Tekrar su orucu yapmaya niyetlendim, du bakalım

Güno
+68 değil 68 çıktım. Demem o ki gün içinde kilo aldıracak besinler tüketilse de erken saatte tüketip noktalamak kilo alımını engelliyor.
Iyi ki dün son öğünmüş yediklerim. Bütün bunları öğrenmek nasıl 24 yilimi aldi ya. neyse. :d

Bugün
500 ml limonlu su ile start veriyorum

Regl oldum, offf. iştah konuşlanacak yine nirvanaya.
500 ml suyumu içtim ancak yumurta filan istemiyo canım, disardayim da bugün, napıcaz du bakalım.
Canim bende regl oldum nasil mutlu oldum yaa..biraz benim de tatlı isteğim var ..ama olsun odemler gidecek ve vücut rahatlayacak asıl dengesine kavuşacak.. hafta sonları cok aşmamak şartıyla serbest bırakıyorum en az 17 18 saatlik aclik yapiyorum..galiba tartim da da bir problem varmış annemde daha düşük ciktim

Canim bende regl oldum nasil mutlu oldum yaa..biraz benim de tatlı isteğim var ..ama olsun odemler gidecek ve vücut rahatlayacak asıl dengesine kavuşacak.. hafta sonları cok aşmamak şartıyla serbest bırakıyorum en az 17 18 saatlik aclik yapiyorum..galiba tartim da da bir problem varmış annemde daha düşük ciktim
vuhuu :)) şimdi regl bitip 2 3 gün geçince tartıl bak nasıl incelmiş olacaksın...
magnezyumdqn dolayı tatlı isteği artıyormuş bu dönem. magnezyumlu besinler(muz bitter vs) yiyerek iştahımızı dengeleyebiliriz
arada oruç da tutalim

vuhuu :)) şimdi regl bitip 2 3 gün geçince tartıl bak nasıl incelmiş olacaksın...
magnezyumdqn dolayı tatlı isteği artıyormuş bu dönem. magnezyumlu besinler(muz bitter vs) yiyerek iştahımızı dengeleyebiliriz
arada oruç da tutalim
Evet gercekten ama su orucuna niyet etmek de ciddi kafa istiyor her an hazir olamıyorsun mental olarak ..ramazan da oruç tutarken daha rahat olunabilir sahur yapılmaya bilir ..amacım.bayrama 65 kilo olmak olabilir miyiz oluruz degil mi

Evet gercekten ama su orucuna niyet etmek de ciddi kafa istiyor her an hazir olamıyorsun mental olarak ..ramazan da oruç tutarken daha rahat olunabilir sahur yapılmaya bilir ..amacım.bayrama 65 kilo olmak olabilir miyiz oluruz degil mi

Diyette mide küçüldükçe su orucuna irade gösterebilmek de kolaylaşıyor
Bayramın tam tarihi ne zaman ve şu an 65 ile aradanda kaç kg var

bugün biraz olmadı benim sankim.
sabah 5 glutensiz kurabiye(küccük)
üc gibi kırmızı elma
dört gibi yarım kiymali pide
bes bucukta da köfteli(4 adet), patates, nohut ve sebzeli yoğurtlu salata. yanında bi dilim bazlama.
salatanın ve pidenin kalorisi ucurdu beni :KK53:

yarın fire vermeden düzgün yiyip, bugünü telafi ediciim amin.

bugün biraz olmadı benim sankim.
sabah 5 glutensiz kurabiye(küccük)
üc gibi kırmızı elma
dört gibi yarım kiymali pide
bes bucukta da köfteli(4 adet), patates, nohut ve sebzeli yoğurtlu salata. yanında bi dilim bazlama.
salatanın ve pidenin kalorisi ucurdu beni :KK53:

yarın fire vermeden düzgün yiyip, bugünü telafi ediciim amin.
Iste bir kaç güne net kilo belli olacak regl bittikten sonra ..69 kiloydum en son ..23 Nisan bayram

InsaAllah demi aslinda ben kendimi 67.5 68 hissediyorum 🙈🙈 odem var regl den dolayi
yaa önemli olan bırakmamak, pes etmemek
ben eskiden diyette bir dilim ekmek bir tabsk msksrna filan yesem battı balık yan gider derdim,
hemen bozardım diyeti
bir hafta deli gibi yer içer kilo alır sonra geri tekrar diyet..
böyle böyle psikolojim bozuluyordu üzülüyordum sıfırdan ala ala. :KK34:
simdi bir sey canım cok cekse biraz yiyorum, geciyorum. bugün mesela pidenin yarısını yiyip yarısına dur demek bile benim icin bi gelişim.
regl bitsin ben de tartılscsğım inşallah 67 görürüz birkaç güne :KK37:

yaa önemli olan bırakmamak, pes etmemek
ben eskiden diyette bir dilim ekmek bir tabsk msksrna filan yesem battı balık yan gider derdim,
hemen bozardım diyeti
bir hafta deli gibi yer içer kilo alır sonra geri tekrar diyet..
böyle böyle psikolojim bozuluyordu üzülüyordum sıfırdan ala ala. :KK34:
simdi bir sey canım cok cekse biraz yiyorum, geciyorum. bugün mesela pidenin yarısını yiyip yarısına dur demek bile benim icin bi gelişim.
regl bitsin ben de tartılscsğım inşallah 67 görürüz birkaç güne :KK37:
Ben göreceğimize inaniyorum 8 gibi kocaman bir tabak makarna yaptim salçalı ama yemedim saat geçti diye 5 gibi kacirdim ama çeyrek ekmek sandviç yedim 7 8 tane bisküvi 1 avuç da kuru üzüm..başka birsey yemedim..makarna yiyecektim vazgectim böyle böyle olacak

Ben göreceğimize inaniyorum 8 gibi kocaman bir tabak makarna yaptim salçalı ama yemedim saat geçti diye 5 gibi kacirdim ama çeyrek ekmek sandviç yedim 7 8 tane bisküvi 1 avuç da kuru üzüm..başka birsey yemedim..makarna yiyecektim vazgectim böyle böyle olacak
tebrik ederim bravo, iyi irade göstermişsin. böyle devam misss :süslü:

X