Taşınma,ev sahibi olma aileler. Kimin dedigi oldu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Safsarisin

Oğlum herşeyim 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
11.201
14.563
Arkadaslar nişanlıyken ev satın alacaktık ailem cok sorunlar cikartmaya başlayınca,daha erken tarihte evlenip 0 dubleks bir eve kiraya çıktık
Simdi ev sahibi kirayi arttırıyor ve bizi sıkıştırıyor

Ben zaten bu evde oturmak istemiyordum dubleks zor diye sehre uzak 2 mizin ailesine de uzak ailelere uzak olmak icin tercih etmistik burayı.

Simdi esim ben ev satın alacağım dedi internetten ev bakıp duruyor gecen gun arkadasima gittim ,o esnada gitmis ev gezmis, ve benim aileme yakın muhitten daire bakmış
Benim derdim aslinda o da degil ama igrenc bir semt orasi sehire biraz daha yakin ama uzak eve yemek siparisi bile getirmiyorlar yani düşünün. ama hep tarla bahce ağaç fırtınalı kis günlerinin geçtiği in cin top atan bir yer

Ben merkezi yerden mahalle bile olsa oyle yerden istiyorum cunku ailem bu bahsettiğim yere tasinmadan evel.uzun seneler sehir icerisinde oturduk.bugunde az kalsin tartiscaktik eşim yapıcı ol sen zaten rest cekiyorsun ne diyimki askim yaaa dedi

Ben seni orada oturtmam dedi bende ne guzel orda hersey elimizin altinda olcak deyince o zaman da eline batar iste dedi.

Tamamen kiskancliktan ben çarşıda gezcem rahatca kuafore oraya buraya gidicem diye istemiyor ama onun dedigi yere oturmam psikolojim alt ust olur resmen emekli yeri ya off

Nasil ikna edebilirim napmam lazim ben kirada oturmaya da raziyim ama alacam ev diyor illa hic gozumde yok boyle seyler cok üzgünüm :KK43: :KK43: :KK43:

Ev sahibine gıcık oldu burda oturmayız 1 sene daha annesine benim aileme hastaneye carsiya gitmemiz surekli dert yoruluyor sehre in cik o da hakli bende istemiyorum ama benim ailemin oturduğu yer burdan da beter evler yeni 0 daireler revacta fiyatlarida uygun talibide cok ama asla çarşı olamaz çarşıdaki eski ev yine tercihimdir :KK43:

Zaten cok fazla sorun yasadik bayramda vs kavgasiz halletmem lazim

Ulaşım araçları var artık, çarşı pazar istediğinizde binin gidin ne olacak ki? Hayır ne güzel kendi annesine değil sizin tarafa yakın yerlere bakıyormuş, anlamadım çarşı alt tarafı bu kadar önemli mi çarşıya yakın oturmak?

Bir de kusura bakmayın, çok negatif birisiniz gibi görünüyor buradan. Her şeyin olumsuz yanını görüyorsunuz yorumlarınızdan ve konularınızdan benim bile modum düşüyor kocanıza bol sabır diliyorum

Ulaşım araçları var artık, çarşı pazar istediğinizde binin gidin ne olacak ki? Hayır ne güzel kendi annesine değil sizin tarafa yakın yerlere bakıyormuş, anlamadım çarşı alt tarafı bu kadar önemli mi çarşıya yakın oturmak?

Bir de kusura bakmayın, çok negatif birisiniz gibi görünüyor buradan. Her şeyin olumsuz yanını görüyorsunuz yorumlarınızdan ve konularınızdan benim bile modum düşüyor kocanıza bol sabır diliyorum
Sizin gecen gün yazdıklarınızı unutmadım, sizi sikayette etmedim zaten
Benim size cevap verebilcek durumda olmadığım bir anda yani cezaliyken, kötü bir yorum yazmışsınız.
Sizin konularinizi da biliyorum
Onun icin polemige girmeyeceğim. Tesekkur ederim suanki yorumunuz içinde iyi geceler.
Bir daha konularimi hic okumassiniz modunuzda düşmez böylece.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X