Temizlik ve koku takıntım

Canım bence temizlik, güzel koku bunlar çok güzel şeyler. Haklısın ve yapabiliyorsan ne âlâ.. Ama ölçüsünde güzeldir. Tersini yapmayı dene birkaç kez. Mesela misafir gittikten sonra tabi evini temizle ama kirlent veya örtüleri yıkama. Sana zor gelse de zorla biraz kendini. Böyle böyle alışırsın.
Tamam deneyeceğim teşekkür ederim

Doğal deterjan hazırlamaya karar verdim biraz öyle deneyeceğim inşallah yumuşatıcıdan vazgeçebilirim
Ben az önce sabunu rendeledim attim beyazlari yikiyorum bakalım.bıktım deterjanlarin agir kokusundan.yumuşatici desen yumuşatmiyo giysileri sadece kokusu var.kaskatı çıkıyo çamaşirlar

bimin aks ürünü var beyaz sabun kokulu bahsedilen ürün buysa o ağır kokuyor.yoksa ben koltuk silerken yanmış tava altlarına kullanıyorum buram buram koktuğunu görmedim doğrusu :KK54:
BİM’den değil başka bir yerden alıyordu annem, sağolsun alınca bana da veriyordu markasını hatırlamıyorum ama...

Çok güzel olmuş renkler canlı beyazlarda gayet güzel olmuş ama en önemlisi yumuşaklar sert değiller ve buram buram deterjan kokmuyorlar hafif güzel bir sabun kokusu.miss
Ben de bu tarifi buldum.
Nasıl olur acaba

Eklentiler

• F61D1AC2-AA08-4CD8-BBB1-C39B0F9915FE.jpeg
    F61D1AC2-AA08-4CD8-BBB1-C39B0F9915FE.jpeg
    109,9 KB · Görüntüleme: 57
X