Telepati İle İstediğiniz Kişiyle Bağlantı Kurma

evet canım aynen öyle :)
Ben de okumaya başladım, zihnimizin başka zihinlerle etkileşimde bulunabileceği, altarım yapabileceğinden bahsediyor. Şahsen ben bu konuda tam emin olamıyorum yani bir zihnin diğer bi zihne düşünce aktarabilmesi olabilir mi mümkün mü kendim bu konuda emin olamıyorum sizce gerçekten olabilitesi olan şeyler mi bunlar? :)

Ben de okumaya başladım, zihnimizin başka zihinlerle etkileşimde bulunabileceği, altarım yapabileceğinden bahsediyor. Şahsen ben bu konuda tam emin olamıyorum yani bir zihnin diğer bi zihne düşünce aktarabilmesi olabilir mi mümkün mü kendim bu konuda emin olamıyorum sizce gerçekten olabilitesi olan şeyler mi bunlar? :)
evet oluyor... :) ben yapabiliyorum

evet oluyor... :) ben yapabiliyorum
Ben daha hiç denemediğim için inanamıyorum galiba. Aslına bakarsanız bu konuda yabancı belgesel izlemiştim ama bu belgesel uzun süre önce çekilmiş bir belgeseldi. Beyin dalgaları olduğu ve bu dalgalarla iletişim sağlanabileceğine inanmıyor değilim ama yine de kendim yaşamadığım için muallakta kalıyorum. Çok özel olmazsa siz ne gibi bir deneyim yaşadınız bahsedebilir misiniz?

Ben daha hiç denemediğim için inanamıyorum galiba. Aslına bakarsanız bu konuda yabancı belgesel izlemiştim ama bu belgesel uzun süre önce çekilmiş bir belgeseldi. Beyin dalgaları olduğu ve bu dalgalarla iletişim sağlanabileceğine inanmıyor değilim ama yine de kendim yaşamadığım için muallakta kalıyorum. Çok özel olmazsa siz ne gibi bir deneyim yaşadınız bahsedebilir misiniz?
tahmin ediyorum cnm inanmak zor gelir normal bişey bu
ama bu olaylar tamamen gerçek biraz işin içine girersen ve yaparsan anlayacaksın
burdan yazmasam daha iyi :)

tahmin ediyorum cnm inanmak zor gelir normal bişey bu
ama bu olaylar tamamen gerçek biraz işin içine girersen ve yaparsan anlayacaksın
burdan yazmasam daha iyi :)
Anladım, peki ne yaparak başladınız bu konuda tavsiye verebilirsiniz sanırım. Üç boyutlu düşünmekte zorlanan birisi değilim bu bana kolaylık sağlar diye düşünüyorum ama ne yapmam gerekir? :)

Anladım, peki ne yaparak başladınız bu konuda tavsiye verebilirsiniz sanırım. Üç boyutlu düşünmekte zorlanan birisi değilim bu bana kolaylık sağlar diye düşünüyorum ama ne yapmam gerekir? :)
ben özel bi çaba sarfetmedim bu bende olan bişey..kendiliğinden çıkıyor kısacası..öncelikle o kitabı okuyun derim..orda yapmanız gerekenler yazıyor aslında
inanmak en başta gelen olgu
inanmadan olmaz
düşüncelerinizi ve bilinçaltınızı temizlemeniz lazım
gerisi size kalmış tamamen

ben özel bi çaba sarfetmedim bu bende olan bişey..kendiliğinden çıkıyor kısacası..öncelikle o kitabı okuyun derim..orda yapmanız gerekenler yazıyor aslında
inanmadan olmaz
Peki olumaya başladım kitabı ben de deneyip deneyimlerimi aktarırım buraya :)

inanmadan olmaz
pofucum, simdi anladim..... :KK70: kusura bakma emi canim :KK66: (aksam korktuydumya hihihi )

kitap aslında amerikada kullanılan bir teknik, yazan adam da bunun ustası ve tüm bildiklerini kitapda açıklamıyor aslında. ayrıca kitap karşı tarafı etkilemek için yazılmış gibi gözükse de sadece ilgi çekici bir konu seçerek anlatmak istenmiş. her alanda kullanabilinir teknikler var. kitabın satış kaygısı da bu. sadece beyni anlatıp teknikler verseydi bu kadar ilgi görmeyebilirdi.

kitap aslında amerikada kullanılan bir teknik, yazan adam da bunun ustası ve tüm bildiklerini kitapda açıklamıyor aslında. ayrıca kitap karşı tarafı etkilemek için yazılmış gibi gözükse de sadece ilgi çekici bir konu seçerek anlatmak istenmiş. her alanda kullanabilinir teknikler var. kitabın satış kaygısı da bu. sadece beyni anlatıp teknikler verseydi bu kadar ilgi görmeyebilirdi.
Henüz tekniklerin açıklandığınkısma gelmedim umarım bi faydasını görürüm size katkıda bulundu mu bu kitap?

kitap olayları kavramanızı ve beynin ve boyutların nasıl çalıştıgını anlatıyor. tabiki faydalıdır :)

pofucum, simdi anladim..... :KK70: kusura bakma emi canim :KK66: (aksam korktuydumya hihihi )

:KK70: önemli değil

aynen kesinlikle katılıyorum
karşı tarafı etkilemek diyor ama :KK70: her konu mevcut hatta neden dedim böyle yazmış acaba :KK70:

işin içinde düşünce gücü var..anlattığınız şey tamamen beyin frekanslarının Alfa seviyesine gelmesi..onu başarabilirseniz telepati-durugörü-istekler ve hatta astral beden seyahetlerini de başarırsınız...
3. göz çakrasına dikkat edin :)biraz sıkıntı yaratabilir..
imgeleme yapmak biraz zordur..
bu aralar mesela nedense yapamıyorum hep kapkaranlık oluyor
3. göz çakrası neden sorun çıkartır ? cahiliyetimi mâruz görün

hipofiz bezlerinizin düzgün calısmamasından kaynaklanmıs olabilir, bu hormonal tabi bir de duygusal durumunuza bakmak gerekebilir tam emin değilim. pembe_pirenses pembe_pirenses

yani diyorum ki birsürü nedeni olabilir tam emin değilim reiki uygulayıcısıyım ama çok fazla çakralarla çalışmadım tam bir uzmanına danışabilirsiniz, bildiğim kadarıyla ya hormonel ya da duygu durumunuzla alakalı olabilir :) pembe_pirenses pembe_pirenses

X