Tel Sandalye

rumeysasrcngz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2015
1
0
32
Arkadaşlar merhab,
Yeni dönemde moda olan tel sandalyelerden mutfagima almak istiyorum ama çok kararsızım.Acaba rahat mi, sağlam mi vs. vs. :KK43:

Na-nick

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2019
368
1.985
Arkadaşım aldı evine görünüş olarak çok güzel hiç rahat değil yaslanınca insanın sırtı ağrıyo onlara gidince sandalyeye yan oturuyorum. Bence almayın sakın.

denizaslim

Şahsına münhasır ironik insançağız..
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
3.587
14.690
Arkadaşlar merhab,
Yeni dönemde moda olan tel sandalyelerden mutfagima almak istiyorum ama çok kararsızım.Acaba rahat mi, sağlam mi vs. vs. :KK43:
Ben aldım sağlam ama rahatlık konusunda sırt kısmı biraz sert ama kendiniz arkalıklı minder dikebilirsiniz. Cidden çok şık duruyorlar

-masal-

A$Ķ
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2013
1.787
476
Bende almak istiyordum biraz önce alan bı akrabam ile konuştum kesinlikle alma hem çok ağır taş gibi hem çok rahatsiz sırtı batıyor dedi,berjer modeli var tel ayakli oda o nasıl acaba

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 270 gün geçti.

neutral

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
2.672
9.835
Bir yıl kadar önce aldım, hepsini atıp yeni sandalye alacağım. Kesinlikle tavsiye etmem, konforluda değil zaten.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :70.95 Kg. Şimdiki Kilom :65.1 Kg.

Mugolata

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2020
405
580
29
3 yıldır kullanıyorum memnunum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 20 gün geçti.

feruzecerci

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
1.148
1.938
Ben memnunum da tek sorun arkadaki demirlerin özellikle kışın çok soğuk olması ve sırtınızı üşütmesi. Bunu saymazsak rahatlar bence.

cukulatam

Sana ait olan seni bulur👼🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2020
967
1.977
2.5 senedir kullanıyorum. Mutfakta duruyor sadece yemekten yemeğe oturduğumuz için bana rahatsız gelmiyor açıkçası😅 görüntü olarakta çok güzel

berennelf

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2020
110
78
bende aldım mutfak için. minderleri var hem sırtta hem de oturulan yerde. deri minderler hem cırt cırtlı olunca çok iyi oluyor. rahat ve şık.