tavsiyeye ihtiyacim var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha detayli anlatmayacagim durumu buradaki kimsenin anlayabilecegini sanmiyorum. Bu durum benim yasadigim yerde gayet normal. Kendi ulkemde yasamiyorum. Benim de ailem gelse bir iki ay kalmak durumunda. Icimi dokmek istedim sadece. Baska cevap yazmayi dusunmuyorum. Tesekkurler.
Arkadaşım seni anlamam adına yazıyorum ..şimdi senin dediğini bizim ev için düşünsem kafayı yerim çünkü 70 mtre ev biz zor sığoyoruz 4 ay bi yabancıyla aynı evde olmaz olamaz yani..Ama sizin şartlarınız nasıl bilemeyiz ki keşke onları da belirtseydiniz..Atıyorum 500 mtre olur dupleks olur ayrı mutfağı banyosu olur..hee tamam o zaman dediğim gibi kiraya bile ver..Yani ortam şartlar evin konumu gelen insanın akrabağlık yakınlığı vs herşeyi etkiliyor yani

Arkadaşım seni anlamam adına yazıyorum ..şimdi senin dediğini bizim ev için düşünsem kafayı yerim çünkü 70 mtre ev biz zor sığoyoruz 4 ay bi yabancıyla aynı evde olmaz olamaz yani..Ama sizin şartlarınız nasıl bilemeyiz ki keşke onları da belirtseydiniz..Atıyorum 500 mtre olur dupleks olur ayrı mutfağı banyosu olur..hee tamam o zaman dediğim gibi kiraya bile ver..Yani ortam şartlar evin konumu gelen insanın akrabağlık yakınlığı vs herşeyi etkiliyor yani
Boşuna uğraşmayın bacım bırak ev durumunu yaşadığı ülkeyi bile söylemiyor konu sahibi...genel olarak hiçbir soruya cevap vermiyor çünkü anlama kapasitemiz yokmuş :işsiz:

Toptan cevap vereyim de konu kapansin. Yurtdisinda dunyanin oteki ucunda yasayan insanlariz. Turkiye'den buraya ucmak 23 saat. Avrupa'da falan degiliz. Konu basligi altinda demediginizi birakmadiginiz icin her yazilana tek tek cevap verecek halim yok. Oturup buraya bulundugum cevrenin kulturunu sayfalarca anlatacak halim de yok. Anlayisli olup cevap yazanlara tesekkurler.
Konu nerede? Konuyu silip toplu cevap yazmak diye bir şey yok forumda. Cevap vermeye bu kadar üşeniyosanız konu açmayın o zaman.

siz modern kafanızla ttaaa uçakla 23 saatlik olan yerde kuzen arkadas her odada biri ile kalmaya devam edin bize ne soruyorsunuz o zaman

Dalga geçiyorlar resmen yaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X