Taşındım , kayınvalidemin bi üst mahallesindeyim,her şey tuhaflaştı ;(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşim 1 yıl idare et demiş. Bence sabret.

Gerçekten bana bunları yazıyor ya , neymiş bana çok değer veriyormuş
Konularınızı bilmiyorum ama bi ara yine sanırım konularınıza (içerigini hatırlamasam da) denk gelmiştim; onu da "yavrumlu" bu screen shotlarınızdan hatırlıyorum.

Burdaki üyeler size bu kadar tepki gösteriyorsa vardır bir bildikleri diye düşünüyorum açıkçası. Çok geç kalmadan şapkanızı önünüze koyup derinlemesine gözden geçirin hayatınızı. Ilişkiniz hakkında farkındalık sahibi olmadığınız, başkalarinın yazdigi bir takim mesajlardan etkilenerek baskalarinin beyniyle hareket ettiginiz o kadar belli oluyor ki. Bunun için ekran kaydı mesajlarınıza bakmak yeterli oluyor gercekten. Bence siz akıl tutulması yaşıyorsunuz manipüle edilmeye ve kandırılmaya da çok müsait bir yapınız var. Başkalarının aklıyla hareket etmek yerine bir an önce silkelenip kendi aklınızi başınıza devşirmeniz gerekiyor. Yoksa kedinin kuyruğunu kovaladığı gibi bir kısır döngü içersinde yaşayacaksınız gibi görünüyor.

Al dedi git dedi ne yaparsan yap dedi Bu nasıl konu anlatımı,kvdeyle basladı dusakabinle bitti

Zorunlunun maası yokki beni cıldırtmak mi istiyosunuz mdnznznx borclarının maası var zorunlunun

tatildeyim otel odasındaki klozetin kapağı kırıkmış odayı değiştirecektim o sırada burayı okudum sonra dedim ki amaan zorunlumun klozeti bile yok idare et 3-5 gün .
zorunlunun konularının bende yarattığı etki bu artık
vere vere bizde akıl kalmayacak. Ben artık hayal ürünü olduğunu düşünüyorum ya da bizimle d*ş*k geçiyor . bu aymazlıkta birinin atanıp memur olması çok ilginç çünkü hadi bi mucize oldu atandı memurluk yapabilmesi çok daha ilginç iş yerindeki konularını da biliyoruz az çok çünkü

İlgimi çeken ve üzüldüğüm tek nokta kediler. Koca buldun işte zorunlu boşver gerisiniiii

şansımı barzodan yana kullanıyorum

Bence sen ilgiye aç bir kadınsın. Bu konuna yorumlar azalmlş, hemen yeni bir konu açmışsın. Ve insanlar da gerçekten sana yorum yazıyor.
Bence sen bura çizdiğin çaresiz, sıkılmış profilin aksine hayatta istediği herşeyi yapabilecek potansiyelde bir kadınsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…