Tecrübeli Annelerden Yardım İstiyorum

Birkaç kitap okudum, araştırma yaptım. Ağlatarak olmayan yöntemlerin hepsi aşırı iyi niyetli benim bebeğe göre 🤣 beşiğine yatırıp okşayacakmışım da öyle uyuyacakmış. Basar çığlığı valla. Asla istemiyor. Bizim gece uykusuna geçtikten sonra problemimiz yok çok şükür. Sıkıntımız gündüz uykuları ve uykuya geçerken zorlanma. Ama evet kesinlikle bu stres ve yorgunluk ikimizi de yıpratıyor. 😕
Yeminle ben

5 ayı bitirdiğinde baya gelişme kaydetmiştik aslında. Sonrası gittikçe daha da güzelleşti. Ama hareketliliği, asiliği, inadı hiç bitmedi :KK70:
O zamanlar gümdüzleri nasıl uyuttunuz? Bizimki bir tek kucakta uyuyor o da tilki uykusu gibi, derin uykuda bile olsa kenara bırakınca direk uyanıyor. Sizin durumunuz ne zaman düzelmişti

O zamanlar gümdüzleri nasıl uyuttunuz? Bizimki bir tek kucakta uyuyor o da tilki uykusu gibi, derin uykuda bile olsa kenara bırakınca direk uyanıyor. Sizin durumunuz ne zaman düzelmişti
O yatırınca uyanma bir süre sonra azalıyor tamamen bitmiyor hiçbir zaman. Ama alışıyorsun ve normal karşılamaya başlıyorsun. Ben çok stres yapıyordum başta sonra amaan uyumasın sonra uyur dedim. Rahat ettim açıkçası o da rahat etti. 5 aylıkken bir süre emzik verdim. Emdikten sonra dalmaya yakın emzik veriyordum kucağımda gezdirirken uyuyordu. Daha sonra direkt emerek uyumaya geçtik. Hala gece uykusuna emerek geçiyor.

X