tavsiyeye ihtiyacim var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım seni anlamam adına yazıyorum ..şimdi senin dediğini bizim ev için düşünsem kafayı yerim çünkü 70 mtre ev biz zor sığoyoruz 4 ay bi yabancıyla aynı evde olmaz olamaz yani..Ama sizin şartlarınız nasıl bilemeyiz ki keşke onları da belirtseydiniz..Atıyorum 500 mtre olur dupleks olur ayrı mutfağı banyosu olur..hee tamam o zaman dediğim gibi kiraya bile ver..Yani ortam şartlar evin konumu gelen insanın akrabağlık yakınlığı vs herşeyi etkiliyor yani

Konuyu okurken çocuğun densiz ve komik olmayan şakalar yaptığını düşünmüştüm ama ilerleyince çok ciddi olduğunu anladım. O nasıl bir tatil 3 ay bir yerde 2 ay başka yerde. Kendi memleketinde okumuyor mu çalışmıyor mu bu çocuk. Nerden baksan saçma bir durum

Boşuna uğraşmayın bacım bırak ev durumunu yaşadığı ülkeyi bile söylemiyor konu sahibi...genel olarak hiçbir soruya cevap vermiyor çünkü anlama kapasitemiz yokmuş

Konu nerede? Konuyu silip toplu cevap yazmak diye bir şey yok forumda. Cevap vermeye bu kadar üşeniyosanız konu açmayın o zaman.

siz modern kafanızla ttaaa uçakla 23 saatlik olan yerde kuzen arkadas her odada biri ile kalmaya devam edin bize ne soruyorsunuz o zaman

Dalga geçiyorlar resmen yaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…