymuyorsa istemezsiniz olur biter, pireyi deve yapıyorsunuz.

Belki adam ben bakireyim sadece anal ya da oral yaparım demek istediğinizi zannetti. 🙄

Okurken aklima bu geldi benim de. İlk buluşmaya aklinda cinsellikle giden, ilk kez gordugu bir adamin karşisinda cinsel organi hakkinda konuşan bir kadin... 🙄
Cok farkli dusuncelere acik.
Ayrica sapik olmayan duzgun bir adam bile olsa daha ilk gorusmeden olaya "ben bakireyim" şeklinde giren biriyle ne kadar süre muhatap olmaya devam edebilir bilmiyorum. 😁

Bu arada konu sahibinin adami altinda sürüklediği dövmeli vurmali mesajlarina gülerken kahve bogazimda kaliyordu. 😂

Konu sahibi arkadaşımız bildiğimiz saf bir kız..uyanık geçinip saf olanlardan hani!! Kuaförün kendisini denemek için adama para vereceğini düşünüyor (deneyecek de ne olacak ..bu kız çok namusluymuş aferin..Arap şeyhi oğluma alayım mı diyecek?!) Hiç aklına gelmiyor adamın kuaföre "tanıştırma ve övme hizmeti " için para ödediğini..şimdide verdiği paranın karşılığını beklediğini

İlk kez sizin karsiniza cikmiyor böyle niyeti salt cinsellik olan tipler. Gidecektim kafa göz dalacaktim komik olmuş. 😂 Hele sonraki mesajlarda hâlâ bunu belirtmeniz. Gerzek çikti bu deyip geçiniz yahu yaygara koparacak bir şey yok.

Benim devamlı gittiğim bir kuaför var. Başka bir semtte ana kız işletiyorlar. Fiyatları da gayet makul olduğundan 2-3 haftada bir giderim. Gide gele kaynaştık, annem de o kuaföre gitmeye başladı. Sonradan kadın beni bir tanıdığıyla tanıştırmak istedi. O mahallenin esnafıymış, çok iyi bir adammış herkesin yardımına koşarmış vs. Hatta birbirimizi görelim diye 1-2 kez dükkana çağırdı. Neyse en sonunda kabul ettim adamla görüşmeye başladım. 1 kez buluştuk. . Ben ona ilk buluşmadan açıkça bakire olduğumu evlenmeden cinsellik düşünmediğimi söyledim. (Aramızda yaş farkı var, kazık kadar adam. Beklentiye girmesin.) Problem olmadığını, öyle bir arayışta olmadığını söyledi.
Geleyim sadede. Adam bir gün mesajlaşırken yorgun olduğun söyledi. Konu otele gitmeye geldi. Otele gidecekmişiz, ona masaj yapacakmışım. Bunu okuyunca delirdim. Beni deniyor muydu yoksa sahi mi söylüyordu? Mesajlaşırken olur, peki dedim. Amacım adamla buluşunca otel kapısına gidecektim ve orada adamı eşşek sudan gelene kadar dövecektim. ', al sana mutlu sonra biten masaj, al sana rahatlama'' diye dayak atacaktım. Ama mesajlaşırken kendimi tutamadım birbirimze girdik. Ona ne kadar kötü biri olduğunu söyleyip engelledim.
Arkadaşlar ben bu durumu anlayamadım. Bu adam beni mi denedi? Hayır düzgün efendi de bir adaman benziyordu. Kuaför kadına para mı vermişti? Yoksa nasıl cesaret etsin otele çağırmaya? Aralarında bir pazarlık mı var? Şeytan diyor git kuaför dükkanına kadından hesap sor.
Sizce bu olanları unutup yoluma devam mı etmeliyim yoksa adamı arayıp açık açık sormalı mıyım? (para mı aldın diye)Teşekkür ederim.
Kuafor kadınlaılgıdı ne kadın sadece yakıştırmış .Adam edepsız.Hem sızın bakirelıgınızı soylemenız ne alaka .Çok saçma her sey .Uzgunum

İlk buluşmadan nasıl konuyu cinselliğe getirip ben bakireyim diyebiliyorsunuz ya vallaha helal olsun.
Ben hayatta konuşamam tanımadığım adamla böyle şeyleri.

Adam senden kurtulmuş. Otele gel masaj yap diyen adamın niyeti iyi değildir, senin de zihniyetin iyi değil. İyi anlaşırdınız aslında.

Toy musun, cahil misin, psikokojik problemlerin mi var bilemedim. Erkeklerin tamamına yakını bu evrelerde konuyu bir şekilde ucundan kıyısından cinselliğe getirir ama senin bu kadırgalı tarafın pek bir tuhaf. Direk ben bakireyim demen ise tam bir fiyasko. Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmüşsün.

', al sana mutlu sonra biten masaj, al sana rahatlama'' diye dayak atacaktım

Bu kısmı okurken benim de aklıma Hababam Sınıfındaki Perran Kutman'ın "al sana vezir parmağı, al sana dilber dudağı" repliği geldi hatta onun sesiyle okudum :KK70: video yüklemeyi bilseydim o sahneyi yüklerdim çünkü çok benziyor.

Konu sahibi size tavsiyem:
Adam ile tekrar muhatap olmayın
adamı bir yerlere çağırıp dövmeye kalkışmayın ters tepebilir
Unutun gitsin bence, belki kuaförünüzü değiştirebilirsiniz eğer şüpheleniyorsanız.

images.jpeg.jpg

Bence adam biraz daha ilişkiyi derinde yaşamak istemiş 😂 ama yanlış ifade etmiş kendini . Sonuçta ciddi düşünülen bir ilişkide ucundan kıyısından azıcık cinsellik konuşulur. Bizim zamanımızda seni sabahlara kadar sarıp sarmalayacağım olan şey , amcada masaja dönmüş 😂
Deli tarafıma gelirse döverim demişsiniz ya , siz hiç deli adamla karşılaşmamışsınız . Hep sizi alttan almışlar . 13 yaşında kızlar erkeklerden daha iri olur . Buna rağmen benim en küçük dediğim , en öne oturttuğum oğlum bile sınıfın en iri kızını dövebilmişti . Dövüş ustası değilseniz o iş zor . Ben şöyleyim ben böyleyim deyip kendinizi gaza getirmeyin . O adamdan ve kuaförden daha çok zarar verirsiniz kendinize .

X