Temizlik derdi

Pril ile silinen yerde köpük izi yani bez izi kalır o yüzden pril bulaşık içindir benim bildiğim mobilyalar onla temizlenmez ki.

Ben amvay' ın Loc deterjanını suya bir damla damlatıp tozu onunla alıyorum hatta camları da onunla siliyorum. Durulama yapmıyorum. köpürmesine rağmen camlarda hatta aynalarda bile bez, su izi bırakmıyor.

Klozet temizliği çok mühim. Mecbur biki günde bir banyodaki paspası kenara kaldırıp içine çamaşır suyu döküp bir 10 dk bekletiyorum. Sonra cif banyo temizleyicisi var her yerine sıkıyorum fırçalayıp bol su ile her tarafını duruluyorum. Sonuçta bu işlemden sonra yerler sırılsıklam oluyor. Yerleri de durulayıp çek pasla çektirip paspası tekrar seriyorum. Sadece içi temizlenip oturma yeri temizlenmeden olur mu? Mikrop yuvası.

Son düzenleme:
Ben temizlik yapmaktan nefret ediyorum ya.. var mi buna bi cozum :KK34:

arada siliyorum ben elma üzüm farketmiyor bikaç damla damlatıyorum sonrasında iyice havalandırıyorum koku kalmıyor

ben temizlik yapmayı sevmeyenlerdenim. daha doğrusu hiç zamanım kalmıyor.. şimdi koyarım sirkeyi bu sefer rahatsız olurum 2. bir temizliği kaldırmaz benim bünye :KK70: en iyisi beyaz olanı bulup onu kullanmak :temizlik:

Bence pril yerine sirke karbonat ikilisini kullan her yerde gayet kullanılır bulaşık makinesinde,çamaşır makinesinde,yerlerde, mutfak dolaplarında ohh miss :temizlik:
kimyasala da maruz kalmamış olursunuz hem

X