Temizlik ve kötü koku

qwertyuop

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2021
486
384
Selam hanımlar sizlere danışmak istediğim bir konu var kış aylarından beri evimde kötü bir koku hakim evim 2+1 ve koku koridorda yatak odasında daha yoğun olarak hissediliyor evlendiğimden beri aynı yumuşatıcıyı kullanıyorum ama artık çamaşırlarımda kokusu kalmıyor öncesinde girdiğim ortam buram buram yumuşatıcı kokardı. Kokuyu nasıl tarif etsem bilmiyorum böyle havasız havasız kokuyor pencereler tüm gün açık evde rutubetli bir yer yok düzenli temizlik yapıyorum artık kafayı yiyeceğim. Kendimi pis gibi hissetmeye başladım hep güzel kokular almak isterken bu koku neyin nesi nasıl gidecek hiç bilmiyorum. Var mı bir formülü olan 😥

Kokuyu aldığınız yere bir kaç kase karbonat koyun. Karbonat kötü kokuyu çeker. Bir de evi yüzey temizleyici öncesi sulandırılmış sirke ile silin.

Kokuyu aldığınız yere bir kaç kase karbonat koyun. Karbonat kötü kokuyu çeker. Bir de evi yüzey temizleyici öncesi sulandırılmış sirke ile silin.
Kokunun kaynağını bilemediğim için holün ve odanın belirli yerlerine koysam da olur mu sirkeyi de deneyeceğim cevınıza çok teşekkür ederim

X