Tecrübeli hanımlar fikrinize ihtiyacım var (ev almak)

Nickbulamadimya

Bir yanım hala çocuk...
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2017
226
291
Merhabalar vereceğiniz her bilgi benim için çok değerli 💙
ben bir süredir ev sahibi olmak için para biriktiriyorum yalnız yaşıyorum ve kimsem yok
döviz hisse senedi gibi yatırımlarla 160 bin lira kadar para biriktirdim
şimdi tam hayal ettiğim yerde küçücük kendime göre bir ev buldum ev krediye uygun degil
Ne işin aksi tarafı bundan 3 ay önce işten çıkartıldım (işsizlik maaşı alıyorum ama her gün bankaya giren ufak tefek param var gündelik işlere gidiyorum)
İhtiyaç kredisi çekmeyi düşünüyorum 100.000 kadar ama şu an işsiz olduğum için ihtiyaç kredisi verirler mi
Verirlerse duyduğuma göre aynı gün iki farklı bankadan kredi çekebilirmisim bu doğru mu

Çok uzun olduysa beni bağışlayın şimdiden çok teşekkür ederim 💙🍀

ben bir süredir ev sahibi olmak için para biriktiriyorum yalnız yaşıyorum ve kimsem yok
şimdi tam hayal ettiğim yerde küçücük kendime göre bir ev buldum ev krediye uygun degil
Ne işin aksi tarafı bundan 3 ay önce işten çıkartıldım (işsizlik maaşı alıyorum ama her gün bankaya giren ufak tefek param var gündelik işlere gidiyorum)
İhtiyaç kredisi çekmeyi düşünüyorum 100.000 kadar ama şu an işsiz olduğum için ihtiyaç kredisi verirler mi
Verirlerse duyduğuma göre aynı gün iki farklı bankadan kredi çekebilirmisim bu doğru mu

İşiniz yoksa nasıl ödeyeceksiniz hele 2 kredi?
Krediye uygun değilse fatura durumu tapusu deprem durumunda haklariniz neler
Issizken kredi çekemezsiniz 2 ayrı kredi ztn olmaz

Geliriniz yoksa kredi çekemezsiniz
Ayrıca aynı gün 2 farklı bankadanda kredi çekme durumu imkansıza yakın çünkü sisteme düşüyor çoğu bankada onay esnasında

Kredi alamazsınız bu şartlarda. O kadar ihtiyaç kredisi için de maaşınızın yüksek olması gerekiyor zaten.

Bende sisteme 3 günde düşüyor diye okumuştum doğru mu bilemiyorum

Çalıştığınız bankanın uygulamasından deneyin isterseniz şubeye gitmeden. Zaten 100.000’e kadar alabiliyorsunuz uygulama üzerinden ama dikkat 50’den sonra taksit sayısını 24 yaptılar.

X