Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

Merhaba, ben Bursa Nilüfer bölgesinde titiz, güvenilir 25-45 yaş arasında temizlik için yardımcı arıyorum. İlgilenen olursa lütfen görüşelim.

Merhaba, ben Bursa Nilüfer bölgesinde titiz, güvenilir 25-45 yaş arasında temizlik için yardımcı arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz birisi var mı?

Merhaba,
2+1 evime evime 2 haftada bir gelecek yardımcı arıyorum.
Gelmek isteyen kişi olursa detayları konuşabiliriz.
Lokasyon: Bursa/Nilüfer/Dumlupınar Mah.
Sevgiler,

Merhabalar ben temizlik işi arıyorum.İstanbul anadolu yakasında oturuyorum.Güvenilir temiz ve titiz bir insanım ilgilenenler için tel: 0536 873 81 24 bu numaradan ulaşabilirsiniz.
Referans var mı? Bağlarbaşında boş ev temizliği gerekiyor. 2+1 inşaat pisliği vs yok. Hala çalışıyor musunuz?

Merhaba batıkent uğur mumcu da oturuyorum müstakil evine günlük temizlikçi bayan arıyorum yardımcı olur musunuz

Merhaba pendik Yenişehir'de oturuyorum. Haftada 2 gün pazartesi perşembe ya da salı cuma günü gelebilecek temizlik ütü yemek konularında yardımcı olabilecek sigara kullanmayan bir yardımcıya ihtiyacım var. 5547552958 wattsapp'tan yazarsanız sevinirim

Merhaba Üsküdar uzunçayır durağına yakın oturuyorum haftada 1, duruma göre 2 gün gelebilecek bir yardımcı arıyorum.

X