Kafasında neler dönüyor..

İyi bir ilişki, tıpkı sandalda kürek çeker gibi her iki tarafın karşılıklı olarak çabalamaları ile güzel yol alır, tek kişi kürek çekerse kendi ekseni etrafında döner durur. Senin çaban boşa gibi, ama yine de sen bilirsin.

İyi bir ilişki, tıpkı sandalda kürek çeker gibi her iki tarafın karşılıklı olarak çabalamaları ile güzel yol alır, tek kişi kürek çekerse kendi ekseni etrafında döner durur. Senin çaban boşa gibi, ama yine de sen bilirsin.
Ben hiç arayıp yazmıyorum o aradıkça yazdıkça arkadaş gibi devam ediyordum ama bu şekilde de gerekli değil zaten onun arkadaşlığı

Onları belirtme sebebim ilk defa aklıma birinin yattığı ve hoşlandığım için. Yoksa ilişkilerde hep olabiliyor daha önce başkaları için oralı olmamıştım bile. Zaten şuan bile onla sevgili olmuş olsaydık en aşağı 3-4 sene vardı önce aynı şehirde yaşamalıydık.
Hiç sevgilin oldu mu şimdiye kadar

simdiden bu durumdaysaniz vay haline birak gitsin sende yoluna git 4 senelik iliskim oldu delile gibi aşık bana öl desem ölecek her kavgamizda bir saatlik yolu tepip kapimda biterdi asla küs duramazdik asla simdi iki cocugumuz var cok yiprandik cok o adam gitti umursamaz bi adam geldi sanki sen daha bu sevgililik yillarinda batmışsın bataga yol yakınken kurtul

simdiden bu durumdaysaniz vay haline birak gitsin sende yoluna git 4 senelik iliskim oldu delile gibi aşık bana öl desem ölecek her kavgamizda bir saatlik yolu tepip kapimda biterdi asla küs duramazdik asla simdi iki cocugumuz var cok yiprandik cok o adam gitti umursamaz bi adam geldi sanki sen daha bu sevgililik yillarinda batmışsın bataga yol yakınken kurtu

Şükür biri hayatından yola çıkarak örnek verdi. Sizin için üzgünüm umarım toparlayıp düzelirsiniz insanlara hiç belli olmuyor iyi diyorsun kötü çıkıyor değişiyor, kötü dediklerin aşık olsa düzelebiliyor. Ama evet yolun daha çok başında böyle yapan biriyle ilerleyemezdim zaten göz yumsam bile bile lades olurdu. Zaten değişeceği yok en hayırlısı bitmesi olacak

O kadar uzundu ki atladım araları ama reelde zaten hiç gorusmemissniz sanırım. İşte telde, wpde filan vakit geçmiş. Birsey olmamış ki neyi kaybedeceksiniz .

İnanın kendimi başka biriyle mutlu bir şekilde düşünemiyorum bile maalesef
O zaman kimseyle görüşmeye bilirsiniz bu sizin seçiminiz. Ama ortada olmayan bir telefon arkadaşıyla evlenemez, mutlu olamazsınız. Ya belki görünce adamdan hoslanmayacaksin. Belki terliyor, kokuyor, gülüşü bile hoşuna gitmeyebilir 80 tane sebep sayarım sana . Bırakın şu takıntıyi

Bu bir ilişki falan değil. Böyle erkek çok etrafta. nette evlilik planları yapıp, karşıdakine methiyeler düzen. Ama onun için bu yaptığı sadece geyik muhabbeti. vakit geçiriyor işte. Adam önemsese zaten sosyal medyasını dondurup yok olmaz. Sizin ciddiye almış olduğunuzdan haberi bile yok. Sosyal medyayı kapatınca siz de yok oluyorsunuz. Sonra birgün bir gün mesajınıza denk geliyor aylar önce atılmış ve kendisi bile bu olayın ciddiye alındığına şaşırıp, iş çıkacak galiba buradan, taş attım kolum mu yoruldu diyerek tel bırakıyor. Eee sonraki ilerleyiş malum. O esnada kaç kişiyle bu geyikleri yaptı muamma. Siz fazla boşluktasınız galiba şu sıralar. Bu kadar takılmanız ondan olabilir.Benim de uzak mesafe ilişkim oldu 6-7 saatlik yoldan ayda iki kere mutlaka gelirdi. Adam gelmemiş bile. Boş verin siz bu işi.

Evet kesinlikle ama bunu nasıl yapabilirim şuan için bilmiyorum arayınca açmazsam tekrar arar mı bilmiyorum bitecekse de bu şekilde değil de ona bi mesaj atmalıyım bu durumlarla ilgili ve son mesaj o olmalı
Ondan beklentin ne, onun sana karşı ne beklentileri var açık ve net olarak konuşun, konuş ki farazi yaşama ilişkini.

Bu bir ilişki falan değil. Böyle erkek çok etrafta. nette evlilik planları yapıp, karşıdakine methiyeler düzen. Ama onun için bu yaptığı sadece geyik muhabbeti. vakit geçiriyor işte. Adam önemsese zaten sosyal medyasını dondurup yok olmaz. Sizin ciddiye almış olduğunuzdan haberi bile yok. Sosyal medyayı kapatınca siz de yok oluyorsunuz. Sonra birgün bir gün mesajınıza denk geliyor aylar önce atılmış ve kendisi bile bu olayın ciddiye alındığına şaşırıp, iş çıkacak galiba buradan, taş attım kolum mu yoruldu diyerek tel bırakıyor. Eee sonraki ilerleyiş malum. O esnada kaç kişiyle bu geyikleri yaptı muamma. Siz fazla boşluktasınız galiba şu sıralar. Bu kadar takılmanız ondan olabilir.Benim de uzak mesafe ilişkim oldu 6-7 saatlik yoldan ayda iki kere mutlaka gelirdi. Adam gelmemiş bile. Boş verin siz bu işi.
Evet zaten benim ciddiye aldığımdan asla haberi olmasını istemedim. Numarasını verdiğinde ben yine mail olarak cevap verdim wpfen yaz dedi. Sonra bi ara bunun analizini yaparken “ne bileyim yaşıyor musun diye yoklayayım dedim ondan whatsaptan yazma gereği duymadım” dedim. Zaten dostum diyerekten konuşmuştum anlamamıştır onu sorguladığımı. O uzak ilişkinizle devam ediyor musunuz?

Ondan beklentin ne, onun sana karşı ne beklentileri var açık ve net olarak konuşun, konuş ki farazi yaşama ilişkini.
Kesinlikle konuşulmalı bazıları kes at demiş ama o yapmasa da ben mesajla yazacağım ona. Çünkü çok gördüm sessiz sedasız bitişler bir gün trinkk ansızın bir mesaj. Bir vedalaşmam olmalı ki bir daha çıkıp gelmeye yüzü olmasın

Kesinlikle konuşulmalı bazıları kes at demiş ama o yapmasa da ben mesajla yazacağım ona. Çünkü çok gördüm sessiz sedasız bitişler bir gün trinkk ansızın bir mesaj. Bir vedalaşmam olmalı ki bir daha çıkıp gelmeye yüzü olmasın
Mesajlaşma, konuş, ses tonundan bile anlayabilirsin sana olan hislerini.

Mesajlaşma, konuş, ses tonundan bile anlayabilirsin sana olan hislerini.
Konuşuyoruz akşamları telefonda gayet kibar naif bir konuşması var ama uzun zamandır oflar puflar gibi. Yani bana karşı değil de, içim daralıyo, yoruluyorum, yetişemiyorum her yerim ağrıyo vs vs. Sana rahat batıyor bence psikoloğa görün dedim. Evet çevremdekiler de bunu söylüyor dedi

Konuşuyoruz akşamları telefonda gayet kibar naif bir konuşması var ama uzun zamandır oflar puflar gibi. Yani bana karşı değil de, içim daralıyo, yoruluyorum, yetişemiyorum her yerim ağrıyo vs vs. Sana rahat batıyor bence psikoloğa görün dedim. Evet çevremdekiler de bunu söylüyor dedi
Güncel konuları değil, ilişkinizi konuşacaksınız. Önce bir amaçlar ne anlayın sonra güncel konuları konuşursunuz, bu arada nerden aklıma geldi bilmiyorum ama erkek kişisi evli veya nişanlı değildir umarım.

X