TC İsim değiştirmek acil yardım lütfen

Bebekler44

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
57
-104
36
İsim değiştirmek istiyorum ücreti nedir lütfen yardımcı olursanız sevinirim
Çok tutuyor mu yakın zamanda değiştiren varmı ne kadar ücret gidiyor ve çok mu zor detaylı bilgi verirseniz dua edeceğim sizler için benim için önemli 🙏

Canım ücretli mi bilmiyorum ama mahkemeye gidip dava açman gerekiyor yanına 1-2 şahit alıyorsun onlar biz onu hep şu isimle biliyorduk falan diyor değişiyor hemen. Ama mahkeme gününü beklemen lazım mahkeme tarihin ne zaman olur bilemem. Avukatlık falan bir durum yok

Canım ücretli mi bilmiyorum ama mahkemeye gidip dava açman gerekiyor yanına 1-2 şahit alıyorsun onlar biz onu hep şu isimle biliyorduk falan diyor değişiyor hemen. Ama mahkeme gününü beklemen lazım mahkeme tarihin ne zaman olur bilemem. Avukatlık falan bir durum yok
Yani kaç ay sürüyor bazıları altı ay diyor doğru mu şahit ne zaman götüreyim dilekçe doldurup şahitle mi mahkemeye gideceğim ?

Yani kaç ay sürüyor bazıları altı ay diyor doğru mu şahit ne zaman götüreyim dilekçe doldurup şahitle mi mahkemeye gideceğim ?
Mahkeme günü götüreceksin şahiti. Süre bulunduğun ilin mahkeme yoğunluğuna bağlı büyükşehirlerde uzun sürebilir

Çok tutuyor mu yakın zamanda değiştiren varmı ne kadar ücret gidiyor ve çok mu zor detaylı bilgi verirseniz dua edeceğim sizler için benim için önemli 🙏
Mahkemesizdi sanırsam, isim değiştirme vardı geçen ay sınırlı süreydi. Haberlerde görmüştüm. Keşke kaçırmasaydınız

Mahkeme günü götüreceksin şahiti. Süre bulunduğun ilin mahkeme yoğunluğuna bağlı büyükşehirlerde uzun sürebilir
Büyükşehir İstanbul burası yani dilekçe ile adliyeye gideceğim o bana söyler dimi su gün gel diye

Mahkemesiz olan isimlerinde hata bulunanlar için gecerliydi harf hatasi misal bulceyi bulca yapmak gibi.

Dilekçe yazıp başvuru yapıyorsunuz yoğunluk ile göre değişir hatta burda bir arkadaş değiştirdi şuan ismini hatırlıyamadım ama aklıma gelince etiket yaparım

kimliğinizi değiştirirken adınızı değiştirme hakkınız vardı aslında dava açmanıza gerek kalmadan

X