tekrarlayan düşükler ve azalan yumurta rezervi

bir mucizee

Pamuk ellerine dokunur muyum birgün♥
Pro Üye
12 Mart 2020
9.684
20.737
3 defa kürtaj düşüğü oldu 8 haftalık olarak ve 3.den önce yine 15 gün gecikmem olmuştu ancak gebelik çıkmadı yumurta rezerv azlığı çıktı sol tarafta hiç olmadığını söylemişti doktor.yine gebelik düşünüyoruz ancak adetime 2 gün kala kan testi yaptırdm negatif.yumurtalama gününe göre o zaman 13 günlük oluyo ve günüm 4 gün gecikti.yanlışlık olma ihtimali olabilir mi acaba yine başka problem var diye çok korkuyorum ve bugün gecikmemin 7. günü ve adet olmadım salı test yaptım yine negatif cumartesi dr gideceğim ama.karnım aşırı şiş ve bugün sabahtan beri uykudan gözüm açılmıyor çok korkuyorum erken menopoz mu

Kızlar merhaba evlendigimden beri korunmuyoruz. Ilki kimyasal 3 düşük yaşadım. Doktora zeynep kamile gittim kadin doğuma ama tekrarlayan düsükler bölümüne randevu almam gerektiğini söyledi. Ve benden test istedi ama salı ve perşembe günleri 8 ve 9 arası alınıyormuş. Hangi testleri istedi bilmiyorum ve işten dolayı kanda vermeye gidemedim tekrar fakat randevu almaya çalışıyorum tekrarlayan düsükler diye bir bölüm yok yani ne yapicam ne yapmam gerekiyor bilmiyorum 182 düşmüyor ulaşamıyorum. Siz düşüklerden sonra nasil bir yol izlediniz? istanbul avrupada olanlar hangi hastaneye gittiniz? Bana yardımcı olun lütfen

3 defa kürtaj düşüğü oldu 8 haftalık olarak ve 3.den önce yine 15 gün gecikmem olmuştu ancak gebelik çıkmadı yumurta rezerv azlığı çıktı sol tarafta hiç olmadığını söylemişti doktor.yine gebelik düşünüyoruz ancak adetime 2 gün kala kan testi yaptırdm negatif.yumurtalama gününe göre o zaman 13 günlük oluyo ve günüm 4 gün gecikti.yanlışlık olma ihtimali olabilir mi acaba yine başka problem var diye çok korkuyorum ve bugün gecikmemin 7. günü ve adet olmadım salı test yaptım yine negatif cumartesi dr gideceğim ama.karnım aşırı şiş ve bugün sabahtan beri uykudan gözüm açılmıyor çok korkuyorum erken menopoz mu
Merhaba,
şu an da nasıl durumunuz? Hamile kalabildiniz mi

X