Telegramdan Yazıştığım Adam

Neden WhatsApp değil de telegram?
Siz mi dediniz telegram olsun diye?
Şeye benzedi,benim arkadaşımın sevgilisi tanıştığı kişiye demiş ki; "ayyy hiç sevmiyorum WhatsApp, iş için de bunu kullanıyorum,online olunca hemen yazıyorlar bıktım. Hadi kakaotalktan konuşalım,hem whatsapptan daha iyi"
Gerçek sevgilisi de 'son görülmesi benimle konuştuğu saat, aldatmadigina eminim" falan derdi...
Sizinki de böyle bir şey olmuş olabilir.
ben de arkadaşlara katılıyorum, bence de evli . Evli değilse bile seni böyle tersleyen erkeklerle bence devam etme, zamanla kendine olan saygın azalır.
bu arada ben de nefret ederim mesajıma saatler / günler sonra cevap verilmesinden.
Kendi sevgilimi bu konuyla ilgili uyardigim da olmuştu, sonuçta geç cevap almak istesem mektup yazıyorum zaten . Mesaj dediğin görülünce cevaplanir:) bana "liseli miyim sana anlık yazicam" dese, benle böyle üst perdeden saygısızca konuşsa yol verirdim kesinlikle.

Uzun zamandır çok yalnızım. Kimseyle konuşup ettiğim yok. Biriyle tanıştım sosyal medyadan. Benden yaklaşık 10 yaş büyük. Konuşmaya başladık. Telegram adreslerimizi aldık. Sabah 6ya kadar falan konuştuk. Daha sonra bu konuşmalar azaldı. Tek tük yazmaya başladı. Sohbetten çat diye çıkıyordu. Ben bunu sevmem, yani konuşma benim için anlık olmalı, işi varsa söylemeli ve öyle kesilmeli. Öbür türlü 10 saat tel başında "yazdı mı yazdı mı" diye bekliyorum. Bunu ona söyledim "liseli miyim ben de sana anlık yazacağım" dedi. Hata bendeyse söyleyin lütfen. Sizce ne yapmalıyım?

-ayrıca telegramında ismi ve resmi yok. tamamen anonim hesap takılıyor-
şaka mı bu? sahiden saatlerce telefon başında mı bekledin yüz yüze bile gelmediğin insanı? sebep?

Uzun zamandır çok yalnızım. Kimseyle konuşup ettiğim yok. Biriyle tanıştım sosyal medyadan. Benden yaklaşık 10 yaş büyük. Konuşmaya başladık. Telegram adreslerimizi aldık. Sabah 6ya kadar falan konuştuk. Daha sonra bu konuşmalar azaldı. Tek tük yazmaya başladı. Sohbetten çat diye çıkıyordu. Ben bunu sevmem, yani konuşma benim için anlık olmalı, işi varsa söylemeli ve öyle kesilmeli. Öbür türlü 10 saat tel başında "yazdı mı yazdı mı" diye bekliyorum. Bunu ona söyledim "liseli miyim ben de sana anlık yazacağım" dedi. Hata bendeyse söyleyin lütfen. Sizce ne yapmalıyım?

Cevabı çok itici, çemkirmiş resmen.
Saatlerce konuşup birden arazi olması yeterince irrite edici, işi varsa söylesin, konuşuyorsanız da adam gibi cevap versin. Hem sen niye telefon başında bekliyosun ki?
Bence iletişimi komple kes, bi halt olmaz bunla.

Tek sorun adamın evli olup olmaması mı cidden :KK70: direkt anonimmiş isim yok cisim yok belki üst komşu hayrullah abi belki yan mahalleden fatma abla. Neyin yokluğu içindesiniz

O tamamen farklı bir tartışma konusu.

Bir dönem sevgili ve eşlerince öve öve bitirilemeyen erkekler için yapılmış bir görsel vardı hatırlarsanız ; hayal edilen ve gerçekte olan diye.

Konu sahibinin konuştuğu hangisiydi bilinmez. 😂😂

O tamamen farklı bir tartışma konusu.

Bir dönem sevgili ve eşlerince öve öve bitirilemeyen erkekler için yapılmış bir görsel vardı hatırlarsanız ; hayal edilen ve gerçekte olan diye.

Konu sahibinin konuştuğu hangisiydi bilinmez. 😂😂
altında rengi solmuş çizgili pijama elinde ekranı kırık telefon yan oda da karısı onun yanındaki oda da 2 bebesi olan ama nette kendini karizmatik varlıklı dayanılmaz erkek olarak tanıtanları çok duyduk. :KK45:

altında rengi solmuş çizgili pijama elinde ekranı kırık telefon yan oda da karısı onun yanındaki oda da 2 bebesi olan ama nette kendini karizmatik varlıklı dayanılmaz erkek olarak tanıtanları çok duyduk. :KK45:

Hadi diyelim ki adam , adonisi kıskandıracak bir tip ve hatta arttırıyorum ; bekar , kadınları tercih eden , eğitimli , sağlıklı , işi olan bir adam.😎

Eee bunun bana faydası ne ? Ben güzele güzel demem , güzel benim olmadıkça de geç. 😂

Hadi diyelim ki adam , adonisi kıskandıracak bir tip ve hatta arttırıyorum ; bekar , kadınları tercih eden , eğitimli , sağlıklı , işi olan bir adam.😎

Eee bunun bana faydası ne ? Ben güzele güzel demem , güzel benim olmadıkça de geç. 😉😉
öyle adam aynı anda 20 kadına yazıyordur.hem reelde hem sanalda paylaşılamayan adamdır.bizim çizgili pijamalıyla şans daha yüksek :KK45:

Bundan 7 yıl önce felan birisi yazdı beni bi yerde görmüş her neyse mesafemiz arabayla 2,30 saat felan ben orada bi konserdeydim . Kısa anlatım bu çocuk bana sadece sabahtan akşama kadar yazıyor akşamları yazmıyordu 2/3 gün geçti ben şüphelendim akşam görüntülü ara yoksa birdaha yazma dedim . Görüntülü değil ama normal aradı 5 dakika konuştu ben dahada işkillendim ama bi yandan yeminler kıyametler aradım işte neden için rahatlamıyolar 😂 neyse bu beni aradığı akşamın ertesinde telefondayız yine dışarıdayken, bi teyzesmi halasını mı görüyor .. napıyosun nasılsın diye konuşurlarken kadın ee karın nerde oğlum yanlız niye bıraktın dedi hemen mikrefon kapndı 😂😂 ben şok açtım ağzımı yumdum gözümü sonra araştırdım 2 kızı varmış 😂 eşide avukatmış neyine güvendi anlamadım . Galiba kız yabancı zaten nerden anlıyacak diye aradı o akşamda .

Neyse sana demem o ki adam evli kardeş arkana bakma uzaa . İstese her dakika zaman bulurdu bulamıyosa sebebi var .

Ee çünkü Hakan Altun 😂

Telefonun başında çaresiz bekliyorum
Bekliyorum ama çalmayacak / yazmayacak biliyorum...
ahahaha ya bu çok ezikçe değil mi? biri bana "saatlerce elimde telefon, yazdın mı yazmadın mı bekliyorum" diye dile getirse saygımı kaybederim. o ne öyle hayatsız gibi? bildirimleri aç o zaman yazınca bildirim gelir, bakar cevaplarsın der geçerim. bir de whatsapp gibi kolay ve pratik bişey varken neden telegram yani?

Adam evli, çocuklu ve abaza. Ama sen dümdüz şeysin dilim varmıyor "saf" diyeyim bari. Yokluk ne kötü be.

Tehlikeli sularda yüzüyorsun adamın her yazdığı cümle yalan ,erkeklerin yaradılışı kadınları kandırmak

X