Kafasında neler dönüyor..

Güncel konuları değil, ilişkinizi konuşacaksınız. Önce bir amaçlar ne anlayın sonra güncel konuları konuşursunuz, bu arada nerden aklıma geldi bilmiyorum ama erkek kişisi evli veya nişanlı değildir umarım.
Hayır ya, yüzü yüze değiliz diye evli nişanlı olmadığını da biliyorum baya tanışıyoruz.Belki konuştuğu vardır ama bunu bilemem

Evet zaten benim ciddiye aldığımdan asla haberi olmasını istemedim. Numarasını verdiğinde ben yine mail olarak cevap verdim wpfen yaz dedi. Sonra bi ara bunun analizini yaparken “ne bileyim yaşıyor musun diye yoklayayım dedim ondan whatsaptan yazma gereği duymadım” dedim. Zaten dostum diyerekten konuşmuştum anlamamıştır onu sorguladığımı. O uzak ilişkinizle devam ediyor musunuz?
yok 13 yıl önceydi o mesele :) şimdi evliyim.Hatta iyiki de bitmiş.

O zaman kimseyle görüşmeye bilirsiniz bu sizin seçiminiz. Ama ortada olmayan bir telefon arkadaşıyla evlenemez, mutlu olamazsınız. Ya belki görünce adamdan hoslanmayacaksin. Belki terliyor, kokuyor, gülüşü bile hoşuna gitmeyebilir 80 tane sebep sayarım sana . Bırakın şu takıntıyi
Tip olarak çok beğeniyorum zaten benimsediğim için beklentimin altında olması beni ondan uzaklaştırmazdı. Terlemesi kokması biri demiş yukarıda belki dişlerini fırçalamıyor. Belki birçok kadından temizdir yemek sonrası diş fırçalamaya bırakın iş yerinde bile diş ipi kullanıyordu 😄 evde süpürge yapıyor temizlik yapıyor belki benden çok krem kolonya dezenfektan kullanıyordu çeşit çeşit. Bidaha böyle temizini nerde bulayım 😄 ama bu soğutma mesajlarını seviyorum. Dediğiniz gibi belki hiç beklemem ama arabasından kızlara laf atıyor, belki yola tükürüyor, belki bi yan yana yürüsek hızlıca önden önden yürüyecek vs birsürü şeyle kendimi tiksindirme peşindeyim siz de söyleyebilirsiniz iyi geliyor

yok 13 yıl önceydi o mesele :) şimdi evliyim.Hatta iyiki de bitmiş.
iyi ki diyebilmeniz güzel. Geçen haftalarda görsem bunu üzülürdüm uzak mesafe ilişkileri bitiyor diye. Hatta sayfa sayfa şeyler okuduk herkes uzak durun demiş 100 kişiden 2si evlenmiştir anca. Ama şimdi bitti diyenlerin iyi ki dediğine seviniyorum o kadar yıldım ki

Yok kardeşinin davetiyeyi gördüm 😄

burda bir üye vardı
yıllardır birlikte olduğu sevgilisi eşyaları değiştiricem diye onu götürmüştü alışverişe
kız beğenmişti evin eşyalarını
meğer adam bi kaç hafta sonra evleniyormuş da kıza seçtirmiş eşyaları
yanlış hatırlamıyorsan kız çalıştığı halde iğne oyası yapıyordu ek gelir olsun yarın bir gün evleniriz diye
sanırım gıda mühendisiydi
buralardaysa kendi anlatsın
demem o ki asla bilemezsin
kendi ikinci adı bile olabilir :KK53:

Sen adama uzaktan uzaga asik olmussun. Adamsa sadece canı sıkıldığınde ya da istediginde seninle oyalanmis ozeti bu. Yol ver...

Sanaldan ergenken tam 7 yıl biriyle sevgili idim , hiç yanyana görüşmeden ama canlı gördük iki üç kere birbirimizi :) sonuç istemeye geldi babam vermedi :)

Ama iş baya ilerlemiş babanız neden vermedi? İnternetten olduğunu duydu diye mi iş güç başka sebepten mi
Aile yapısını beğenmedi babam arasdirdi o çevre de , sonra ayrılırken baya çirkinleşti hatta oğlan:) o zaman anladim ki babam çok haklıymış bide uzak mesafeli ilişkiler de insan birbirini gercekden de net olarak taniyamiyor.

Evliyim birde dünya yakışıklısı oğlum var , eşimi de çok seviyorum:) ve 27 yaşındayım
Maşallah çok sevindim. Uzak mesafe ilişkilerinde kaçınılmaz son gibi bir şey bitişler. Hep sonra Başkalarıyla evleniyorlar ve genel olarak mutlular benim için Şu an sanki hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor. Ondan soğumak için sebepler çoğaltıyorum belki yüzyüze beğenmeyecektim ve umduğum karakterde değildir gibi. inşallah sizinki gibi mutluluk yaşarım sonralarda 🙏

Ya evli ya da başkası var… hiç buluşmadan görüşmeden bu kadar bağlanmayın ulaşmak isteyen her türlü ulaşır diğerleri sadece bahaneden başka bir şey değil. Ara ara kendini hatırlatıyor o aralar da muhtemelen ya diğer kadınla bozuşuyor ya da cepte durun istiyor.

Ya evli ya da başkası var… hiç buluşmadan görüşmeden bu kadar bağlanmayın ulaşmak isteyen her türlü ulaşır diğerleri sadece bahaneden başka bir şey değil. Ara ara kendini hatırlatıyor o aralar da muhtemelen ya diğer kadınla bozuşuyor ya da cepte durun istiyor.
Katılıyorum 🥺 Bahane üretiyor üçüncü kişiyle düzeni oturtana kadar beni de kaybetmemek için ara sıra yokluyor..

Maşallah çok sevindim. Uzak mesafe ilişkilerinde kaçınılmaz son gibi bir şey bitişler. Hep sonra Başkalarıyla evleniyorlar ve genel olarak mutlular benim için Şu an sanki hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor. Ondan soğumak için sebepler çoğaltıyorum belki yüzyüze beğenmeyecektim ve umduğum karakterde değildir gibi. inşallah sizinki gibi mutluluk yaşarım sonralarda 🙏
Inşallah canım sende mutlu bi hayat sürersin, hiç takılı kalma zamanla daha iyi anlicaksin.

X