Mutfak Dekorasyonu Tel Sandalye

rumeysasrcngz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2015
1
0
35
Arkadaşlar merhab,
Yeni dönemde moda olan tel sandalyelerden mutfagima almak istiyorum ama çok kararsızım.Acaba rahat mi, sağlam mi vs. vs. :KK43:

Arkadaşım aldı evine görünüş olarak çok güzel hiç rahat değil yaslanınca insanın sırtı ağrıyo onlara gidince sandalyeye yan oturuyorum. Bence almayın sakın.

Arkadaşlar merhab,
Yeni dönemde moda olan tel sandalyelerden mutfagima almak istiyorum ama çok kararsızım.Acaba rahat mi, sağlam mi vs. vs. :KK43:
Ben aldım sağlam ama rahatlık konusunda sırt kısmı biraz sert ama kendiniz arkalıklı minder dikebilirsiniz. Cidden çok şık duruyorlar

Bende almak istiyordum biraz önce alan bı akrabam ile konuştum kesinlikle alma hem çok ağır taş gibi hem çok rahatsiz sırtı batıyor dedi,berjer modeli var tel ayakli oda o nasıl acaba

Ben memnunum da tek sorun arkadaki demirlerin özellikle kışın çok soğuk olması ve sırtınızı üşütmesi. Bunu saymazsak rahatlar bence.

2.5 senedir kullanıyorum. Mutfakta duruyor sadece yemekten yemeğe oturduğumuz için bana rahatsız gelmiyor açıkçası😅 görüntü olarakta çok güzel

bende aldım mutfak için. minderleri var hem sırtta hem de oturulan yerde. deri minderler hem cırt cırtlı olunca çok iyi oluyor. rahat ve şık.

X